Rozebraný test Clearblue digital ukázal 2 čárky

makula18
2. led 2015

Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, zda má některá z vás zkušenost s testem clear blue digital po rozebrání. Rozebrala jsem ho, abych z toho vyndala baterku s elektronikou a hodila to do nebezpečného odpadu. Docela mě zarazilo, když jsem našla dvě čárky. Na internetu je spousta diskuzí, že se na to takhle koukat nemá a proč to holky rozebírají a td., ale nikde jsem se nedočetla, jak vypadá test, když je hCG ještě moc nízké a test to napíše jako negativní, ale druhá čárka tam přesto je. Přidávám fotku mého testu a testů co jsem našla na internetu, ale bohužel na anglické stránce. Děkuji za odpovědi. 🙂

shynne
2. led 2015

Ahoj,já ho taky jednou rozebrala a měla jsem stejné čárky jako ty a těhu to nebylo ☹

dasenka888
2. led 2015

Já ho také rozebrala a těhotná jsem nebyla s tím ze mi vyšel stejně co Tobě :(

dasenka888
2. led 2015
makula18
autor
2. led 2015

Super. To jsem slyšet nechtěla. 😞 ale nevadí. Děkuji za odpovědi. ☺
@dasenka888
@shynne

dasenka888
2. led 2015

@makula18 chápu prochazim si tím téměř každý měsíc 🙂 Snažíme se sedmy měsíc...

makula18
autor
2. led 2015

@dasenka888 mi už 9. ☺

dasenka888
2. led 2015

@makula18 jednou to vyjde 🙂)) Tobě držím palce 🙂 zkus jeřáb ptačí nebo gynex podporují ovulaci 🙂)

makula18
autor
2. led 2015

@dasenka888 snad jo. ☺ největší sranda je, že holky, co jsem si s nimi psala, tak většinou do měsíce otěhotněly. A ka pořád nic. 😒

dasenka888
2. led 2015

Já to okolo sebe mám opačně než Ty... Okolo me to vsem trvá dost měsíců,let.... Z toho mám strach já 🙂 Ze se to protáhne moooc dlouho 🙂

shynne
2. led 2015

@makula18 určitě to vyjde,uvidíš my se snažíme 6 měsíc a zatím nic, jednou jsem měla dvě čárky na testu,ale pak stejně dorazila ms..malej byl na první pokus,tak ted si budeme muset počkat

makula18
autor
2. led 2015

@shynne Taky už se mi to stalo. ☺ na testu dvě čárky a po 40 dnech přišla. Každopádně děkuji za podporu. ❤

makula18
autor
2. led 2015

@dasenka888 neboj. Jednou to vyjde i nám. 😊❤

svetlanap
2. led 2015

Já bych asi zkusila úplně obyčejný "namáčecí test" s tím nic nepokazíte. Držím palce.

makula18
autor
2. led 2015

@svetlanap zítra zkusím. Děkuji. 😊

akmitaf
2. led 2015

No mě Dr. říkala, že tento test je jeden z nejpřesnějších, tak bych určitě zkusila další, ale moc tomu nevěřím. Jinak holky vím, že vám to řeknou všude, ale snažte si najít jiný cíl a myslet na zcela jiné věci. My se snažili 2 roky a když Dr. řekl, že to nejde, že máme jít na IVF, tak jsem to zcela vzdala. Opravdu se nám podařilo doma už na to nemyslet - nic nepočítat, nic netestovat a ono to vyšlo. Taky mi Dr. říkal, že to bylo i tím, že jsem se snažila jíst zdravě a chodila jsem do lesa na několik hodin obden. Říkal, že ta námaha a hluboké dýchání pomáhá při uhnizďování. Moc držím pěsti.

milca111
7. led 2015

jj ten digi tohle dělá,měla jsem stejný výsledek a dokonce taky na to založila diskuzi a těhu nikdo nebyl a měly to tak všechny,asi záleží spíš na síle té druhé čárky než na její přítomnosti tam.Ale kamarádka těhu byla a ten digi jí stejně ukázal,negativní výsledek a za pár dní jí normální proužkové testy ukázali dvě čárky,takže asi tak k těmto testům.Dříve těhu neukáží jak obyč test,spíš tam člověk nemusí hledat duchy no

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru