Příznaky těhotenství?

simca96
2. kvě 2016

Ahoj zdravím vás 🙂

Mám k vám dotaz,poslední dobou hodně čtu příspěvky tady na konikovi tak jsem si řekla, že se vás zeptám na zkušenosti/názory.
S přítelem se momentálně snažíme o miminko.Plodné dny byly 21.-27.4 ( ovulace 26.4) dle výpočtu v kalendáři,MS mám pravidelnou.
Od 27.4 večer jsem měla [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | bolesti v podbřišku]],které v menší intenzitě jsou do dnes,bolí mě prsa,často chodím na malou,30.4-jsem se malém pozvracela když jsem si dala malé pivo.
Na testovani je si myslim ještě hodně brzo ale zajímá mě jestli moje "potíže" jsou normální v eventuálním těhotenství a některá z vás to také takhle brzo po ovulaci měla ??
Kdy testovat ? Další MS má být 10.5,četla jsem,že lze udělat test již 9 dní od ovulace to vychází na 5.5..má cenu testovat ,obávám se že do úterý další týden nevydržím 😃
DĚKUJU ZA ODPOVĚĎI.

andreaandrejka
9. kvě 2016

@clea89 Když zadáš forum jako Otázku, tak na to odpovídat nejde. Držím palce,at se zadaří. 🙂

clea89
9. kvě 2016

@andreaandrejka děkuji a tobě gratuluji k těhotenství a přeji klidné prožití bez komplikací 🙂

andreaandrejka
9. kvě 2016

@clea89 Děkuji. Já už jsem si komplikace prožila,tak doufám,že už mám vybráno 🙂

peetulkka
9. kvě 2016

@peetulkka A jak se jinac citis??Nejake nevolnosti nebo tak??

peetulkka
9. kvě 2016

@simca96 Jezis,no vydis jak jsem blba??Uz odpovidam sobe🙂🙂No ale chtela jsem se zeptat jak se jinac citis??Nejake nevolnosti nebo tak??

nikusak1
10. kvě 2016

Dobrý den holky, mám prosbu, snažíme se už dýl jak rok a to čekání je šílené emoticon . Už asi 3tí den mě bolí břicho ale tak divně emoticon . Máte s tím někdo zkušenosti dneska je to týden od ovu. Děkuji

simca96
autor
10. kvě 2016

@peetulkka hlava mě bolí,mám strašný hlad ale vzhledem k tomu,že dnes má přijít mrcha mí dobře nebolí mě podbřišek apod,

simca96
autor
10. kvě 2016

@peetulkka asi sem blázen že testuju i dneska 😀 je tam duch no :(:D

peetulkka
10. kvě 2016

@simca96 no vydis,ja ti to rikala celou dobu.Jak mas po ovu pozitivni ovu testy tak jsi tehu.Drzim palecky.a blazen nejsi to je jen zvedavost.A co ten duch sili nebo je stejny?

simca96
autor
10. kvě 2016

@peetulkka stejný je 🙂

simca96
autor
11. kvě 2016

@peetulkka Ahoj tak dnešnítest mi přijde silnější než ty dva předtím.MS pořád nic a dneska ráno mě 2x natahlonevím jestli z vitamínů které beruuž týden bez problému a až dnes asi 10 minut po užitíprášku pocit nazvraceni :-O

simca96
autor
11. kvě 2016
peetulkka
11. kvě 2016

@simca96 Ahoj taky mi prijde silnejsi.🙂Njn to jsou ty zacatky..Ja myslim ze to s prasku nebude🙂To uz by ti bylo zle pred tim.Drzim palce.🙂

kastanek87
11. kvě 2016

@simca96 super! Pěkně sílí 🙂 držím moc palecky!!

simca96
autor
12. kvě 2016

@peetulkka
@kastanek87
Ahoj.
Chtěla bych si zajít na odběr HCG z krve ,MS pořád nic tak nevím jestli mám v pondělí jít nebo ještě počkat?:-O

kastanek87
12. kvě 2016

@simca96 kdy to máš nebo melas dostat? Pokud je ale už takto zřetelná,v pondělí už by podle mě na testu měla být úplná dálnice 😀 udělala bych ráno test a uvidis. Pokud by byly jasné // ani bych nešla na krev a počkala tak týden a šla už rovnou na utz na gyndu. Ale pokud budeš klidnější,tak v pondělí běž na krev,určitě už tam něco bude,když už je něco na testu 😉

simca96
autor
12. kvě 2016

@kastanek87 10.5 sem to měla dostat a zatím nic,nevím vždy jsem to měla pravidelně.
Už i telefon se mi 3x denně ohlásí,že MS meška 😀
Večer před sprchou sem si udělala ovu test a je na něm dálnice 😀 ráno TT byl stejný jako včera

kastanek87
12. kvě 2016

Já myslím že je to jasný. Udělala bych test v pondělí a uvidis. Míč držím palecky !!!

fajas80
12. kvě 2016

Tohle je určitě výsledek těhotenství, já měla u prvního testu čárku mnohem slabší a termín mám fakt v říjnu 🙂 Hlavně klid 🙂

simca96
autor
12. kvě 2016

@fajas80
@kastanek87
No doufáme,že to vyjde a hlavně bude všechno v pořádku ..uvidíme v pondělí co Dr. no 🙂 teoreticky by v pondělí mohl něco vidět i na ultrazvuku i v krvi.
Prej už od 5 TT těhotenství jde na ultrazvuku vidět tak uvidíme ale určitě dám vědět.

peetulkka
12. kvě 2016

@simca96 Ahoj klidne muzes,ale jeste budes mit hcg nizky.Ja mela jeste tyden po terminu hcg v krvi jen 300.A o tyden dyl uz 33tisic.Kazdopadne kdyz uz mas tt silny tak uz bych se objednala na gyndu.Veme te nejdriv za tyden a to uz muzes slyset i srdicko🙂

simca96
autor
12. kvě 2016

@peetulkka Ahoj mě jde hlavně o to aby mi Těhotenství buď vyvrátil nebo potvrdil a hlavně řekl zda je "zakousnuto" tam kde má a není to mimoděložní ,zavolám mu zítra tak předpokládám,že mě objedná na další pátek (jelikož tam je pondělí,pátek).Ale to čekání když vlastně 100% nevím je hrozný :(

peetulkka
13. kvě 2016

@simca96 Jj to cekani je nejhorsi,to znam.To chapu..taky jsem se nemohla dockat protoze jsem se bala aby to nebylo mimo.to je docela blby kdyz je tam jen pondeli a patek.Ale ja si myslim ze to bude v poho...Jen musis dat chvilicku cas aby to poradne zesililo.Niceho se neboj bude to v dobry🙂

madinina
13. kvě 2016

@simca96 vypada opravdu cim dal silnejsi... A je to test jedne znacky? Zkusila bych jeste i jinou znacku 🙂 jinak ja jsem mela na zacatku tehu taky hrozny hlad... Rekla bych, ze cca týden po poceti to zacalo a vybavila jsem si to pak zpetne... Jinak me lekar objednal az v 8 tydnu, nemohla jsem se dockat, ale jaka radost, kdyz uz tam bylo srdicko 🙂 drzim palecky, urcite to bude dobre 🙂

simca96
autor
13. kvě 2016

@madinina
@peetulkka tak dnešní testy vyšly takhle..:-O

simca96
autor
13. kvě 2016

@madinina jojo je to vše mamatest až dnes clear blue

simca96
autor
13. kvě 2016

@peetulkka tak sem volala na gyndu ,řekla ji že bych chtěla objednat na potvrzení tehu,že podle testu to vychází na 4-5 týdnu tak že se mám zastavit dneska pokud mužů,že doktor koukne a veme krev a že možná už něco uvidí,tak tam ficim 😀

peetulkka
13. kvě 2016

Mozna jsi mela ovu dyl nez jsi.pocitala.proto je ten mamates slabej.Ale ten digitalni nelze.2-3Tt je jeste malo.Tak vydrz...Hcg bude stoupat.Ale uz se tise muzes radovat🙂

simca96
autor
13. kvě 2016

@peetulkka no já ji to rikala,že to vychází podle testu 4-5 tydnu a ona,že mám přijít že odebere krev a kouknou a že už možná dr.uvidí kde je těhotenství tak tam jdu mám to stejně kousek 😀

andreaandrejka
13. kvě 2016

@simca96 Měla jsem to stejně, jen miminko je o týden mladší, jelikož moje ovulace si dělala vždy co chtěla 🙂 Gratuluji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru