Slabá čárka, můžu doufat?

lenka253
22. kvě 2015

Ahoj holky,
Mam 14 dni zpoždění a testy byly negativní. Dneska jsem si říkala, ze to naposled zkusím a test vyšel takto. Co myslíte? Muzu doufat v pozitivní? 🙂

nov.tere
22. kvě 2015

Já se přiznám že tam nic nevidím ☹ měla jsem hned takovou čárku cca 3den co nedorazila MS.

lenka253
autor
22. kvě 2015

Tak to závidím. ☹ na fotce nejde moc vidět .. pořád doufám, že to bude opravdu pozitivní ..

rolfinecka
22. kvě 2015

Já také nevidím... ☹ Tohle je můj test po 5ti dnech od vynechání MS... Přeju hodně štěstí...

baraos
22. kvě 2015

@lenka253 já tam dušíka vidím 🙂 .

lenka253
autor
22. kvě 2015

@baraos Aspoň někdo! 🙂 Teď jsem tu narazila na téma https://www.modrykonik.cz/forum/jsem-tehotna/tak-co-myslite/ .... a u slečny mi to příjde ještě slabší a nakonec začala sílit .... tak snad budu mít také to štěstí 🙂

baraos
22. kvě 2015

@lenka253 budu doufat že Ti čárka bude sílit. Před dvěma dny jsem hledala ducha a vypadá takhle už 8DPO a pomalu se modlím aby sílil 🙂

lenka253
autor
22. kvě 2015

@baraos tak to držím palce, dej vědět!🙂

rolfinecka
22. kvě 2015

@baraos Tady už dušíka vidím...

baraos
22. kvě 2015

@lenka253 děkuji 🙂 určitě se ozvu, dej pak vedět jak jsi dopadla 🙂

makronka1986
22. kvě 2015

Kočko,je tam duch. Jasnej. Ja to ma dostat zitra. Vcera vymodlenej duch,dnes carka. Kazdy to ma jinak. Zkus dal zas a pak hura na krev. Jako samoplatce 200kc a mas jistotu,hned. Nebo k Dr. Drzim palce ♡♥♡♥♡

lenka253
autor
22. kvě 2015

@makronka1986 tak snad to opravdu pozitivní bude 🙂

lenka253
autor
22. kvě 2015

Uz mi prave takovy test vyšel, ale to bylo jeste dlouuuho pred MS a čárka na nem byla spíše jako ryska ... A samozřejmě byl negativní. Co myslíte? Jsou od sebe jine?

makronka1986
22. kvě 2015

@lenka253 a tento je tedy?? hoď je k sobě...já se ztrácím.)

lenka253
autor
22. kvě 2015

Fialový je ten starý a modrý nový ... Ale přijde mi, že na tom modrém je to opravdu spíš duch a na tom fialovém vyloženě ryska...
@makronka1986

makronka1986
22. kvě 2015

@lenka253 jo, taky to tak vidím!!
držím moc palce, spolubojovnice...dáme si vědět, tfuj tfuj tfuj

lenka253
autor
22. kvě 2015

Tak snad to tak fakt je! 😀 Zítra valím pro další test, tak pak písnu! Ale stejně mám hrozný strach, že budu zklamaná. ☹

monyna83
22. kvě 2015

@lenka253 Ta holčina v přiloženém linku má naprosto krásného a viditelného růžového ducha, promiň, ale nesrovnatelného s tebou. U Tebe na modrém nevidím nic a pokud je ten fialový mamatest, obávám se, že ten dělá falešně pozitivní duchy...
Moc ti přeji, aby to těhotenství bylo, ovšem 14 dní po vynechání toto, nevím, nevím...Spíš si zajdi na provokačku, pokud test rapidně nezesílí... Mnoho štěstí 🙂

irenka12
22. kvě 2015

@lenka253 Ano je, takle sem to taky měla, šmakote, je to tak nedávno a zachvíli rodíme, užívej těhu, uteče to jako voda...

lenka253
autor
23. kvě 2015

Tak dorazila MS ...

nov.tere
23. kvě 2015

Mrzí mě to ale věř že se zadaří až to budeš nejméně čekat.

monyna83
23. kvě 2015

@lenka253 Nechtěla jsem ti mazat med kolem pusy, proto jsem ti již včera psala, že se mi to nezdá. Po 14 dnes po MS už by testy vykkazovaly alespoň něco...Moc ti přeji, aby se ti to povedlo příště a mohlla ses radovat. 🙂

irenka12
23. kvě 2015

hmm... i když v nějakejch případech to nic ještě neznamená

monyna83
23. kvě 2015

@irenka12 14 dní zpozdění, testy negativní a MS se rozjela...Tak co by to asi bylo? Zpožděná MS? 😀

makronka1986
23. kvě 2015

Mrzí mě to,ja přehlídla těch 14dní,to je dlouho. Mně čárka sílí,tak uvidime 🙂 drž se

martinabe
23. kvě 2015

@monyna83 Ahojky, ten můj byl 10.DPO a dneska 16.DPO je to slušná dálnice 🙂 dneska mě tak lehounce bolí bříško, tak se trochu bojím, aby to neodešlo s MS, ale co jsem četla na diskuzích, tak je to normální. MS měla dorazit asi včera.

monyna83
23. kvě 2015

@martinabe Já vím, koukala jsem na Tvé testíky, ale na nich se opravdu rýsoval těhu duch, kdežto tady na tom testu lenky253, ani po 14 dnech nic...
Klídek, miminko se zavrtává do peřinky. Já měla tyto zvláštní bolesti, jakoby na ms cca do 7tt 🙂

martinabe
23. kvě 2015

@monyna83 Děkuju, jsi moc hodná 🙂 jinak nemám žádný příznaky, teda kromě silného výtoku. V pondělí se chystám oznámit těhu tatínkovi, nemůžu se dočkat 😀 jsem teď taková dojatá 🙂 co u vás, je všechno v pořádku? 🙂

lenka253
autor
23. kvě 2015

Tak holky doufám, že to vyjde alespoň všechno vám. Ať je všechno v pořádku! 🙂

makronka1986
24. kvě 2015

@martinabe já to mám taky tak, pocity a strach z MS, a z ducha čárky...manželovi jsme řekla, že jsem to dostala 🙂)

baraos
24. kvě 2015

@lenka253 ahoj, tak Ti píšu jak pokračuji. u mě můj duch zmizel a dva dny na to jsem dostala MS o čtyři dny dříve... takže jsme na tom velice podobně 🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru