Slabá čárka na těhotenském testu. Co to znamená?

erin4
19. dub 2011

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte s tímhle zkušenost - Mám MS vcelku pravidelně, takže když nepřišla, tak jsem udělala hned ten den test a do minuty se tam objevil úuplně slabý obrys druhé čárky. Tak jsem vyzkoušela druhý den ráno , bylo to to samé. Říkala jsem si, co bych taky chtěla po jednom dni. Včera jsem zkoušela znovu, neobjevilo se nic, až asi po 20 minutách zase ta hodně slabá čárka. Dneska tam byla do dvou minut, ale o hodně slabší než včera. Jaktože nezesílila?Nemůže to třeba znamenat něco jiného, třeba mimoděložní těhotenství? Budu ráda když se někdo ozvete.

baraoui
28. led 2015

@megy a to jsem mela ráno je hnědý výtok a az poté se rozjeli to malé ,,krvácení" jak jsi to mela ty pri otěhotnění?

megy
28. led 2015

@baraoui já nikdy neměla špinění ani krvácení až v 17tt drobné špinění po sexu

baraoui
28. led 2015

@megy a poradila bys mi jak správně ba otěhotnění aby to vyšlo??

tarra27
28. led 2015

@baraoui může.....někoho bolí břicho jako při MS dlouho.....heled žádné zbytečne naděje. Já ti rozumím, drž se. Zítra se rozhodne. Zase nemuzes mít v krvi hodnotu 7 a mít takovyhle dálnice.....to je divný.....ale uvidis.

Dej určité vědět ;) myslím natebe a hodně stesti

baraoui
28. led 2015

@tarra27 a co by to znamenalo ze mam takové dálnice a jen 7hcg?? Dekuji moc jsi moc hodna určitě napisu. Fakt moc dik a naději si nedávám nechávám to přírodě ta rozhodne vždy správně

tarra27
28. led 2015

@baraoui kdyby jsi mela v krvi hCG 7 nemůžeš mít pozitivní test.....v krvi je vždy vyšší hranice....než v moci....

To by šlo pouze v případě ze doma si uděláš test v pondělí a pak už žádný a v patek oujdes na krev tak by ti mohlo klesnout....ale jinak je to nesmysl. Pokud mas v krvi hCG 7 tak na teh.testu se ti nic neobjevi

baraoui
29. led 2015

@tarra27 to znamená že to vypadá na biochemické těhotenství. měla jsem tento test pozitivní v pátek, sobotu i neděli a v pondělí krev 7 a ve středu jsem začala krvácet. Tak to je špatné ☹

tarra27
29. led 2015

@baraoui prosím te nevysiluj, přečti si znovu co jsem napsala a bez pro test a do jiné laborky na krev a ještě des budeš vědět na čem jsi 😉

baraoui
29. led 2015

@tarra27 oznamuji 0 a negativní ☹ takže potrat ☹ co dál....

tarra27
29. led 2015

@baraoui bylo to v začátku, takže biochemické..potrat je az později a navíc zní strašně, to slovo nemám rada...tudíž nic, sledovat hlen, popřípadě bazální teplotou nebo bolest v podbřišku kolem ovulace....nebo si kup ovulacni testy....a zkusit to znovu....

Jiná cesta není, je to smutné,ale musíš jít dal.drž se

baraoui
29. led 2015

@tarra27 děkuji moc. Nic se nedá dělat. Důležité ale je že to jde.... Ovulační test mám a při ovulaci z pravého vaječníku i bolest a ten má být ted 🙂 poraď mi, beru Inofolic, kyselinu listovou a teď i vitamín D máš nějakou další radu 🙂 Děkuji moc za podporu, je to život a ten misí jít dál zda li chci mít mimi a musím být pro něj silná zž 🙂

tarra27
29. led 2015

@baraoui nic víc nedelej 😉 krom sexu 😉

baraoui
29. led 2015

@tarra27 Děkuji

nikkaaa
29. dub 2015

Ahoj,chtěla jsem se zeptat mam sestru a včera si dělala těhotenský test a vyšel ji negativně a dneska ráno si ho dělala znovu a mela tam dvě čárky a ta druha byla světla tak nevíme jestli může byt těhotná děkují za odpověd 🙂 🙂

dolores11s
13. zář 2015

Ahoj holky,
chci se zeptat, mám cyklus zhruba +- 26-28 dní, často trpím PMS. Nyní už mám téměř týden zpoždění, ale také už skoro týden cítím tlaky a křeče v podbřišku, jako kdyby měla ms přijít a pořád nic. Objevilo se akné, které taky vždycky před ms mívám. S přítelem se chráníme kondomem, ale pro jistotu jsem si udělala těhotenský test a vyšel negativní. Máte někdo podobné zkušenosti? Začínám se už děsit, nevím, jestli je to tím, že čím více na ní čekám, tak nechce přijít nebo jestli se až moc pozoruju, fakt netušim. Nikdy jsem ještě takové zpoždění neměla, tak jsem z toho nervózní. Samozřejmě jsem hledala i na netu a našla všechno možné jako cysty apod.

monca222
21. led 2016

@erin4 Muzu se zeptat po jak dlouhe dobe MS dorazila? jsem na tom podobne jako jste byla vy. Dekuji

slunicko156
23. led 2016

Ahoj, mám dotaz, mám teda 1 den před očekávanou Ms, ale jelikož jsem dostala od doktorky antibiotika na močový měchýř, který nemůžou těhotné rozhodla jsem si udělat test ... Jeden test sem si dělala před 10 dny ten byl negativní... Ten co včera měl hodně slabou čárku, proto jsem si antibiotika zatím nedala a čekám co bude dál, dneska jsem si udělala dva testy z jedné moči- akorát každy jiná značka a vyšli mě zase slabé čárky... Co s tím? Zkusím přidat fotku, ale je strašně velká, děkuji

dmiska
23. led 2016

@slunicko156 to je jasná druha čárka ;)

slunicko156
23. led 2016

@dmiska to bych byla šťastná s manželem se snažíme už asi 5 měsíců, ale ještě počkám jestli dostanu tu MS a pak bych asi zavolala doktorce, ale ta nejistota je strašná musím na to pořád myslet

misicka1988
23. led 2016

@slunicko156 Takhle přesně mi testy taky vycházely, a teď už mam obě čárky steJně výrazné . Taky jsem na to neustale myslela, ale ted uz mam i vysledky z krve, ktere jsou pozitivni. Tak uz čekam jen na ultrazvuk, který mě čeká v pondělí 🙂

slunicko156
23. led 2016

@misicka1988 , ale mě ještě pořád trvá hlavou že MS mám dostat až zitra, je to strašný jak na to pořád musím myslet a mám strach, že to je jen nějaký omyl ty čárky, že to nevyjde

slunicko156
23. led 2016

@slunicko156 *vrtá hlavou

misicka1988
23. led 2016

@slunicko156 První testy jsem si dělala 2 dny před menstruací, zkrátka Jsem to uz nemohla vydržet 🙂 ( jsem po umělém oplodnění) Menstruaci jsem nedostala, a čárky pak už jen sílily 🙂

slunicko156
23. led 2016

@misicka1988 tak doufám, že to vyjde i mě, byly bychom moc šťastní 😋,tak už ať je pondělí a vím víc ☺️

misicka1988
23. led 2016

@slunicko156 Přeji hodně štěstí, taky se těším na pondělí 🙂

slunicko156
23. led 2016

@misicka1988 děkuji 😇 taky držím pěsti

slunicko156
23. led 2016

A když mi to vyjde třeba z výsledků z krve, může se z toho oak třeba ještě stát to mimo děložní těhotenství? Nebo uz by to bylo jasné ?

verusky
23. led 2016

@slunicko156 neboj se a ver, ze to bude dobre! hlavne at nezlobi ten mocovy mechyr... carky jsou krasne 🙂 🙂 🙂 lekar Ti stejne nejake dva tydny nerekne vic a spis by to jen stresovalo, opravdu ver, ze vse je tak, jak ma byt! drzim palce 🙂

verusky
23. led 2016

@misicka1988 mohu se zeptat, proc umele oplodneni? zarazi me, ze jsi tak mlada... jinak ale moc gratuluji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru