Příznaky těhotenství?

simca96
2. kvě 2016

Ahoj zdravím vás 🙂

Mám k vám dotaz,poslední dobou hodně čtu příspěvky tady na konikovi tak jsem si řekla, že se vás zeptám na zkušenosti/názory.
S přítelem se momentálně snažíme o miminko.Plodné dny byly 21.-27.4 ( ovulace 26.4) dle výpočtu v kalendáři,MS mám pravidelnou.
Od 27.4 večer jsem měla [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | bolesti v podbřišku]],které v menší intenzitě jsou do dnes,bolí mě prsa,často chodím na malou,30.4-jsem se malém pozvracela když jsem si dala malé pivo.
Na testovani je si myslim ještě hodně brzo ale zajímá mě jestli moje "potíže" jsou normální v eventuálním těhotenství a některá z vás to také takhle brzo po ovulaci měla ??
Kdy testovat ? Další MS má být 10.5,četla jsem,že lze udělat test již 9 dní od ovulace to vychází na 5.5..má cenu testovat ,obávám se že do úterý další týden nevydržím 😃
DĚKUJU ZA ODPOVĚĎI.

luj89
2. kvě 2016

@simca96 Kdy máš mít terním MS?

simca96
autor
2. kvě 2016

10.5 ale jak sem psala v příspěvku tak sem četla,že již 9 dní od ovulace lze udělat test,protože jsem nedočkáva a nevydržim nejspíš do dalšího týdne :(😀

simca96
autor
2. kvě 2016

@luj89 AUTOR 10.5 ale jak sem psala v příspěvku tak sem četla,že již 9 dní od ovulace lze udělat test,protože jsem nedočkáva a nevydržim nejspíš do dalšího týdne :( :O

andreaandrejka
2. kvě 2016

Jestli byla ovulace 26.4 a 27.4 jsi pocitovala tyto příznaky, tak v žádném případě nelze tvrdit ani vyvrátit,že se jedná o těhotenství. Samo tělo ani v 1.týdnu těhotenství neví...
Nejlepší je testovat až když bude MS meškat. Ted je ještě vážně brzy a nic nezjistíš.

peetulkka
2. kvě 2016

@simca96 Ahoj,ja mela tt pozitivni sice lehce ale byl..Az 12den od ovulace.Nejdrive mi to ukazal ovulacni test nez tehotensky.Kdyz vis kdy mas ovulku a kdy ti koncila a pak uz jen cekas ms,testni to ovulacnim.Ja mela ovu pozitivni porad,a pak tehu uz byl ok🙂

peetulkka
2. kvě 2016

@simca96 A dej pak vedet jak jsi dopadla budu cekat:-P

simca96
autor
2. kvě 2016

@peetulkka mám právě koupený TT mamatest,že budu testovat před MS nebo až po meškáni MS :( nevím jestli to nemám spíše vsugerovane ty příznaky .
Ale zítra si koupím ten ovulacni jak říkáš 🙂 a zkusim ho až v ten pátek nejspíš.

simca96
autor
2. kvě 2016

@peetulkka V pátek jdu ke své lékařce na kontrolu kvůli nemocenské tak mi přítel říkal,že mám požádat o odběr a neutracet za testy 😀 ale to mi přijde zbytečné když to prostě jistě nevíme....

andreaandrejka
2. kvě 2016

@simca96 Za odběr zaplatíš taky 🙂

peetulkka
3. kvě 2016

@simca96 To jsem take slychavala-neutracej zbytecne za testy.Ale ten test s krve mi prijde drazsi.Ja koupila u dr.maxe ovu test za cca 75kc?A je jich tam sest nebo sedm.Nejsem si ted jista.Kdyz si ho koupis po taji,nikdo ti nic vycitat nebude.Ja uz byla po roce cekani zoufala a kupovala ostosest.Az nakonec...Mam tu malou berusku v brisku🙂Stoji to zato.Za tech 75kc nezbohatnes ani neshudnes.To jsem si rikala porad.I kdyz ono sice kdyz si to pak sectes...Ale nesmis si to pripoustet.Moc Ti to preji aby Ti to vyslo.Drzim palecky a nyslim natebe:-P

simca96
autor
3. kvě 2016

@peetulkka ovulacni test ukazal druhou čárku slabou "ducha" co to znamená ?

simca96
autor
3. kvě 2016

@simca96 MS očekávam 10.4..mám ji celkem pravidelnou i dle doktora někdy je o jeden den dřív někdy později ale vždy je to v rozmezi 10.-13.dne v měsíci,takže nevím co ten ovu test teď znamená ,ovulace teď být nemůže ne? :-O

peetulkka
3. kvě 2016

@simca96 Mela jsem to same🙂Zacala mi ukazovat druhou carku slabounce,a intenzita se dnem co den zvysovala.Ja to prvne taky nechapala,protoze jsem mela uz davno po ovu.Az holky srpnovky me zacali ujistovat ze jsem tehotna.Taky jsem si myslela ze si to vsugerovavam.Zacal se mi zvedat zaludek,bolet me podbrisek jako bych to mela kazdou chvilku dostat,a pak jsem 9den po ovulaci zaspinila a uz jsem se s tehotenstvim a nadeji loucila.Mela jsem to dosta 4Ledna,a 3 jsem si udelala tt a byl slabe pozitivni🙂Ale ty ovu byli pozitivni uz nekolik dni predtim //.Takze ti drzim palecky.Zkus to zitra znovu jestli bude silit..

peetulkka
3. kvě 2016

Tohle byl prvni pozitivni mamatest toho 3.ledna

simca96
autor
3. kvě 2016

@peetulkka zkusim ovu test zitra rano ale TT udelam az v patek,dnes byl negativni kdyz vysel ovu,tak sen udelala i mamatest a nic

simca96
autor
3. kvě 2016
simca96
autor
3. kvě 2016

@peetulkka snazime se teprve mesic ale bylo by super kdyby to vyslo hned napoprve 🙂

peetulkka
3. kvě 2016

@simca96 jj urcite to zkus.Jak rikam me ovu test pomalu a jiste silil a pak tento mamatest.Jo to by bylo fajn kdyby vam to vyslo🙂My cekali dlouho ,ale stalo to zato🙂Taky jsem poprve koukala jak tele na ten ovu a rikala si co??Vzdyt ja uz ovu mela??

simca96
autor
3. kvě 2016

@peetulkka No právě :-O vůbec jsem nevědělaproč tam je ta slabá čárka ale někde na stránkách sem četla,že když tam je tak je test negativní :/ ale na druhou stranu mě bolelo v podbřišku,prsa,změna chutí,hustý bílý výtok :/

peetulkka
3. kvě 2016

@simca96 No uvydis..Ja si ale myslim nebo vim ze sve zkusenosti ze mi to takhle klaplo🙂Ta bolest v podbridku byla opravdu intenzivni.Neustale jsem litala na wc.ze uz ta mrcha dorazila..A ono to bylo uhnizdovani a to spineni pak k tomu.

kastanek87
3. kvě 2016

Já mám třeba na ovu testu slabou první čárku pořád :/ ať si ho udělám kterýkoliv den v cyklu...

simca96
autor
4. kvě 2016

@peetulkka ahoj tak ovu neni silnější a na mamatestu je vidět slaba nepatrná čárka ale to se musim jo snažit abych ji viděla takže nevím jestli to je naznak čárky nebo jen prosakla barva :/

simca96
autor
4. kvě 2016

@peetulkka ale to na tom mamatestu na fotce asi neuvidite😀

simca96
autor
4. kvě 2016

@kastanek87 já použila ovutest tedka poprvé takže vůbec nevím :-O

kastanek87
4. kvě 2016

@simca96 máš pravdu není tam nic vidět... Ale někdy to nejde vyfotit. Zkus test za dva dny a třeba už tam bude ;)

kastanek87
4. kvě 2016

@simca96 tak když jsem si tu fotku zvětšila , tak mi přijde že tam něco vidím 🙂 kolikátý den po ovu jsi?

peetulkka
4. kvě 2016

@simca96 Ahoj,jj vydim ji tam sice nepatrna ale je.🙂Moc ti to preji.Zkousej dal ..ten tehu zkus tak za 1-2dny.🙂

simca96
autor
4. kvě 2016

@kastanek87 no ovu byla 26,takze 8-9 den

simca96
autor
4. kvě 2016

@peetulkka fialovy je mamatest a nád tim je ovulacni z dneska :/ no bud mam halucinace nebo tam fakt je :D

peetulkka
4. kvě 2016

@simca96 Neboj,halucinace nemas je tam..sice nepatrne slabounka ale vydet tam je tak i pri zvetseni.Kdyz uz mas ty ovu takove a mamaT.je lehce pozitivni tak uz neni nad cem premyslet

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru