Slabá čárka na těhotenském testu, jsem těhotná?

alinka1993
9. srp 2015

Ahoj holky, s přítelem se snažíme o miminko. Včera jsem si dělala těhotenský test a vyšla mi slabá druhá čárka. Co si myslíte jsem těhotná? Přidám sem i fotku. Tak snad to půjde vidět 🙂 děkuji za odpovědi 🙂

coolina
13. říj 2015

@andywolf1 gratuluji jses v tom, ani si vic testu nedelej, je to jasne jak facka 🙂

andywolf1
13. říj 2015

ještě sem dám po 3 hodinách ..furt je tam vidite? vubec nezmizela že? :D

luckylee
13. říj 2015

@andywolf1 gratuluji.🙂

andywolf1
13. říj 2015

@luckylee děkuji ale pochybuji šileně se bojím že to je falešný test

luckylee
13. říj 2015

@andywolf1 tak jeden sis nedelala a ze by byly falesny vsechny?To asi ne.Kdy ti ma nebo mela dorazit ms?🙂

andywolf1
13. říj 2015

@luckylee no já to mám takové rozházeně měla jsem ms naposledy 21 září pak už vubec měla jsem ji jen 3 dny ták nevím

luckylee
13. říj 2015

@andywolf1 aha.No kazdopadne testy jsou pozitivni.Ja v prvni den vynechane ms mela na tt jeste slabsi carku nez ty.Tak neboj.

andywolf1
13. říj 2015

@luckylee vážně? no uvidíme co my zitra dr řekne ale tám ještě nic neuvidí .:( max my udělá test a odebere my krev

luckylee
13. říj 2015

@andywolf1 vazne.Prikladam i fotku ducha.🙂 Z krve to pozna a ty se nesmis stresovat.Ja k ty maly bublince i mluvila a premlouvala aby se udrzelo a vyrostlo z nej zdravy miminko,ktere budeme s tatinkem moc milovat.Asi jsem ho premluvila a ted je v brisku cca 13cm velky chlapecek.😀

andywolf1
13. říj 2015

@luckylee takže myslíš že když mám ducha že mužu být těhulka? jééé pěkný :3 gratuluji

luckylee
13. říj 2015

@andywolf1 myslim,ze ano.Samozrejme priroda si stejne dela co chce ale ted musis byt hlavne v pohode a tomu co mas v brisku duverovat a myslet tak ze je to v poradku a hezky roste a sili.Strachu se uz nezbavis ale aspon mu ver.Drzim pesti.🙂

andywolf1
13. říj 2015

@luckylee moooc děkuji 🙂

finny
14. říj 2015

Ahoj holky,
přidávám svůj obrázek. Mám čtyři dny zpožděnou menstruaci a nevím, jestli mi hrabe nebo jestli tam ta druhá čárka fakt je.... 😕

luckylee
14. říj 2015

@finny je tam.🙂

andywolf1
14. říj 2015

Dnešní :3 uplně dole

marycz
14. říj 2015

@finny ahoj, není to VERTO 10 nebo BEST? pokud ano, zkus radši ještě jinou značku....tyto dělají duchy vždy, dokonce i malým holkám...jsou falešné...Tobě ale držím pěstičky, ať je to těhu a je i na jiných testech 😉

zuzinka2323
19. říj 2015

taky přidávám 🙂

finny
19. říj 2015

@marycz Ahoj🙂 nevím pořádně co to bylo za test. Ale běžela jsem si hned do lékárny pro "lepší" test, dali mi clearblue a ten už vypadal přesvědčivěji. A dnes jsem si dělala pro jistotu ještě další a vypadá to moooc dobře 😅

128jitka
21. říj 2015

ahojky holky tak o dalši miminko se mužeme pokoušet v prosinci a potřebuju poradit jak poznam ovulaci 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

drasleona24
10. led 2016

Ahoj holky myslite,ze je to dobre znameni? Chceme druhe dite s partnerem.Nesali me zrak?

verusky
10. led 2016

@drasleona24 nesali!!! gratulace 🙂 🙂 🙂

drasleona24
10. led 2016

Ja to citila,opravdu jsem to citila.U holky jsem si ho tenkrat delala az po tydnu,kdy mi neprisla menstruace a byla jasna,ale ted jsem byla nedockava,ale citila jsem to.A to jsme to zkusili minuly mesic poprve,jsem v soku.Dekuji

verusky
10. led 2016

@drasleona24 no vidis, tak bezva 🙂 preju, at je vse v poradku a uzivej si radosti 🙂

drasleona24
10. led 2016

@verusky dekuju moc

livianapuntik
10. led 2016

@alinka1993 Ahojík Alinko,dlouho jsem nenapsala ani řádek a myslím na TEbe jak se máš a jak se Ti daří s bříškem. Já mám oficiálně termín porodu 21.4 a už víme že nám k synkovi přibyde dceruška,tak už polehounku nakupuju nějaké holčičí vecičky.Jinak do 11 týdne jsem měla potíže s krvácením a neměla skoro žádný tlak že jsem byla pár dní i v nemocnici a bála se ,že do mimi v bříšku nevydrží.Vše jsme přečkali.TEd pěkně baštím a už mám 7,5kg nahoře. Všechna vyšetření mám uplně v pořádku a už jen 25.1 jdu na těhotenskou cukrovku a pak jen bežné kontroly a kardiologické sledování.
Co ty,jak se kulatíš a jak se cítíš? já ted báječně,papa Liv

alinka1993
autor
12. led 2016

@livianapuntik ahojky 🙂 jéé to je fajn že ses ozvala 🙂 Jsem ráda že jste v pořádku. Já mám termín porodu podle uz 14.4. a podle ms 17.4. 🙂 My čekáme chlapečka tak už taky všechno pomalu nakupujeme a dáváme dohromady🙂 Dneska jsem byla na těhotenské cukrovce tak mi nebylo doma moc dobře,ale ještě teď mám to "lepidlo" v puse :D :D S těma kilama jsme na tom podobně já mám taky 7,5 kg nahoře :D Zatím vše dobře dopadá jen mi přišli na štítnou žlázu tak beru nějaké léky. Mimčo v bříšku pěkně zlobí a já se kulatím :D a co vyy jak se máte ? už máte vybrané jméno? 🙂 a co synek? 🙂 měj se krásně pááá 🙂 Ali

livianapuntik
12. led 2016

@alinka1993 Ahojík, pro holčičku už jsme byli rozhodnuti se jménem,když jsme čekali Vojtíka.Takže dceruška se bude jmenovat Michaela🙂 Jooo Michalka v bříšku je pěkná akrobatka,zvlášt takhle navečer,když se natáhnu s knihou,tak to třeba půl hodiny v kuse mi na různých místech v břiše poposkakují hrbolky,asi holčička neví jak se uvelebit a nebo trénuje tělocvik🙂no to lepidlo to se vůbec netěším,taky jsem to cítila v puse ješte skoro půldne🙂 Jinak synek je úžasný,měsíc před druhými narozeninami si vždy po pár dnech přidával nějaké slovíčko a ted už skládá dvou či tříslovné legrační větičky a každý den mě překvapí novým sluvkem a i výtvorem. Třeba včera byl chvíli sám v ložnici,sebral mi tam u počítače černou lihovou a pak černou vodovou fixu a pomaloval světlé modré prostěradlo.Ta obyč černá se vyprala,ale lihovka neee,tak budu kupovat nové a lihové fixy jsem schovala🙂ale to byl nebyl správný rošták,bay nezkoušel a netvořil,je to zlatíčko naše🙂papa krásný večer,liv

livianapuntik
12. led 2016

@alinka1993 A co Ty s přítelem,jaké jste vybrali jméno pro synka? papa liv

alinka1993
autor
12. led 2016

@livianapuntik jej :D to je číslo :D no my jsme se první nemohli vůbec rozhodnout ,ale pak jsme si vybrali bude to Tadeášek 🙂 :D s těma pohybama večer o tom mi ani nemluv :D člověk se na to těšil,ale někdy je to pěkná podpásovka :D a hlavně nesnáší když si lehnu na pravý bok :D a co Vánoce? jak ste je prožili? 🙂

drasleona24
13. led 2016

Tak uz zesilila,v pondeli jsem objednana k lekari,tak verim,ze bude vse v poradku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru