Slabá čárka na těhotenském testu. Co to znamená?

erin4
19. dub 2011

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte s tímhle zkušenost - Mám MS vcelku pravidelně, takže když nepřišla, tak jsem udělala hned ten den test a do minuty se tam objevil úuplně slabý obrys druhé čárky. Tak jsem vyzkoušela druhý den ráno , bylo to to samé. Říkala jsem si, co bych taky chtěla po jednom dni. Včera jsem zkoušela znovu, neobjevilo se nic, až asi po 20 minutách zase ta hodně slabá čárka. Dneska tam byla do dvou minut, ale o hodně slabší než včera. Jaktože nezesílila?Nemůže to třeba znamenat něco jiného, třeba mimoděložní těhotenství? Budu ráda když se někdo ozvete.

leonitabila
16. říj 2017

@prcekverunka Tak to gratuluji a přeju hodně zdravicka ;) jak miminku tak i tobě.

prcekverunka
16. říj 2017

@leonitabila Děkuji, kontrola mě teprve čeká, tak snad bude všechno v pořádku 🙂 I Tobě přeji hodně štěstí 🙂

leonitabila
17. říj 2017

Taky děkuju 🙂 . Dneska ráno mi vyšel takovýto výsledek. Tak jsme zvědavá co mi řekne dr až jí zavolám na výsledky na krev.

prcekverunka
17. říj 2017

@leonitabila No super, to vypadá hodně nadějně 🙂 Jsem zvědavá na výsledky od dr. 🙂

ninjisu
17. říj 2017

@leonitabila Takoé jsme to tak měla dokonce světlejší a ted mě tu behá Michaelek a malý Rafaelek a ten leží v postýlce 🙂 U obou čárka skoro neviditelná.

leonitabila
17. říj 2017

@prcekverunka Tak výsledky jsou pozitivní. A zítra jdu zase na krev aby se podívali jak hormon roste. Ešte jsem se chtěla zeptat holky jsem začátečník a nemám s tím zkušenost, co dělat aby ty první tři měsíce probehli v pořádku? Pracuju jako telefonistka v cestovce takže každý den mám mobil u ucha a mluvím a mluvím. Nebude to nijak plod ovlivňovat ?

prcekverunka
17. říj 2017

@leonitabila Mluvení určitě nevadí 😀 Jinak věřím, že to bude i dál v pořádku a gratuluji 🙂 Jediné, co mě napadá, aby vše proběhlo v pořádku, nezapomeň na kys.listovou 😉

leonitabila
18. říj 2017

@prcekverunka Určitě se o tom poradím a dr. Á ešte jsem se chtěla zeptat sice to je jiné téma ale já tomu fakt nerozumím, jak je to s mateřskou ? Jsem zamestnana na zkrácený úvazek. A jaký je rozdíl mezi mateřskou dovolenou a rodičovským příspěvkem?

anetka582
18. říj 2017

Ahoj holky, píšu až teď úplně jsem na to zapomněla 🙂 tak potrvdilo se mi to co jste mi všechny psali. 🙂 přidám fotku 🙂 mezi fotkami je rozdíl pouhých 14 dní 🙂

prcekverunka
18. říj 2017

@leonitabila V uplynulých dvou letech bys měla mít odpracováno 270 dnů, abys měla nárok na mateřskou. Na tu se nastupuje 6 týdnů před porodem a trvá 6 měsíců, platí ji sociálka. Pak si žádáš o rodičák na pracáku. Pokud odpracováno nemáš, není nárok na mateřskou a jdeš rovnou na rodičák.

prcekverunka
18. říj 2017

@anetka582 V kolikátém tt je ta první fotka? 🙂

anetka582
18. říj 2017

Ta první fotka je 7 TT 🙂

prcekverunka
18. říj 2017

@anetka582 Tak to je mega rozdíl. Jinak gratuluji 🙂

anetka582
18. říj 2017

Je 😁 na první fotce má 9 mm a po 14 dnech měl už 2,5 cm. Doufám , že nebudu mít doma basketbalový tým 😁

leonitabila
19. říj 2017

@prcekverunka Aha takže to mi neplatí zamestnavatel ? Á podle čeho to počítají ?

prcekverunka
19. říj 2017

@leonitabila Podle Tvého platu. Jde to přes zaměstnavatele a ten to posílá na sociálku.

@anetka582 A nebo Klapzubovu jedenáctku 😝

aliasarka
29. říj 2017

Ahoj holky měla bych prosbičku ....nevim si rady a už začínám být zoufalá..... minulý měsíc dorazila ,,nedorazila MS 😔 jen 2 dny a jen slabě nikdy předtím se mi nestalo....jinak trvá 5 dní. Ve čtvrtek odpoledne jsem zkoušela těhu test a ihned po noření proužku do moči se mi zabarvil pozitivně ....jenže druhý den jsem zkoušela znovu a test negativní....byl to ten samý .... 😔 ted vyckavam zda dorazi MS ....stalo se uz nekomu ?

mercedesse
29. říj 2017

to je divný. I pokud by tehu nedopadlo, tak hcg slabne pomalu, zkus test znovu.

aliasarka
29. říj 2017

@mercedesse mě je to také divný ....děkuji za odpověď určitě zkusím ještě jednou

aliasarka
7. lis 2017

@mercedesse tak MS se nedostavila a test dopadl takhle.... za pár dní zkusím ještě jeden

mercedesse
7. lis 2017

@aliasarka test je jasný, ale vypadá to na těhu z tohoto měsíce. Kdyby si byla už minule těhu, tak by byla čárka silnější. Gratuluju

aliasarka
7. lis 2017

@mercedesse ve ctvrtek jedu ke gynekologovi tak pak dám vědět. Děkuji 🙂

mercedesse
7. lis 2017

@aliasarka jen buď připravená, že ještě nejspíš nic neuvidí, abys nebyla zbytečně zklamaná. většinou je lepší jit treba v 7. týdnu( 6+), to uz jsem viděla i srdíčko

aliasarka
7. lis 2017

To jo jen si tam mám dojet na krev. Dr. mě o to požádal 😊
@mercedesse

mercedesse
7. lis 2017

@aliasarka tak to jooo, ja jen, ze někdo se žene k dr hned s prvnim pozitivnim testem a pak ae diví

aliasarka
11. lis 2017

@mercedesse tak dle krve těhu jsem 😊 a v utery znovu aby jsme vedeli ze je vse tak jak ma byt

mercedesse
15. lis 2017

jak jsi na tom? Co kontrola?

aliasarka
16. lis 2017

@mercedesse na ultrazvuku už bylo vidět v děloze 5mm 🙂 v příštím týdnu jdu zase .... zda se ukáže srdíčko už teď jsem napnutá jak kšandy 😀

mercedesse
16. lis 2017

@aliasarka no super, to vypada dobře. Držím dál palce

aliasarka
16. lis 2017

@mercedesse děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru