Slabá čárka na těhotenském testu

andulka92
22. dub 2015

Ahoj, chtěla bych se zeptat na Váš názor. Dnes jsem si dělala první těhotenský test a vyšly mi obě čárky, ale ta jedna je světlá, ale je prostě viditelná. Mimčo zatím žádný nemám a tak s tím nemám zkušenosti. MS jsem měla dostat dnes, ale zatím nic. Přidám i fotku, ale mám špatný foťák na telefonu, takže je to rozmazaný, tak nevím, jestli to uvidíte. Ale i tak děkuji za rady

doreen27
12. zář 2015

@snazimese2015 tak uvidis 😀 mas to nejaky zamotany 😀

junkka
12. zář 2015

@doreen27 fakt? Já o tom taky právě četla ale doktorka mi to vyvracela. 😀 očividně e se o to asi tolik nezajimala.. Budu držet palečky ať vám to klapne 😉

doreen27
13. zář 2015

@junkka moc dekuju 🙂 treba to jeste vyjde 😀 a vam preju krasny zdravy miminko a rychly bezbolestny porod 😀 😉

junkka
13. zář 2015

@doreen27 já taky moc děkuju 🙂 třeba to taky takhle vyjde (rychle a bezbolestně) 😀

snazimese2015
14. zář 2015

@doreen27 to víš já jsem fakt asi mimozemšťan pac mi vyšel pozitivní další tehu test před dvěma dny večer ta 25 a dneska odpo zase nic ,no já jsem asi z jiné planety či co ,já se už fakt nechapu ,od dvou hodin mě jakoby pálí a bolí břicho až mě to dostalo do postele ,no jsem exot co si budeme vykládat 😁😁😁😁😁😁😁😁😁

doreen27
14. zář 2015

Ale nejsi 😀 to se stava a testujes jednou znackou?? To dela hrozne moc..

snazimese2015
14. zář 2015

@doreen27 ne dneska takovým obyc gravitest 😁😁😁😁 mám ještě v záloze ten benu test modrý co mi vyšel pozitivně ,ale jelikož jsem mimozemšťan tak mi to bude vycházet raz tak a podruhé tak 😀😀😀😁😁😁

doreen27
14. zář 2015

Gravitest je super ten jedinej mi vysel pozit. Kdyz sem byla predtim tehu 😉 jinak zadnej 😀 takze nejsi jedinej mimos 😀

snazimese2015
14. zář 2015

@doreen27 což to jsem ráda ,jinak vitej mezi exoty 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁 teď pořád premyslim co mám vařit ,ve čtvrtek nebo v pátek dorazí má drahá polovice ,je strašně vybíravý v jídlu 😕😕😕😕😕😕😕ale brambůrky a cola mu jedou ,jeho spalování bych chtěla mít ,pac za chvilku to bude vypadat že ho tyram hlady ,když vypadam jak vorvaň skrizeny s dinosaurem 😀😀😀😀

doreen27
14. zář 2015

Ale kde??? 😀 nevypadas tak treba budou // a na jidlo ani napomysli 😀

snazimese2015
14. zář 2015

@doreen27 já s tím moc nepočítám ,ale vypadam teď jsem k tomu nafouklá jak pátrací balón a to nejsou ještě ani Vánoce ,nechci se vidět po nich 😁😁😁😁😁😁😁

doreen27
14. zář 2015

Hmm to jsme na tom stejne...i kdyz ja furt doufam ze ve ctvrtek mrcha nedorazi a najdu dve dalnice 😀

snazimese2015
14. zář 2015

@doreen27 tak já to tobě preju z celého srdce ,určitě ti to vyjde ,jen pro představu toto mě fotka z května než jsem si nechala stříhat vlasy ,přidej si k tomu nafouklé břicho a máš vorvaně 😀😀😀😀

doreen27
14. zář 2015

Me se to neukaze pac jsem na mobilu v praci a nemam uz data 😀

snazimese2015
14. zář 2015

@doreen27 což je škoda 😁😁😁😁😁😁😁😁😁

alexsan
29. zář 2020

Ahoj, zajímal by mě váš názor. Snažíme se o miminko a určitě jsou tu mnohem zkušenější než já. Toto určitě vypadá jako pozitivní první krok k tomu, že jsem tehu, že? Mám 5 dní zpoždění, plastový dělaný 3 dny po čekárně MS a ten papírkovy dnes ráno. 🙂 Moc děkuji

hanulinka77
29. zář 2020

@alexsan to už jsou krásné čárky, gratuluji 🌹. Přeji ať je vše v pořádku ☺️

alexsan
29. zář 2020

@hanulinka77 no já mám za sebou v květnu samovolny potrat bez revize v 9tt, tak jsem se chtěla podělit a ujistit se, že to je na dobré cestě. 😊 Snad bude vše v pořádku, jsem úplně na zacatku. Moc dekuju 💕

janaluko
12. zář 2021

Pořád slabá čárka na těhotenském testu . Nevím, co si mám myslet, 3. den zpoždění. Co myslíte?

stehlikovapetulka
17. srp 2022

Dobrý večer omlouvám se že ruším takhle pozdě večer ale chtěla bych se zeptat přes 15 minutami jsem si dělal těhotenský test a jedna čára byla vidět a ta druhá byla viditelná ale velmi málo tak bych se chtěla zeptat jestli je tady ta možnost že můžu být těhotná??

veruu13
23. zář 2022

@stehlikovapetulka dobrý den chci se zeptat jak jste dopadla ? Taky mi vyšel nedávno teh. Test a taky slabá čárka .

veruu13
23. zář 2022

Jsem tady nová a chtěla bych radu od zkušenějších. S přítelem se snažíme o miminko moc dlouho furt jsem na to myslela a nešlo tak jsem si říkala kde je chyba postupem času jsme začali stavět baracek dnes už máme dostaveno a ja si udělala teh.test jenže nevím co si o tom myslet přikládám foto

veruu13
23. zář 2022

Foto

veruu13
Autor odpověď smazal
Zobraz
pha123
26. zář 2022

Holky co myslíte ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru