Šílené bolesti v podbřišku 7 dní po IUI, mimoděložní t.?

04092010
1. únor 2014

Milé koňařky, prosím moc o radu!!!
Minulý pátek jsem byla na IUI, pak mi nic nebylo, břicho nebolelo, nic. Dneska k ránu - 7.den po IUI jsem s eprobudila před 4hod.ráno se šílenýma bolestma v podbříšku... bylo to jak když mě chytne křeč do lýtka a nechce několik hodin přestat, nemohle jsem se ani zvednout.... když se to stupnovalo, šla jsem na záchod a málem jsem sebou švihla na chodbě, úplně se mi zatmělo před očima, pískalo mi v uších a pak přišlo i zvracení! bolesti trvají celý den, ale už jsou jen malé, celý den chodím s teplou flaškou na břiše... jak bolesti ustupují tak se objevilo, že mě bolí podbříšek při čůrání... ale jen v podbřišku, ne jak při zánětu močáku!

Prosím o radu!!!! nemůže to být mimoděložní těhotenství??? nechci hned plašit,ale jestli to bude dál bolet...
měla jsem pocit, jestli se mi neroztahuje děloha... bolela mě děloha a vaječníky

děkuji moc!!!!!!

elishor
1. únor 2014

Ahoj těžko se radí, může jít o přicházející menstruaci nebo možné jiné komplikace po IUI ale pokud se ti nebude něco zdát, nebo se potíže zhorší, kontaktuj zítra reprodukční centrum jistě Ti poradí. Přeji ti aby vše dobře. 🙂 🙂

pidisek
2. únor 2014

Muže to byt i znamení uspěchu 🙂 v tom případe bych vynechala tu teplou flašku radsi 🙂 mimodelozní jsem mela a tak brzy to nebolí...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru