Příznaky těhotenství?

simca96
2. kvě 2016

Ahoj zdravím vás 🙂

Mám k vám dotaz,poslední dobou hodně čtu příspěvky tady na konikovi tak jsem si řekla, že se vás zeptám na zkušenosti/názory.
S přítelem se momentálně snažíme o miminko.Plodné dny byly 21.-27.4 ( ovulace 26.4) dle výpočtu v kalendáři,MS mám pravidelnou.
Od 27.4 večer jsem měla [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | bolesti v podbřišku]],které v menší intenzitě jsou do dnes,bolí mě prsa,často chodím na malou,30.4-jsem se malém pozvracela když jsem si dala malé pivo.
Na testovani je si myslim ještě hodně brzo ale zajímá mě jestli moje "potíže" jsou normální v eventuálním těhotenství a některá z vás to také takhle brzo po ovulaci měla ??
Kdy testovat ? Další MS má být 10.5,četla jsem,že lze udělat test již 9 dní od ovulace to vychází na 5.5..má cenu testovat ,obávám se že do úterý další týden nevydržím 😃
DĚKUJU ZA ODPOVĚĎI.

kastanek87
4. kvě 2016

8-9 den je celkem brzo ale můžeš tam tu čárku mít 🙂 přeji ať jen sílí ;)

simca96
autor
5. kvě 2016

@peetulkka snad ano 🙂 uvidíme až v očekáváne MS no >_<

simca96
autor
5. kvě 2016

Pritel mi donesl GS mamavit a 2 krabičky TT mamatest,tak uvidime Jestli v utery MS dorazi,snad ne :P 🙂

sonja01
5. kvě 2016

@simca96 Já měla velmi silné bolesti břicha, až mě posílali na sono břicha 🙂 Ten den ráno jsem si pro jistotu před vypitím kontrastní látky udělala TT a bylo 😀 Pak začaly bolet prsa a později jsem i zvracela. Tak držím pěsti 🙂

lusesita25
5. kvě 2016

Me silene bolely vajecniky, pri jakemkoliv pohybu. Takze nejdriv sem myslela ze je to cysta, pak mimodelozni tehotenstvi a nakonec to bylo klasicky 🙂

simca96
autor
6. kvě 2016

Tak uz mam jen slabou bolest prsou a bily vytok,bolest vajecniku odeznela,test ze vcera se mi zda ze tam nic moc neni mozna nepatrny stin ..tak nezbyva nez pockat do utery.

simca96
autor
6. kvě 2016

Dnes sem zacla krvacet ale slabe pestre cervena barva,je mozne ,ze to je ze vcera ze sexu byl trosku "divoky" ale nikdy predtim se mi to nestalo,ze bych krvacela.

simca96
autor
6. kvě 2016

@simca96 ale krev najdu jen kdyz prominte ten vyraz "utru kapesnikem spodek" jinak ze by to vylozene krvacelo na kalhotky to ne :O takze nevim co :/

yelowangel
6. kvě 2016

Taky bych se chtěla s dovolením zakladatelky zeptat. Mám 9. měsíčního syna, nekojím od jeho 5 týdne (po císaři jsem neměla skoro mléko a po 5 týdnech se mě úplně ztratilo) a v lednu jsem byla na potratu (ne že bych chtěla ale 4 měsíce stará jizva byla moc slabá,byl by to moc velký risk, teď už by mě tam nikdo nedostal). Mám 4 dny zpoždění MS, test si hned udělat nemůžu jelikož jsme tento měsíc měli větší vydání a do slova jsme do příštího týdne do výplaty bez koruny. Dnes při oblíkání jsem si rukou přitiskla prso (rozuměj ne úmyslně) a všimla jsem si že mi z něj vytekla malá kapička. Po tom co přítel odešel do práce jsem to zkusila znovu a z každýho prsa jsem vymačkala několik kapek. Jinak mám příznaky jako před MS ale to jsem měla i při prvním těhu, jen toto se mě ještě nikdy nestalo. Přítel se dušuje že můžu být v klidu (antikoncepce mě nebyla doporučená a chlap alergickej na latex je fakt mazec takže u nás přerušovaná soulož což není zrovna bezpečný. Na víc tento měsíc jsem mu přišla na nevěru takže další dítě určitě neplánujem. Ale před třemi týdny jsme spolu ještě normálně spali. Myslíte si že to může být ještě k tomu potratu nějaký pozůstatek nebo se mám začít bát? Pro test si samozřejmě zajdu hned jakmile to bude možný.

peetulkka
6. kvě 2016

@yelowangel Ahoj,ja to mela.jeste 9mesicu po potratu.Jsou to hormony.Ale zase kdyz mas zpozdeni tak nevim...Jde o to jestli to mas pravidelny nebo ne.

peetulkka
6. kvě 2016

@simca96 I to se muze stat ze to je po sexu.Ja vetsinou pred ms jsem to mivala.Ale taky to mohlo byt uhnizdeni.

bajunka
6. kvě 2016

vynechání MS, rostoucí břicho, porod :D

simca96
autor
6. kvě 2016

@peetulkka uhnizdeni vajíčka 11 dnů po ovu?:-O

peetulkka
6. kvě 2016

@simca96 Me se uhnizdilo ja nela ovulaci 21.12 a.uhnizdilo se 30.12.To jsem rano zaspinila jen jako ze pri utreni na toaletaku a pak uz se to vezlo....🙂

simca96
autor
6. kvě 2016

@peetulkka já nevím,kdyby to bylo z toho "sexu" tak už večer bych krvacela ale já až ráno tak samo jak říkáš ty po utreni toaletaku a TTzda se mi čistě bílý :-O

peetulkka
6. kvě 2016

@simca96 ja mela cca po uhnizdeni slabe pozitivni za 3-4dny.

luciasek1987
7. kvě 2016

ahoj holciny.. dnes jsem 7 dpo... a jiz vcera jsem mela bily hlen bez zapachu... a dnes to same... mela jste to nektera? muze to byt priznak zacinajiciho tehu?

andreaandrejka
7. kvě 2016

@luciasek1987 To je individuální 🙂 Někdo ho má, někdo ne. A spoustu dalších příznaků 🙂 neřeš to, dej tomu volnej průběh 🙂

luciasek1987
7. kvě 2016

@andreaandrejka hm se ti to rekne :D presne tyhle dny po ovulaci se sleduju no... :D

simca96
autor
9. kvě 2016

@peetulkka zdravim..tak dneska 1 den před MS TT se mi žďas slabý dušík.

simca96
autor
9. kvě 2016

@peetulkka nevím zda to uvidíš :-O

peetulkka
9. kvě 2016

@simca96 Tak Ti gratuluji🙂🙂Je tam..Mas radost??Ja zatebe velkou🙂Myslela jsem na tebe🙂

peetulkka
9. kvě 2016

@simca96 A zitra treba zase silnejsi🙂

simca96
autor
9. kvě 2016

@peetulkka snad nepřijde MS no :(

kastanek87
9. kvě 2016

@simca96 i já vidím🙂 !!! Tiše gratuluji a ať jen sílí 😉

clea89
9. kvě 2016

Ahoj holky, také mě zajímá, zda může jít o těhotenství. Týden po oplodňovací souloži jsem měla strašně citlivá prsa, ztmavly mi bradavky, přitom to nikdy nemám - ani u MS, začlo mi nechutenství, měla jsem jinou náladu - takovou klidnou, vyrovnanou, což také normální u mě není, a další příznaky jako výtok, bolesti v podbřišku atd. Nyní - kdybych byla těhotná - bych byla ve 4. týdnu, ovšem MS se ještě nedostavila a testy jsou také prozatím negativní, veškeré dříve popsané příznaky však zmizely, zůstal jen tlak v podbřišku. Má někdo zkušenosti s těmito příznaky, mohu být těhotná? Mimi by bylo velmi vítané. velmi děkuji za odpovědi a vážím si zkušenosti zkušenějších maminek

andreaandrejka
9. kvě 2016

@clea89 Týden po oplodnovací souloži asi těžko, protože když spermie oplodní vajíčko tak to se pak až 10 dní uhnizduje a až po uhnízdění vzniká hormon Hcg a až následně se dá mluvit o těhotenství.
Neříkám,že těhotná být nemůžeš, taky záleží jestli jsi při té souloži měla zrovna ovulaci.

clea89
9. kvě 2016

@andreaandrejka ahojky andreo, ano ano, soulož jsme právě prováděli v ovulačních dnech.. O uhnizďování také vím, bohužel u mě nebyly zatím žádné příznaky uhnízdení - tzn. žádný růžový výtok atd, i když vím, že toto je velmi individuální. Překvapili mě právě tyto ¨jiné možné¨příznaky. A ono to plus mínus vychází na těch uhnizďovacích dní... Překvapuje mě, že na diskuzích plno maminek píše, že měly poz. testy již třeba 9 - 10 -12 den po oplodnění, mě to dnes vychází na 15. den PO, menstruace také již den mešká, ale zatím žádné konkrétnější výsledky, příznaky atd..

andreaandrejka
9. kvě 2016

@clea89 Tak já bych zkusila udělat digitální test clear blue, budeš mít jistotu.

clea89
9. kvě 2016

@andreaandrejka omlouvám se, že píšu zrovna zde, ale nevím proč - na moji Otázku ve foru nelze odpovídat. jj ještě vyčkám pár dní, zda přijde MS - pak by nebylo o čem debatovat, nebo skutečně zkusím tento test. Moc děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru