Prvotní příznaky těhotenství. Pociťovaly jste ihned?

lendyy
14. kvě 2007

Zdravím všechny těhulky a nastávající maminy!
Zadala jsem toto téma, neboť by mě zajímalo, zda jste na sobě pociťovali nějaké změny od "prvopočátku", ještě než jste třeba začali testovat.
A tak všelijak. [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | Prostě veškeré změny]].
Pište maminy!!!

zabka79
5. led 2014

@monikaklosova ahojky , tak ja som nevydržala a dnes som si urobila test. Vyšla mi druhá duch čiarka 😀 videl ju aj manžel takže sa mi to nezdalo 🙂 urobím sa zajtra alebo pozajtra ďaľší test či bude silnieť , tak sa teším že som tam našla aspoň niečo. Ty ako vydržala si?

zabka79
5. led 2014

@aylinmetin ahojky, budeš musieť iba počkať ako sa to vyvinie. Tak ako netrpezlivo vyčkávame všetky. Ja som sa testla 6 dní pred MS a bolo úplne bielo, teraz 1 deň pred MS a našla som si malého dušíka čiarku. Držím palec 😉

monikaklosova
5. led 2014

@zabka79 super moc gratuluji 😉 tak ať všechno dobře dopadne já už si počkám do zítra zda ms dojde nebo ne a kdyžtak budu testovat 😉

zabka79
5. led 2014

@monikaklosova Tak držím palce na zajtra 😉 ja ešte nemám celkom vyhrané, predsa len MS má prísť zajtra možno pozajtra, tak sa uvidí, ale aspoň budem vedieť na čom som 🙂

pincola
5. led 2014

Já né hned. Až tak 5 dní po vynechání to pomalu začínalo, ale velmi mírně. Myslela jsem, že mám chřipku. Tlačilo mě za očima, cítila jsem se unavená, ale jinak nic. bylo to velmi mírné. 10den po vynechání jsem si byla jistá že mám chřipku, nějakou žaludeční nebo střevní. byla jsem unavená, furt mě tlačilo za očima a k tomu se přidalo, že jsem málo jedla. Neměla jsem chuť a žaludek byl trochu na vodě. Měla jsem tt 37.2. a byla jsem taková vzteklá. Třeba jsem se utrhla v práci, že proč nevyvětraj, když tam je smard 😀 Ten jsem ovšem cítila jen já 😀 Sem tam mě štíplo v prsou a bylo mi celkem zima.

monikaklosova
5. led 2014

@zabka79 no vypadá to ze MS se rozjíždí už dnes :( tak hurá do dalšího měsíce.

zabka79
5. led 2014

@monikaklosova to vážne? berieš to tak s nadhľadom. Keby sa niečo zmenilo daj vedieť. Ja keď som bola tehotná prvý krát tiež sa mi trošku rozbehla MS, ale tak slabo no test bol jasne pozitívny. Teraz nič necítim, ale som rada lebo by som nerada opakovala moje predchádzahúce nevydarené tehotenstvo. 😕

monikaklosova
5. led 2014

@zabka79 co mi zbývá než nadhled 🙂. Zatím to byl druhý Měšic po vysazeni antikoncepce. Líto mi to je, ale zatím to beru v klidu uvidíme jak dlouho mi to vydrží 🙂 držím ti palecky určitě všechno dobře dopadne

aylinmetin
5. led 2014

Dekuji ta odpověď dneska jsem si delala test a porad nic tak uvidíme 🙂)

msadiq
5. led 2014

Ahojky,rada bych se k Vam pridala. V listopadu jsem si nechala vytahnout delozni telisko. 10.12 prvoni normalni menstruace. Poodle priznaku mi ovulka probehla 24.12. Vubec ale Nevim,jestli mi ma prijit mrcha presne po 28 dnech,jelikoz 12 let poradne nevim,co to je menstruace. Takze jestli pocitam spravne,mela by dorazit Ted 7 v utery. Posledni 4 dny mi je po kazdem jidle,po kave I pivu,ktere miluju,hrozne zle. Obcas poboliva podbrisek ale jinak nic. Vcera jsem testla ale nic, tak nevim. Nevite nekdo,jak to je po vytazeni teliska s oplodnenim? Dekuji

marcynka
7. led 2014

Krásné ráno vám všem 🙂 Měla bych malý dotaz. Před třemi měsíci jsem dobrala hormonální antiko. Dnes to je přesně 11 dnů od zpoždění MS. Už to je tak 15 dnů od pociťování bolestech v podbřišku,často chodím na malou a myslím že i více brkám 😀 jenže dnes jsem si udělala test- vyčkávala jsem co to šlo 😀 - no a nic,negativní. Jsem trošku zklamaná 😒 A co vy snažilky a budoucí maminky? Jak jste na tom? 🙂

monikaklosova
7. led 2014

@marcynka myslím, že většine chvilku trvá než se tělo srovná po vysazení HA... takže tělo reguje různě. Tak uvidíš snad brzy na testu budou //. My se teď budeme pokoušet na potřetí od vysazení HA tak snad se zadaří !!!

jetynka
7. led 2014

@msadiq Nevím co je na tom pravdy, ale po tělísku se dá otěhotnět hned, navíc pokud ti proběhla první ms tak by neměl být problém 🙂, držím palečky!!!

marcynka
7. led 2014

@monikaklosova Moni 🙂 vždycky nějaké to poždění bylo, ale tak 2-5 dní maximálně ;) jako musím přiznat, že jsem byla trošku zklamaná dnešním výsledkem. S přítelem se teda úplně nesnažíme,ale kdyby to přišlo,ani jednomu z nás by to nevadilo. Asi jsem si ty příznaky vsugerovala 😀 Tak to ti budu držet palečky! A snad se vše povede! Ale tak,na potřetí,to je ještě dobrééé 🙂

monikaklosova
7. led 2014

@marcynka jj ja vím ;) taky to zatím beru v klidu ale každy neuspěch trosku zamrzí.... no mě přijde že si píznaky vsugeruju každý měsíc 😀 moc se pozoruju ☹ Teď jsem začla zase cvičit a hlídat si jídlo tak nebude tolik času hlídat sebe :D Jinak jsou zase případy kdy vyjde pozitivní test i po delší době, težko říct. Možná bych ještě pár dní počkala a případně skořila k DR. na kontrolu co a jak ;)

marcynka
7. led 2014

@monikaklosova Je důležité to brát pěkně v klídečku 🙂 a v pohodičce. Ale plně ti rozumím,koho by to nemrzelo ... Taky jsem to tenhle měsíc zjistila,pozorovat sama sebe a moc detailně není dobré 😀 ale co naděláš že? Určitě počkám,uvidím jestli si to MS nerozmyslí a přijde. Nechci hned letět jako blázen k doktorce 😀 jak jsem koukala tak máte i bafánka,ten taky zabere nějaký čas a myšenky by jsi mohla posílat i jeho směrem...

monikaklosova
7. led 2014

@marcynka jo jo ten zabere času, a ještě si sami stavíme domeček takže rozptýlení je dost.... ale jsem ženská a dokažu myslet na víc věcí najednou :D takže v hlavě to pořad šrotuje :..... 😀

marcynka
7. led 2014

@monikaklosova Že my ženy to máme tak těžké 😀 myslet na víc věcí zaráz prostě jde,navíc... jde o miminko,to se špatně vyhání z hlavy 😉 budu ti moc držet palečky. U nás je to dobré, času máme habaděj. Ale kdyby byl špunt na cestě tak by nám to nevadilo ;)

monikaklosova
7. led 2014

@marcynka přesně tak navíc jak něco chci hrozně se k tomu upnu 🙂 děkuji taky budu drzet palce. Čas taky ještě máme hodně tak snad se nám brzy podaří. Někdy se až desim kolik je tu snazilek a i několik let. Obdivují je, ze to tak zvládají i když když na to dojde žene asi nic nezbývá než bojovat....

marcynka
8. led 2014

@monikaklosova 🙂 to nemáš vůbec zač! Ještě se ani pořádně nesnažíme,možná za nějaký ten rok až dáme domeček do kupy. Ted by to bylo náročné, ale krásnéé 😉 Taky jsem to tak viděla. Po tom co jsem to tu všechno prošla. Opravdu obdivuji všechny ty silné ženy a také to odhodlání bojovat. Ale jak říkáš,když někdo něco chce,tak se k tomu upne... a snaží se dál a snaží a snaží. A ono se i to i povede, i když to není zrovna hned!

msadiq
10. led 2014

@jetynka dekuji, ja doufam, ze se povedlo. dva dny opozdena ale test zatim neg. tak uvidim 🙂

jetynka
10. led 2014

@msadiq držím palce, dva dny je ještě brzo 🙂

msadiq
10. led 2014

@jetynka dekuji moc,tak nejak citim, ze to vyslo 🙂

luciassek
12. led 2014

Cau holky,ctu si vase komenty ,tak jsem si rekla,ze taky prispeju.S manzelem se snazime o mimouska asi pul roku a tenhle mesic je neco jinak.Od minuleho tydne mi je divne od zaludku,ale ne uplne na zvraceni(je jedno jestli se najim nebo jsem hladna)picha a boli me v podbrisku,ale do ms mam jeste pet dni a mam trochu bily vytok.Porad riham i kdyz nic nejim.Vzdy vecer me boli hlava a mam zvysenou teplotu.Nechci se radovat predcasne.Myslite,ze bych mohla byt tehu???Tolik si miminko prejeme.Dekuji a preji vsem hodne stesti. emoticon

monikaklosova
13. led 2014

@msadiq tak jak jsi dopadla ??

monikaklosova
13. led 2014

@luciassek možné to je ;) kdy čekáš MS ?? už sis dělala testík ??

luciassek
13. led 2014

@monikaklosova Za 3 dny,ale dnes jsem to uz nevydrzela a udelala si test a mam tam slabou carku,ale jde dobre videt 🙂Mam radost,ale nechci jasat predcasne 🙂

monikaklosova
13. led 2014

@luciassek paráda, gratuluji ... tak držím palečky ať sílí a MS už nepřijde 😉

luciassek
13. led 2014

@monikaklosova dekuju moc 🙂 dam potom vedet 😉

monikaklosova
13. led 2014

@luciassek určitě ;) budu čekat ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru