• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotní příznaky těhotenství. Pociťovaly jste ihned?

15. ledna 2017 
@marienkah00000 udělěj si testik nejdrive v den vynechane MS :slight_smile: a pokud je nekde napsano, ze ukazi vysleden tyden pred MS, tak to snad ani neni mozny :slight_smile: me to teda neukazalo. Prvniho ducha jsem mela presne v den vynechani, driv ani tuk :slight_smile:
17. srp 2016 ve 12:57  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marienkah00000 me tyden pred ocekavanou menstruaci brnelo v bradavkach,prsa me bolely,byly nalitejsi,a byly viditelne zilky,unava a ducha me test ukazal 2 dny pred ocekavanou menstrauci :slight_smile: hodne stesticka :wink:
17. srp 2016 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stanca11 diky holky no dneska BT klesla jen 36,6, tak to je asi naznak, ze to neklaplo opet..achjo :/
17. srp 2016 ve 13:14  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě nezoufej :slight_smile: testík ti ukáže :slight_smile:
17. srp 2016 ve 13:25  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja misto ms jen hnede spinila a to tyden se zpozdenim trvalo to asi 4 dny skoncilo to ted pred dvouma dny zadna sliznice nic, malilinko krve uplne (normalnr krvacim jak blba) dnes jsem si delala test a je z uhlu a na dobrym svetle vidim ducha ale fakt skoro neviditelny :(
5. zář 2016 v 18:00  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dnes uz je viditelnej ♡
6. zář 2016 v 10:02  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marienkah00000 moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2016 v 10:25  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajus13 držím palečky a moc moc gratuluji :blush:
6. zář 2016 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajus13 dekuji, no snad bude brzo dalnice a udrzi se to..snazime se pul roku :/
6. zář 2016 v 11:27  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marienkah00000 určitě udrží, budu držet pěsti :slight_smile: pak nám sem dej zase vědět :slight_smile: uplně si představuju ty nervíky aby to vše vyšlo :slight_smile:
6. zář 2016 ve 13:01  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urcite dam :slight_smile: Jo, mas pravdu cely den na to myslim hruzaaa :D
6. zář 2016 v 17:05  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu si k vám pro radu. 29.8. jsme se s manželem milovali, 30.8. přišla MS, v pondělí 5.9. skončila a od 6.-8.9. jsme se denně milovali. Dneska ráno mě probudil šílený pocit na zvracení, tak jsem vylítla z ložnice jako raketa :grinning: Myslíte, že je možné, že by se nám to toho 29.8. povedlo? U prvního těhu jsem zvracela týden před očekávanou MS a u druhého ani jednou, tohle mi přijde extra rychle, ale těch příznaků je více - hrozné hučení v uších (to jsem měla u prvního), šílená únava, bolest hlavy. Nevím, co si o tom myslet.
11. zář 2016 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky já když byla v prvním měsíci tak jsem nepocítila vůbec nic..dokonce jsem slavila silvestra a dala si asi 3 panáky,ale tehdy mi z toho bylo nějak podezřele zle ..no a pak mi nedošly krámy a udělala jsem si test a bylo to...myslím že asi málokdo pozná hned že je těhu :slight_smile: já se ted snažím s manželem o druhé a až moc to prožívám,ale zatím se nedaří...není to jak před tím to jsme tomu nechali čas a bylo do měsíce zaděláno :grinning:
11. zář 2016 v 16:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (30. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka88 takže jste se milovali 8, 9 a 10 den po menstruaci ? víš kdy máš plodné dny?
11. zář 2016 v 18:45  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (35. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrushka88 no ony teď řádí všude blicí choroby...
11. zář 2016 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salenas No to právě nevím, protože někdy mám cyklus 28 dní a někdy 30 max. 31
12. zář 2016 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulina77 to vím, u dcerky ve školce chybí snad polovina třídy a syn má ve škole taky poloprázdnou třídu, takže i tohle je možné
12. zář 2016 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím hoky s manželem si dáváme pozor ale měla jsem spoždění 8 dni ultrazuk mě dělal ale viděl tam jen nějaký útvar tak nevím co si o tom mám myslet a včera jsem tam byla že jsem měla jen ty 2 dny slabou menstraci tak mě udělal jen test a byl neg.tak už fakt nevím co by to mohlo být tet 3 dny mě občas píchne v levém vaječníku poradte prosím už jsem zoufalá kdyby se jednalo o těhu tak to by vycházelo bud 31.8 nebo 9.9
27. zář 2016 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
Dnes bych to měla dostat, ale zatím nic. Testy negativní. Asi od úterý do čtvrtku jsem měla divné pocity - divná chuť v ústech (ale ne kovová), pocity na MS, píchání a bodání ve vaječníku i jakoby uprostřed pochvy. Ve čtvrtek mě z ničeho nic chytla šílená bolest v kříži, nejméně to bolelo ve stoje... Včera jsem byla bez nálady a unavená a letěla jsem na wc už s tamponem, ale na papíře pouze bílo-průhledný výtok.. Mám pocit plnějších prsou, ale nebolí.. Dnes je mi zatím celkem OK, zkoušela jsem bazální teplotu, ta je 37,2°C, ale nevím, zda to má smysl, když se neměřím každý den..
Máte někdo zkušenosti? Děkuji :slight_smile:)
29. říj 2016 v 11:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@90moni90 to vypada nadejne :slight_smile: drzim palecky aby to dopadlo :slight_smile: zkus test zitra a uvidis jestli bude aspon duch. Ja ho mela az 2 dny po ocekavane ms :slight_smile:
29. říj 2016 v 19:52  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajus13 Ahojky. Uvidime. Hlavne me ty priznaky neno pocity prekvapily. Mam uz pul roku sledovanou ovulaci na utz a zatim jsem se tak nikdy necitila. Premestruacni projevy jsem nemela :smile: Uvidim. Test zkusim az v utery, mam vikend nocni a ten kratky spanek po sluzbe neni idealni na nejake testovani. Tobe preju klidny porod :slight_smile:
30. říj 2016 ve 13:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marienkah00000 Gratuluju k pozit. testu. Jak dlouho jsi teda mela zpozdeni nez se ukazal? :slight_smile:
30. říj 2016 ve 14:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@90moni90 dekuji ti :slight_smile: uz se mi to pomalu blizi a zacinam z toho byt silene nervozni. Prijde mi to tako pred tydnem, co jsem nasla // :slight_smile: dej vedet jak jsi dopadla :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2016 ve 22:10  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajus13 No to verim. Ale nebud nervozni. Urcite to probehne v pohode. Ja pracuju s miminkama, tak se aspon muzu zatim kochat cizima :smile: Dam vedet. Diky mooc
31. říj 2016 v 01:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@90moni90 dekuji:slight_smile: tak deset dni po opozdene ms byla uz dalnice
31. říj 2016 v 11:29  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
15.10. jsem se vdala, týden na to jsme se zacli snažit a dnes jsem po ultrazvuku a čekám na výsledky krve. Už týden jsem unavená, bolí mě prsa a břicho, mám těžký žaludek a jsem nervózní... Slizníci mám 23 mm a jsem napjatá... Holky držte mi palce! Ať se mi tam hnízdí mimisek!
31. říj 2016 v 16:58  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hujerovka Drzim pesti.
31. říj 2016 v 19:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím palce všem, jsem taky v napětí. Mám nepravidelnou MS, 35 dní žádná míra, a teď jsem 31 DC, už týden bolest v prsou, zejména ráno a dopoledne je mi na zvracení, a celkově se prostě cítím jinak, nějak se nedokážu na nic soustředit. Místo toho, co jsem si myslela, že bude menstruace, jsem měla mezi 26 - 29 DC takové špinění, teď už skoro nic. Test negativní, ale zdravotně stále stejné pocity, jak na houpačce - chvíli je mi dobře, chvíli na nic. Takže za dva dny zase testuju. Nechci se k tomu upínat, ale těžko se na to nemyslí!! :unamused: :sweat_smile:
31. říj 2016 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja to porad nedostala. TT negativni. Vcera jsem zacla mit radny knedlik v krku a dnes se da rict, ze jsem nachlazena. Achjo.
1. lis 2016 v 07:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@90moni90 to je zvlastni, proc se ta potvurka, druha carka, nechce ukazat :frowning2: vzdyt priznaky mas? A testovala jsi z prvni ranni moci?
1. lis 2016 ve 22:33  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek