• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenské příznaky. Jaké jste měly?

8. listopadu 2012 
Ahoj holky, ptam se za svou sestřičku, možná se jí a jejímu příteli podařilo počit prvního potomka.Není si ale ještě jistá, těhotenský test si chce udělat až v pondělí.Přesto by jí zajímalo, jaké příznaky jste měly?Ona je unavená, pořád by jen chtěla spát, ms se jí zatím zpozdila o 4 dny, jinak ji má pravidelnou.Má velmi citlivé bradavky(nikdy ji prsa, ani pradavky před ms, během ms a po ms nebolela) a chodí často na zachod...
Myslíte, že je těhotná?MS má pravidelnou.
Vy těhulky, jak jste na tom byly s bradavkama?A ještě ji sem tam píchne na pravé straně v podbříšku...
Děkuju moc za odpovědi.
5. srp 2006 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, to vypadá nadějně :wink: Mohla by být, ale stoprocentní jistotu bude mít až díky testu a doktorovi :wink: Nechci ji nijak strašit, ale já měla podobné příznaky, MS se mi zpozdila o 3 dny (jindy taky ne), prsa citlivý jak blázen, bylo mi špatně a nakonec to nebylo těhu :frowning2: Ale věřím, že u ni to vyjde :wink: myslím, že jo :slight_smile:
5. srp 2006 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

taky myslim, ze to vypada celkem nadejne :slight_smile: - ale tak uvidi, do pondelka to vydrzi! :slight_smile:
6. srp 2006 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky snazime se s pritelem o miminko uz 3 mesice po vysazeni antikoncepce ale porad nic a slysela sem ze muzu byt tehotna i kdyz mam menstruaci.je to mozne???? :confused:
22. říj 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možné to je, zkus těhotenský test :wink: Máš nějaké příznaky?
22. říj 2007 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no priznaky by aji byli kourila sem sice ne moc ale i tk sem si obcas zapalila a ted nemuzu cigretu ani citit nekdy mam chut na jidlo a nekdy se mi z nej zveda zaludek sice sem menstruaci dostala ale neni tak hrozna jakou sem myvala a vcera sem vecer zvracela a docela se mi mota hlava :confused:
22. říj 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Být tebou, udělám si těhotenský test :slight_smile:
22. říj 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre diky za odpoved :wink:
22. říj 2007 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já vůbec nevím, jak na tom jsem. Ale příznaky bych aji měla, ale měřím bt a už se mi snížila na 36.6 (dnes jsem 27.dc), tak čekám jestli mi ms dorazí v pátek nebo ne. Ale jde o to, že jsem taky furt unavená, a nejhorší je, že se mi furt motá hlava (kávy nepomáhají), je mi blbě :unamused:a chodím často na malou. Vím, že mi můžete jedině poradit, že mám čekat. Já vím, chtěla jsem jen napsat o těch příznacích, které mně matou a už chci aby přestaly.
Jinak všem těhulkám přeji, co nejpohodovější těhu. :wink:
23. říj 2007 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabrlinka:ahojky i kdyby ta menstruace dorazila tak porad muze byt ta sance ze jsi tehotna me uz bohuzel dorazila ale zase na druhou stranu mam priznaky porad stejne jako ty a jeste k tomu sem docela dost kourila a ted uz ne aji s toho kour je mi zle tak nevim no chce to udelat test
23. říj 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A měříš si bt? Jaké si měla teploty?
23. říj 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, mám takový problém... asi před měsícem sem měla nechráněný sex... ale nebyl uplný... prostě do mě vstoupil a chvíli byl ale bez orgasmu... tedy nejspíš moc si to nepamatuji... protože sem byla malinko pod vlivem alkoholu... mno a ted se mi menses spozdil... :frowning2: bojím se poraďte...
jediný co je že často chodím na wc, ale bolí mě občas břicho a záda... děkuji za odpověď...
31. říj 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem měla snad všechny učebnicové příznaky - zpožděná menstruace, únava, spavost, tlak v podbřišku, zadýchávání, kovová chuť v ústech.... Co je zajímavé - první mamatest mi vyšel negativní, ale když jsem ho o týden později zopakovala (to už jsem si byla vnitřně jistá), tak byl jednoznačný :slight_smile:
31. říj 2007 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky chci se zeptat minuly tyden v patek sem mela dostat mrchu a jeste nic sice mam trosicku citlivejsi prsa ale porad me poboliva v podbrisku jako bych to mela dostat tak nevim
15. lis 2007 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkus si udělat test.
15. lis 2007 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulak,klidně těhu být můžeš...Já měla s manželem pouze chráněný styk(z jeho strany)já antikonc.mít nemohu.Nevíme o žádné nehodě,nic se neriskovalo,nic neprasklo a otěhotněla jsem.Jak je to možné nechápu do teď.Ale možné je vše.Pokud je styk bez ochrany-tak i hned ze začátků uniká mužům tekutina která už může těhu způsobit,bez ohledu na to zda vůbec k orgasmu došlo.
16. lis 2007 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jak zjistim že jsem tehotna??? ale nechci to zjistovat testem ani krvy ani ultrazvukem... jake jsou priznaky??? a po jak dlouhe dobe muze rust brisko?? díky za odpoved..
4. led 2008 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný sobotní den přeji všem. :slight_smile:

Já v době očekávané MS měla citlivé bradavky, cca 3 dny po očekávané MS dokonce tolik, že jsem se jich nemohla dotknout. A krom toho jsem unavená. Obojí jsem měla jak u prvního těhotenství, tak i teď. S jediným rozdílem... u prvního jsem měla časté krátké bolesti v bodbřišku jako kdyby měla přijít MS (to se prý roztahuje děloha), u tohoto těhu to skoro nemám, jen vždycky večer na chvíli (což si neumím vysvětlit) a občas cítím takový mírný tlak napravo v podbřišku. Ve středu jdu k paní doktorce, tak jsem moc zvědavá. :slight_smile:
5. led 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jestli se mohu zeptat v kolika dnech to tak bylo??? spala jsem naposledy s klukem cca 3 nedele... myslite ze by se to projevovalo uz ted???
5. led 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim ta citlivost bradavek... :slight_smile:
5. led 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucky.blood: Jak v kolika dnech? Jako v kolika dnech po OVU? Cca 10 dnů po OVU, 28. DC (tento den měla přijít také MS).
5. led 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dukie: no jako po kolika dnech jsi mela tu citlivost bradavek protože se bojim ze jsem tehotna a pořád me boli brisko..:( nevim jestli je to jen stres nebo jestli to jsou jen priznaky.. a jeste jedna otazka v kolika mesicich roste brisko??? promin ze se tak ptam ale já jsem v rozpacich... :(
5. led 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dukie: co je to zkratka OVU ???? :slight_smile:
5. led 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucky.blood zkratka OVu je ovulace,to je ze muzes v tuto dobu nejlepe otehotnet,meri se taky teplota bazalni aby se poznalo kdy ovulujes
5. led 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
???? wow a to je co?? no moc se v tom nejak nevyznam jak tak koukam :slight_smile:
5. led 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted nevim co myslic a to je co?Jako ta bazalni teplota?To se meri v pochve teplomerem a zapisuje se takovy graf a kdyz je teplota vyssi tak je ovulace a muze se zacit pracovat na mimcu.Ja si to teda nemerim,ale jsou tady otom takovy temata,zkus si tam neco precist :wink:

A zkousela si testik?
5. led 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave test si mohu koupit nejpozdeji v pondeli ale já už to nemuzu vydrzet je to hrozny opravdu se moc bojim že jsem tehotna...:( porad me boli bricho nevim jestli je to jen stres nebo jestli jsem tehotna..
5. led 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky myslite si ze 4DPO uz mozu byt nejake priznaky? I ked ja mam vlastne pocit ze k tomu mozno doslo este pred OVU takze mozno uz je tomu 8 dni
5. led 2008 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez testu to asi těžko poznáš, já mám příznaky až 14 dní po pozitivním testu
A jak dlouhé míváš cykly, to víš?
5. led 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evitko to sme na tom podobne ja si ovu nemerim,ale mohla sem ted otehotnet presne 31.12 :grinning: takze taky cekam jestli se neco deje,jenom citim takovy tlaky nebo popichavani v podbrisku,ale nevim no jestli uz by to slo takhle poznat
5. led 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky 4 den po ovu ještě není vajíčko uhnízděné, těžko by už byly příznaky ... leda byste si píchaly Pregnyl na uvolnění vajíčka, ten těhu příznaky vyvolává
5. led 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek