• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slabá čárka na těhotenském testu. Co to znamená?

23. března 2017 
@maky_s dekuji moc za reakci. No upřímně bych se nedočkal kdyby to spletli ale rekla mi ze mají rozbity stroj a obvykle chodí krev.vysledky mezi 11-12h a teď mi to volala az v 16.30 dost divné. Když jsem se v pondeli objednavala na gyndu bylo mi řečeno ze je to raně těhotenství takže když počítám tak oplodnění po ovulaci. Me rekla sestra na gynde ze je brzy na ultrazvuk a jsem az 9.2. Objednána...
28. led 2015 v 19:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renes3 dekuji tez za reakci. Určitě počkám ale spis me trosku zaráží ze skoro vubec německá in tak kdyby se to ne chytlo tak přeci krvacim hodne a odejde to s MS ne???
28. led 2015 v 19:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula29 Take dekuji za reakci. No me řekla pi doktorka ze z cysty to byt nemůže pozitvni těhu test tak nevím... Záhada všech zahad....
28. led 2015 v 19:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraoui pardon v 15.30
28. led 2015 v 19:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraoui a když si udeláš ted tt tak jak vychází??
28. led 2015 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tarra27 zatím jsem si ho neudělala neměla jsem absolutně náladu jít do lékárny dneska :pensive:
28. led 2015 v 19:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraoui pokud mají chybu v laborce, tak test bude pozitivní...a pokud ne, bude negativní a bylo to biochemické....ale hlavne že otehotnet jde...příšte zkusit líp vystihnout ovulaci....

a taky jsem teda slyšela, že muže být nekdy slabe pozitivní od cysty....

mrzí mě to, drž se.
28. led 2015 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tarra27 dekuji moc míč si toho vážím. Mrzi me to ale asi to tak mělo byt pokud... A to biochemické čím je způsobeno prosim?
28. led 2015 v 19:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraoui no já bych šla jako samoplátce na hcg, tím bys měla jistotu, že to nezblbnou:slight_smile: každopádně tvůj test vidím pozitivně a pozitivně je jen při pžítomnosti hcg, které produkuje již zahnízděné oplodněné vajíčko. cysta rozhodně nezpůsobuje pozitivní TT, a že jsem jich měla. zkus teď nový TT a uvidíš:slight_smile: já si myslím, že to byla chyba laboratoře. při takové čárce co máš na testu bys měla mít hcg min. 30 jednotek
28. led 2015 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy dekuji moc pozitivum potřebuji :smile: po teto carce jsem mela 6,6 proc si myslis ze tak málo, jak to ze ne těch 30??? Ne muj 6 smysl mi říká te je někde chyba. Je možné abych i kdybych byla těhotná dostala MS?? Dekuji moc
28. led 2015 v 19:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraoui já též jen špínila jen lehounce týden a pak přišla MS dokonce mi čárka sílila a 3.test už byl slabší a nedopadlo to:frowning2: nezbude ti než čekat udělej si další test
28. led 2015 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renes3 čím to je ze to mimi takhle odejde děláme něco špatně nebo se mají brát nějaké vitaminy ci co?? Test si udělám hned zitra.
28. led 2015 v 19:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraoui někdy se to stává že se vajíčko oplodňí,ale třeba se špatně uhnizdi,nebo je špatné vajíčko či spermie. Děje se to a ani o tom nemusíš vědět, když ti nemešká MS :frowning2:
28. led 2015 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraoui ber listovku....a jinak nedeláš nic špatně, nekdy se to prostě tak stane....je to smutne, ale lepší než po vyknu...ted se nemusíš chránit a klidne zkoušej hned dál....ale udelej si test.....pro svuj kllid...a i klidne nabrat krev z laborky jako samoplátce...
28. led 2015 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renes3 a je možné ze jsem mela pozdní ovu proto ty pozitivní testy a teď přišla MS?? Zdali je to tak možné mohu byt i po te MS těhotná? Nebo je to vyloučené??
28. led 2015 ve 20:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraoui a žen ktere to tak měly je hodně....kolem mě spousty a já taky měla...nejsi sama....spousta žen o tom nemlluví :wink:
28. led 2015 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraoui ty jsi mela klasickou MS? nebo jen trrochu?? pokud nebyla klasická, tak si udelej test......moje mamka mela 3 MS a byla tehotná....a 4 už ne tak jako normální.....
28. led 2015 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tarra27 beru listovku i vitamin E a pijí sáčky Inofolic. Zkoušet určitě budeme to je jasné. Je možné ze jsem mela pozdní ovu a i přes tuto MS pokud to je mohu byt těhotná??? Test určitě udělám a na krev půjdu take :thumbsup:
28. led 2015 ve 20:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tarra27 mam lehké spineni kdybych to mela popsat tak jedna vložka na 24h a to je jeste špinavé po vycurani... Jinak normálně mam první 3dny bolestivé a hodne krvacim.... Věřím ze to ma hodne žen a některé o tom nemluví protože je to zranitelné ale take naopak lidské... Me je to jedno jsme všechny stejne a radit se je jen ku prospěchu ... JSem rada za každy názor a každy názor beru !!!
28. led 2015 ve 20:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraoui vím to proto, že norma hcg i u netěhotných je do 6-10jednotek, pokud máš takovou čárku tak to znamená, že v krvi musí být mnohem větší koncentrace - jelikož do moči se vylučuje tento hormon později. tzn. že pokud bys měla v krvi pouze 6 jednotek při takovém pozitivním testu, tak je to buď vadný test, nebo chyba laboratoře, jelikož to jinak není možné.
jinak ano při těhotenství můžeš mít i ms - má sestra je toho důkazem a hcg krásně sílilo.
28. led 2015 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baraoui stát se to může, ale právě to většinou odejde s tou MS je mi to líto, ale uvidíš podle testu já budu pro jistotu dělat zítra,už mi to končí a první den byla silná, normálně mám slabou
28. led 2015 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraoui jestli ti nezesílí test co 2dny tak je to špatný, když bude silit tak ok,tak uvidíš zítra a pak v sobotu už budeš vědět na čem jsi
28. led 2015 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy no to se po..... Tak asi zkusím jinou laboratoř... A je možné aby to byla opožděna ovulace proto ten pozitivní test? Mela jsem silnější čárku vždy vecer .... Mohu byt i přesto těhotná i když teď dorazila ms?? Dekuji
28. led 2015 ve 20:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renes3 když nesili ale stále v krvi je HCG to znamená co? Nezlobse jsem nováček v tomto směru ...
28. led 2015 ve 20:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraoui je ms a ms - pokud jak píšeš máš jen špinění na jednu vložku za den, tak to není ms - ms je den, kdy přišlo pravé červené krvácení i se sliznicí. opožděná ovulace to podle mě není. zkusila jsi teď večer test?
28. led 2015 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baraoui jak jsem psala, HCG bývá pro těhotné pozitivní od 10 jednotek a výše do té doby se mluví o tom, že je těhotenství vyloučeno. ale tvůj test je pozitivní a to hcg by bylo rozhodně větší než 6,6 jednotek - nebylo to 66J?
28. led 2015 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baraoui zkus jinou laborku a test a bude vedet hned.....z takového za krvácení....to může byt klidně i uhnizdovani..... :wink:
28. led 2015 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baraoui nejspíš že se ti rozjede ms
28. led 2015 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy ne ne bohužel jen 6,6
28. led 2015 ve 21:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tarra27 je kez by :wink: a muže to doprovázet i pobíhání břicha? (Kdyby náhodou přišlo)?? Test udelam a lanovku taky změním hned zitra jdu na :wink:
28. led 2015 ve 21:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek