Slabá čárka, můžu doufat?

lenka253
22. kvě 2015

Ahoj holky,
Mam 14 dni zpoždění a testy byly negativní. Dneska jsem si říkala, ze to naposled zkusím a test vyšel takto. Co myslíte? Muzu doufat v pozitivní? 🙂

nov.tere
24. kvě 2015

@baraos no testovat před MS se nevyplácí dost často je duch na testu a pak to odejde s MS je to zbytečný se stresovat říká se tomu biochemické těhotenství

baraos
24. kvě 2015

@nov.tere vím, jen jsem měla silné bolesti prsou a křeče v podbřišku, tak jsem testovala. Už takovou blbost dělat nebudu 🙂

monyna83
24. kvě 2015

@martinabe O výtoku holky často píší, já měla dlouho utroš, takže sem ani nemohla poznat, zda byl... Ale určitě je to jeden z příznaků... A je dobře, že si dojatá, hlavně si to užívej a raduj se 😉
Já pevně věřím, že nakonec vše v pořádku bude a žádná vrozená vada se nepotvrdí. Mám hroznej strach, to teda ano, ale nesmím si nic připouštět, to už bych visela... 😔

makronka1986
25. kvě 2015

Co říkáte??? 3.den meškám....měla jsem clostilbegyt a duphaston. MS bývala jak hodinky.

evcann
25. kvě 2015

@makronka1986 no tak tady je to jasne, krasa 🙂

makronka1986
25. kvě 2015

@evcann doufám, ale potají....bojím se....díky!

evcann
25. kvě 2015

@makronka1986 bojime se kazda, to k tomu bohuzel patri, ale ukazkove ti sili takze to je prvni predpoklad a uvidis bude to dobre, uricte jo, moc drzim palce 🙂

makronka1986
25. kvě 2015

@evcann díky!!!!!!!!!

nov.tere
25. kvě 2015

@makronka1986 krásný čárky potichounku gratuluji teď ještě vydržet a nejít tak brzo k doktorovi. 🙂

makronka1986
25. kvě 2015

@nov.tere objednali mne za týden a den, celý rok a půl jsem neměla ani duchy na testíkách, až teď po stimulaci napoprvé...tak snad můžu být v duchu šťastná...

nov.tere
25. kvě 2015

@makronka1986 ty jo já šla až po 3 týdnech od vynechané MS a doktorka se divila jak jsem to vydržela ale bylo vidět krásně srdíčko a odpovídali jsme 7+2 🙂

makronka1986
25. kvě 2015

@nov.tere objednali mne, srdíčko tam ještě nebude ale bude aspoň vidět zda ano nebo ne .)

nov.tere
25. kvě 2015

@makronka1986 hlavně pokud je to po stimulaci tak tě budou hlídat více než mě který se zadařilo poslední měsíc na neschopence :D

makronka1986
25. kvě 2015

jo? proč myslíš?

makronka1986
25. kvě 2015

@nov.tere jo? proč myslíš?

nov.tere
25. kvě 2015

@makronka1986 znám takový případ kdy byla holčina sledovaná více než klasická těhulka ale já jsem teda měla ze začátku kontroly co dva týdny a od 12týdne už po 4 a jdu zítra a jsem v 16týdnu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru