Rozebraný test Clearblue digital ukázal 2 čárky

makula18
2. led 2015

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás zkušenost s testem clear blue digital po rozebrání. Rozebrala jsem ho, abych z toho vyndala baterku s elektronikou a hodila to do nebezpečného odpadu. Docela mě zarazilo, když jsem našla dvě čárky. Na internetu je spousta diskuzí, že se na to takhle koukat nemá a proč to holky rozebírají a td., ale nikde jsem se nedočetla, jak vypadá test, když je hCG ještě moc nízké a test to napíše jako negativní, ale druhá čárka tam přesto je. Přidávám fotku mého testu a testů co jsem našla na internetu, ale bohužel na anglické stránce. Děkuji za odpovědi. 🙂

shynne
2. led 2015

Ahoj,já ho taky jednou rozebrala a měla jsem stejné čárky jako ty a těhu to nebylo ☹

dasenka888
2. led 2015

Já ho také rozebrala a těhotná jsem nebyla s tím ze mi vyšel stejně co Tobě :(

dasenka888
2. led 2015
makula18
autor
2. led 2015

Super. To jsem slyšet nechtěla. 😞 ale nevadí. Děkuji za odpovědi. ☺
@dasenka888
@shynne

dasenka888
2. led 2015

@makula18 chápu prochazim si tím téměř každý měsíc 🙂 Snažíme se sedmy měsíc...

makula18
autor
2. led 2015

@dasenka888 mi už 9. ☺

dasenka888
2. led 2015

@makula18 jednou to vyjde 🙂)) Tobě držím palce 🙂 zkus jeřáb ptačí nebo gynex podporují ovulaci 🙂)

makula18
autor
2. led 2015

@dasenka888 snad jo. ☺ největší sranda je, že holky, co jsem si s nimi psala, tak většinou do měsíce otěhotněly. A ka pořád nic. 😒

dasenka888
2. led 2015

Já to okolo sebe mám opačně než Ty... Okolo me to vsem trvá dost měsíců,let.... Z toho mám strach já 🙂 Ze se to protáhne moooc dlouho 🙂

shynne
2. led 2015

@makula18 určitě to vyjde,uvidíš my se snažíme 6 měsíc a zatím nic, jednou jsem měla dvě čárky na testu,ale pak stejně dorazila ms..malej byl na první pokus,tak ted si budeme muset počkat

makula18
autor
2. led 2015

@shynne Taky už se mi to stalo. ☺ na testu dvě čárky a po 40 dnech přišla. Každopádně děkuji za podporu. ❤

makula18
autor
2. led 2015

@dasenka888 neboj. Jednou to vyjde i nám. 😊❤

svetlanap
2. led 2015

Já bych asi zkusila úplně obyčejný "namáčecí test" s tím nic nepokazíte. Držím palce.

makula18
autor
2. led 2015

@svetlanap zítra zkusím. Děkuji. 😊

akmitaf
2. led 2015

No mě Dr. říkala, že tento test je jeden z nejpřesnějších, tak bych určitě zkusila další, ale moc tomu nevěřím. Jinak holky vím, že vám to řeknou všude, ale snažte si najít jiný cíl a myslet na zcela jiné věci. My se snažili 2 roky a když Dr. řekl, že to nejde, že máme jít na IVF, tak jsem to zcela vzdala. Opravdu se nám podařilo doma už na to nemyslet - nic nepočítat, nic netestovat a ono to vyšlo. Taky mi Dr. říkal, že to bylo i tím, že jsem se snažila jíst zdravě a chodila jsem do lesa na několik hodin obden. Říkal, že ta námaha a hluboké dýchání pomáhá při uhnizďování. Moc držím pěsti.

milca111
7. led 2015

jj ten digi tohle dělá,měla jsem stejný výsledek a dokonce taky na to založila diskuzi a těhu nikdo nebyl a měly to tak všechny,asi záleží spíš na síle té druhé čárky než na její přítomnosti tam.Ale kamarádka těhu byla a ten digi jí stejně ukázal,negativní výsledek a za pár dní jí normální proužkové testy ukázali dvě čárky,takže asi tak k těmto testům.Dříve těhu neukáží jak obyč test,spíš tam člověk nemusí hledat duchy no