Růžový výtok. Může to být těhotenství?

shaggy97
10. lis 2019

Ahoj, už asi týden mám růžový výtok když se utírám, mohlo by to značit to že jsem těhotná? HA neberu

kiki1912
13. lis 2019

@zuzlinka30 mohla být později ovulace záleží jak máš dlouhé cykly. Pokud chceš vědět zda jsi těhotná a nečekat na test tak si zajdi jako samoplatce na krev

veronikadriana
13. lis 2019

@anickaaa28 bili vytok jsem nemela ale to pichani v podbrisku jsem mela taky (bylo to uhnizdovani vajicka) pak to odeznelo a nakonec to dopadlo tak ze dcera bude v prosinci slavit rok

veronikadriana
13. lis 2019

@zuzlinka30 pokud bys byla tehotna tak by se ti to melo v osmem dni zpozdeni ukazat ale jeste bych zkusila ten digitalni nebo zajit na gyndu

anickaaa28
13. lis 2019

@veronikadriana Počkám pár dní ještě

bazarky
30. lis 2019

Ahoj holky 😔 co muze znamenat spineni s 5ti dennim zpozdenim? Mimco jsme zkouseli 12.11. s tim, ze mi 25.11.mela prijt MS. Ted jsem z toho nejaka spatna protoze spinim.. Uhnizdovani? Nebo mi prisly kramy?.. 🙄

veronikadriana
30. lis 2019

@bazarky zkus tehotensky test. Pokud tam nebudes met dve carky tak tehotna nebudes. Ped dni je pekna doba to uz by se ti melo krasne ukazet

bazarky
30. lis 2019

@veronikadriana zkousela jsem rano a nic :( zkusim ho jeste zitra pokud to nebude ms.. Protoze bylo spineni a ted bily vytok.. No a muze me bolet bricho jak u menses ikdybych byla tehu? Me je hrozne blbe :(

ja_osobne
30. lis 2019

@bazarky jak dlouho se snažíte? 5 dni meskani už by TT ukázal, buď byla ovu déle, nebo je možné, že si to vsugerovavaš 🙂 taky jsem to na začátku snažení měla, dokonce mi smrdely věci, které mi obvykle voněly 🤷‍♀️

bazarky
30. lis 2019

@ja_osobne rok a pul :(

ja_osobne
30. lis 2019

@bazarky my o pár měsíců dal, tak snad se brzy zadaří! 👍

bazarky
30. lis 2019

@ja_osobne vam taky, drzim palecky ❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru