• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Šílená rýma a zpožděná menstruace. Jsem těhotná?

(Zamčená)
6. srpna 2012 
Holky...dneska jsem 35DC a MS nikde,sice me to nevzrušuje,protože mám nepravidelnou MS,ale od noci mám šílenou rýmu...včera bylo teplo a vůbec nevím kde bych nastydla,,,Četla sjem,že na začátku těhotenství je slabá imunita,,,,já nebývam nemocna,všichni jsou a já ne a teď v takovem verdu..šilená rýma...pořed ,ale porad kýchám a smrkám...no stejně asi rozhodne test,,,ale nesmím si pořád hledat zamínku,abych byla,,,stejně nejsem... :frowning2:
5. srp 2012 v 19:21  •  3 děti  • Odpověz
@lusyli zkus napsat holkám sem http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/myslite-ze-mozem-byt-tehotna/
Jinak já oslabenou imunitu v těhu neměla a to sem byla těhu na podzim,ale každé těhu je jiné...
5. srp 2012 v 19:38  • Odpověz
@lusyli Vidím to spíš na nějakou alergii, než na těhotenství....
Já mám občas taky rýmu, zničeho nic v létě , smrkám, kýchám, teče mi z nosu a pak to zase zmizí.
5. srp 2012 ve 20:42  • Odpověz
afty, natekly uzliny, natekly krk a zpozdena menstruace... testovat chci ale az ve stredu, at neplasim zbuhdarma...
6. srp 2012 v 10:18  • Odpověz
kurnik a to jsem si rikala ze jsem jen nekde nachladla kdyz mam kasel a rymu..ze by???:slight_smile:
6. srp 2012 v 10:45  • Odpověz
@lusyli Ahoj, téma je duplicitní. Obrať se prosím na doporučenou diskuzi výše. J*
6. srp 2012 ve 12:08  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.