Škrundání v břiše jako příznak těhu?

milca111
13. únor 2015

holky už pár dní mi děsně,ale fakt děsně škrundá v břiše,skoro z toho ohluchnu 😀 Po každém jídle to začne ale i bez jídla to někdy škrundá. Měla jste to tak některá v úplném začátku těhu? Já to tak extrémní nikdy neměla tak si říkám,že by to tentokrát už vyšlo a miminko to bylo? S prvním synem jsem měla strašné křeče a průjem ale až o dost později tak 6 týden? Už nevím pořádně ani. Teď jsem teprve 5DPO,takže se chytám každé naděje 😀

misula29
13. únor 2015

@milca111 předpokládám ,že škrundání budou střeva ,ale určitě by 5dpo nemělo ještě co škrundat.To by se ještě vajíčko nestihlo ani uhnízdit 😉

lv
13. únor 2015

To spis nějaká viroza, střevní nerovnováha..

milca111
autor
13. únor 2015

No já nevím,viroza ze by se několik dni neprojevila víc? Při druhem synovi mi bylo už zle a ještě test nic neukazoval,myslela jsem taky,ze střevní chřipka a ono to miminko 😁 No a u prvního syna mi první tehu příznak byli křeče v břiše a průjem,takže taky střeva. No i neuhnizdene vajíčko prý produkuje hCG,jen ne v takové míře aby ho tehu test zachytil, tak právě se ptam.Nikdy jsem tohle neměla, tedy ne tak dlouho a cely den a tak nahlas 😜

alexa3468
16. říj 2016

Ahoj rada bych se zeptala jsem ve 4 týdnu těhotenství a mam problém s krucenim a bublanim v břiše je to normální? A jak se toho zbavit?

lajla
16. říj 2016

@alexa3468 nemáte hlad? Ono jak je blbě, tak se moc nejí no...je to normální

alexa3468
16. říj 2016

@lajla hlad nepocituji ale k večeři jsem mela jeden kousek v pizzy ja moc nejím

alexa3468
16. říj 2016

@lajla my vám bolesti zaludku

lajla
16. říj 2016

Já hlad taky neměla...aspoň nepocitovala, ale tělo ho může cítit... každopádně není to nic strašného co byste musela resit, běžná věc...jen trochu obtezuje

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru