Tak co myslíte?

martinabe
17. kvě 2015

Ahojky holky, dneska jsem asi 10. den po ovulaci (nejsilnější ovulační test byl minulou středu). Včera jsem si dělala test a nic, tak jsem se z toho picla 😀 nicméně pro jistotu jsem dneska ošmatala Františka (v lázních) 😀 mrkněte prosim na foto testu. ,, , něco" se mi začalo objevovat asi po třech minutách a po pěti se to zbarvilo. Jo a ještě jedna věc - od pátku jsem lehounce špinila. Se špiněním před MS mám problém od ledna, , před 14 dny jsem byla na gyndě a prý je všechno v pořádku. Tak já už nevím :-/ bojím se, aby to nebyl falešný výsledek..

kacinda
17. kvě 2015

Já tam teda nějaký náznak Vidim. Mela jsem to stejne. Taky se mi ukázal skoro neviditelných duch, tak jsem samozřejme byla zvědava.a tak jsem si běžela koupit test clear blue, který mi ukázal ze tehotna jsem ☺ takže pokud pochybujes, šla bych do toho

jamia
17. kvě 2015

Počkej na opožděnou menstruaci a až pak si dělej testy, jinak se z toho zblázníš. Musela jsem hodně štelovat jas, a kdybych nevěděla, co hledat, nenajdu to. Zatím se nedá říct nic bližšího, je fakt brzo.

martinabe
autor
17. kvě 2015

Jasný, je to brzo. Nebaví mě hledat duchy, v reálu je normálně vidět. Ten clear blue digitální se může použít i před menstruací?

shine2015
17. kvě 2015

@martinabe meh ukázal v úterý odpoledne a MS mela byt v patek....

mosquito
17. kvě 2015

@martinabe já si dělala obyčejný plastový clear blue - může s použít už 4 dny před očekávanou MS. Všude jinde byl jen duch a tady jasné plus. Následně na proužkových tt čárka sice sílila, ale pořád byla slaboučká. Takže za mě s clear blue spokojenost. Mě to hrozně moc uklidnilo. 🙂

mosquito
17. kvě 2015

@martinabe jo a slaboulinkou růžovou čárečku vidím. Hodně slabounkou, ale je tam 😝

marketbrojo
17. kvě 2015

hojky mám dotaz,snažíme se o mimco.tento měsíc jsem byla na gynde a MUDr mi řekl ze ovuluji 21dc ale menzes mám 24 DC.tvrdil ze to nevadí.snažili jsme se,menzes se dostavila stejná jen méně sliznice,tento čtvrtek mi to skončilo a dnes 8dpo jsem začala spinit a lehce me bolí vaječník na straně kde proběhla ovulace.čím myslíte ze to může byt?děkuji moc za rady

nonacek
17. kvě 2015

@martinabe ✌✌✌✌...

bajana
17. kvě 2015

@marketbrojo rozhodne vadí, ak je lutealna fáza (od ovulky po MS) krátka, minimum je tuším 10 dní, takže u dr. to bol asi nejaký výkyv (odkiaľ prišiel na to, kedy ovulujes?) a akosi nerozumiem dotazu...teraz si 8DPO, a koľko od poslednej MS? Bolesť vo vaječníku je skôr ovulácia...neovulujes teraz?

martinabe
autor
17. kvě 2015

nonacek Děkuji za smajlíky 🙂

martinabe
autor
18. kvě 2015

Test dělaný z ranní moči. Ten včerejší je z odpoledne. .

g_m
18. kvě 2015

@martinabe Něco se tam rýsuje 🙂 Ale počkej dva dny a budeš si víc jistá 🙂

monyna83
18. kvě 2015

@martinabe jo, jo, vypadá to hezky 🙂

marketbrojo
18. kvě 2015

@bajana přišel na to dle utz.byla jsem na kontrole a zminila jsem se ,ze se nám nedaří a on ze budu ovulovat na svátky 8.5.cca.v pondělí 11,jsem to dostala.ale byla to jen krev bez sraženin.
Ve čtvrtek mi to skončilo. A včera jsem lehce zaspinila.
Moje máma me třeba počala prvni den menzes.
A kamoska otěhotněla v den menstruace a pak ji normálně dostala.
Ví to přesně ptz to byl jediný sex co mela .
Takže asi to nemožné neni

kacinda
18. kvě 2015

Tak Já si myslím. Ze pozitivní to bude. Ale.kdyz si zajděte na gynekologii a necháte si vzít krev, budete Mít stoprocentní jistotu ☺

bajana
18. kvě 2015

@marketbrojo ako laik si myslím, že prípad mamy a kamosky svedčí skôr o tom, že spermie partnerov si počkali na dozreté vajíčko, ktoré sa uvoľnilo (teda ovulácia) hneď po MS alebo v jej závere...deň styku sa nerovná dňu počatia, resp. len málokedy...po ovulácií sa maternica začína pripravovať na prijatie oplodneného vajíčka (lutealna fáza) a keď príde MS príliš skoro, vajíčko nemá šancu na uhniezdenie a odchádza s MS (biochemické tehotenstvo, stáva sa to často, preto by sa nemalo testovať pred meškajúcou MS)...preto si myslím, že tvoj prípad je iný než tie, ktoré si spomenula, čim ale vôbec nechcem tvrdiť, že nie si tehotná (tiež som napriek plnému kojeniu dostala MS hneď po šestonedelí, čo sa stáva zriedka)....však skús test o pár dní, držím palce

martinabe
autor
18. kvě 2015

Děkuju moc za reakce 🙂 zkusím teď nějakou dobu netestovat a užívat si ten pocit, že se možná zadařilo 🙂 a ještě jeden dotaz. Měla jsem brát léky na špinění týden před menstruací, ale v příbalovém letáků se píše, že se nesmí brát v těhotenství, takže jsem ho nebrala. No a od středy mám pokračovat v kure gynexu, tak nevím jestli se může brát v těhotenství. Předpokládám, že inofolic můžu brát dál. .co myslíte?

nonacek
18. kvě 2015

@martinabe počkala bych jestli se tehu potvrdí nebo ne.. a poradila se z Ginekologem.✌✌✌

martinabe
autor
20. kvě 2015

Holky, je taaaaaaaam. Už nemusím chodit od okna k oknu a zkoumat. Do minuty byla krásně vidět 🙂 MS mám mít asi zítra nebo do soboty (měla jsem to nepravidelné), tak nevím kdy to mám oznámit tatínkovi - už jsem koupila i capáčky 🙂

monyna83
20. kvě 2015

@martinabe Foto chceme 😀

strawberr
20. kvě 2015

¨Bohužel nic nevidím ☹ ... zkus to v den, kdy to máš dostat... a pokud to ten den nedostaneš (a na testu nebude ani duch - doporučuji test Pepino, ty jsou negativní - celé prázdné, anebo naznačí 🙂 ) tak to zkus za 2 dny od dne vynechání MS. Hladina HCG může být nízká ☹ . Mě se těhu na testu o citlivosti 10 ukázalo po déle jak týdnu od vynechání MS 🙂

martinabe
autor
20. kvě 2015

@strawberr ahojky, tyhle testy nahoře jsou z neděle odpoledne. Dneska ráno jsem si dělala test a je pozitivní 🙂

monyna83
20. kvě 2015

@strawberr Vždyť je tam naprosto krásně viditelný růžový duch...

martinabe
autor
20. kvě 2015

No a dneska je krásně vidět 🙂

monyna83
20. kvě 2015

@martinabe Psala jsem, chceme fotku... Hledáme duchy, tak každé zlepšení je výhrou...Foto sem 🙂

martinabe
autor
20. kvě 2015

Myslela jsem, že k lékaři půjdu až tak v červnu, ale prý mám přijít už v pondělí. .

martinabe
autor
20. kvě 2015

Nejde mi to lépe vyfotit

monyna83
20. kvě 2015

@martinabe Super 🙂 Sílí a to je dobrá zpráva... Zkus koupit dr. Maxe testíky.. Jsou skvělé...Mají víc barviva.

evcann
20. kvě 2015

@martinabe podle me také sílí, paráda 🙂

martinabe
autor
20. kvě 2015

Tohle má citlivost 25, tak nevím jestli je to hodně nebo málo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru