Slabá čárka na testu

monika76301
23. dub 2018

HOLKY prosím 9 radu... Dnes mám týden od vynechání MS a přijde mi že čárka sili málo že prostě ty dálnice nemám... Byla jsem minuly tyden v úterý na pohotovosti hrozně mě bolelo břicho... Hcg bylo 8... Pozvali mě na ráno na 6 a Hcg už bylo 12.5... Tak mě pozvali na zítra a v papírech mám napsáno incipientni gravidita... Měly jste některá tak slabou čárku na testech a přeci to bylo v pořádku? Jsem z toho jelen... Děkuji moc za odpověď

kubikulik
23. dub 2018

Incipientní gravidita znamená graviditu v počáteční fázi.. tzn.na samém začátku 🙂 Na spodních testech je vidět, že čárka sílí, tak tomu dej ještě čas. Zajdi do laborky na Hcg s větším odstupem, ať vidíš posun 🙂

monika76301
autor
23. dub 2018

Děkuji za reakci... Do laboratoře nepůjdu když zítra mám naber hcg v nemocnici jinak bych šla hned 🙂 mě totiž přijde že týden po meskani MS by byla čárka taková... Jako poskočila to jo... Zítra budu vědět už na 100% jen to dneska nějak vydržet... U holčičky moji jsem. Si udělala test jeden jediný dvě tlusté čárky mudr a nic víc jsem. Neřešila ale teď? Který test je nejlepší? Koupím. Cokoliv už fakt asi

kubikulik
23. dub 2018

@monika76301 Já myslím, že ty dolní bílomodré jsou celkem fajn 🙂 Leda pak koupit Clearblue, který má být hodně citlivý a ukáže i přibližnou délku těhotenství. Sice to je týden od vynechání, ale pokud přesně nevíš, kdy byla ovulace... Tak to ber s rezervou a nestresuj se tím, že čárka není úplná tlustice. Ale podle mě ten test označený jako 36 DC (asi dnešní?) je krásný 🙂 Zítřejší hodnota HCG toho stejně řekne nejvíc 🙂 Držím moc palce !!!!

monika76301
autor
23. dub 2018

@kubikulik jo ten je z dnešního rána a je to benu citlivost 25... Já jsem měla clear Blue v sobotu a bylo tam 1-2 tt a ovulaci jsem měla nevím kdy protože ovu testy negativní byly az do 15dc pak manžel odjel do lázní tak jsem netestovala radši

kubikulik
23. dub 2018

@monika76301 Tak citlivost 25 je hodně, klidně ještě zkus koupit nějaký s citlivostí 10. Já vždy měla zásobu Mama testů, ty citlivost 10 mají. A byla jsem s nimi moc spokojená. I když na ně někdo nadává. Ale opravdu bude lepší počkat do zítra 🙂)))

nikaleta
23. dub 2018

Ja jsem to taky tak bohužel mela tyden vynechana ms a carka pomalu silila, posledni den byla asi jako ta tva na tom poslednim testiku, do toho spineni a dalsi den rozjeta menstruace a bylo po vsem... Ale verim ze ti to vyjde, hlavne bez stresu 🙂 uvidis jestli ti to hcg bude zase stoupat.. Hodbe stesticka a držím palecky 🙂

monika76301
autor
23. dub 2018

Jo dělala jsem. Mamatest ráno je ten úplně dole fialový... Vydržím jen jsem chtěla. Trošku uklidnit že je nějaká naděje... Jinak se snažíme. Úplně první měsíc po 4 letech co jsem. Měla. Tělísko a moje holčička má 4 roky a byla také na první pokus... Takže beznaději nepropadam spíš zázrak že to vyšlo takhle brzy... Prostě minulý měsíc vytáhli tělísko byla 1. MS a druhá už nedorazila.... Jsi hodná děkuji za radu dám. Ti vědět co a jak

monika76301
autor
23. dub 2018

@nikaleta no možné je všechno takže se nechám překvapit moc bych si miminko přála když už ta naděje tady byla samozřejmě 🙂 takže jsi byla tehu a odešlo to s MS nebo jsi musela na revizi? A kolik jsi. Měla hcg v krvi?

kubikulik
23. dub 2018

@monika76301 Dokud se nerozjede ms, tak nadějě umírá poslední. Moc držím a dej vědět 🙂

nikaleta
23. dub 2018

@monika76301 tak dej pak vedet jak jsi dopadla, spineni nebo bolesti nemas? 🙂 ta nadeje je peklo, taky jsem pak byla zklamaná, ale pokouset se budeme dal. Hele hcg netusim jela jsem jen podle testu kazdy den, zvysovalo se to a pak krasna carka, jenze jsem po celou dobu lehce spinila. Tak jsem se objednala na kontrolu ze mi vemou krev a ten den kdy jsem sla se mi spustila menstruace a sileny krece do podbřišku, v životě jsem takovy bolesti nemela a druhej den jsem citila na zachode ze ze me vypadl jak spunt neceho a najednoz bolesti byli fuc :( ale na revizi jsem nesla, odeslo to s ms

monika76301
autor
23. dub 2018

@kubikulik jo já jsem taky toho názoru 🙂 jsi zlatá urco se zítra ozvu

monika76301
autor
23. dub 2018

@nikaleta nene já vůbec nespinim ani náznak nic jen bílý výtok jaký bývá v těhotenství.... Bolí mě šíleně prsa po stranách jinak břicho v pohodě... Určitě dám vědět snad se brzy zadari a bude to v pohodě snažíte se dlouho???

nikaleta
23. dub 2018

@monika76301 tak kdyz si takhle ok tak opravdu nadeje umírá posledni a hrozne držím palecky aby ti to dopadlo dobre 🙂 volny prubeh ale tohle se zadarilo/nevyslo hned na poprvé. Koupila jsem si ted jeste kontryhel tak uvidime🙂

monika76301
autor
23. dub 2018

@nikaleta a ber i kyselinu listovou ta je super i před otěhotněním.... Já jsem i delozni sliznici vysokou 16 mm takže mimi má peřinku dobrou jen ty čárky mě serou... Podle násobení hcg by dneska v krvi mělo být 64jednotek

nikaleta
23. dub 2018

@monika76301 kyselinu beru hned od zacatku snazeni 🙂.. No tak uvidis zitra az ti krev vezmou, snad to budes mit vyšší.. To čekání je des co :D

barchen
23. dub 2018

@monika76301 Já si myslím, že tohle je jasné těhotenství v tak brzkém týdnu 🙂

monika76301
autor
23. dub 2018

@nikaleta jo nesnáším čekání tohle je pro mě ocistec

monika76301
autor
23. dub 2018

@barchen možná jsem to blbě napsala ale mě už týden meska MS ne že ji mám za týden dostat i tak myslíš že je ta čárka ok?

barchen
23. dub 2018

@monika76301 Já to pochopila, že už týden mešká. Budeš tak v cca 2-3 týdnu těhotenství, myslím, že ta čárka je naprosto v pořádku. Na těch Mamatestech jsem měla stejně silnou a stupňovalo se to pomalu. A nikdy ta druhá čárka nebyla tak silná, jako ta, co tam je předkreslená.

monika76301
autor
23. dub 2018

@barchen jeeee a všechno. Dopadlo dobře?

barchen
23. dub 2018

@monika76301 První dítě má 20m, druhé na cestě 🙂

lachtanice86
23. dub 2018

@monika76301 nestresuj se. Nic tím nezmenis . Podle mého si šla všude brzy.

monika76301
autor
23. dub 2018

@lachtanice86 ale já nešla sama od sebe... Léčím se s alopecii dělali mi testy a bylo 8 a před dávkou kortikoidu...

nikaleta
23. dub 2018

@monika76301 hele tak ted mi volala sestra pac jsem dnes byla na druhem odberu a prvni odber jsem mela hcg 37 a ted 5..tak jen tak pro predstavu jak ses me ptala 🙂

lachtanice86
23. dub 2018

@monika76301 já měla dostat v po. Ve čt jsem byla na hcg a bylo 375 jednotek. Tedy 4.den vynechání ale věděla jsem kdy byla ovulace. Krev byla odebrána 15dpo. Nezbude než čekat

monika76301
autor
23. dub 2018

@nikaleta jejda to je mi líto zítra dám určitě vedet jo co a jak

renuliena
23. dub 2018

Drzim moc palecky, dej vědět 🍀 🍀 🍀

monika76301
autor
24. dub 2018

Ahoj tak je to v pořádku hcg roste ukazkove dnes jsem měla 120.4 pět dní zpět 12.5 mudr říkal že to vypadá moc dobře

nikaleta
25. dub 2018

@monika76301 super, tak si to uzivej a drzim palecky at to dopadne dobre 🙂 gratulace

kubikulik
25. dub 2018

@monika76301 Taky moc gratuluji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru