• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slabá čárka po limitu - je možné těhu?

25. srpna 2017 
@carpatia neboj, takhle brzy ještě nemáte propojený krevní oběh - léky se v této fázi k miminku nedostanou - to až po vytvoření placenty. Ani teplota by neměla být v této fázi až takový problém - spoustu holek onemocnělo na začátku těhotenství a bylo vše v pořádku.

Jestli máš MS dostat až v úterý, určitě je ještě čas... mamatest těhotenství navíc ukazuje vždy trochu později než třeba ten max. Jinak i malý progres je dobrý - já měla třeba takové ty opravdové dálnice až tak dva týdny po vynechání menstruace - jinak od termínu menstruace jsem měla slaboučké, pomalinku zesilující čárky - měla jsem to u všech těhotenství, co dopadly dobře. Jedno nedopadlo, ale to ty testy nesílily konstantně, občas se zeslabily, pak zase zesílily a pod. Každému roste HCg jinak rychle - někdo má dva tři zesilující duchy a hned dálnice, někdo si musí počkat. Teď prostě nezbývá nic jiného než čekat - i když je to strašně náročné - já ty začátky vždycky těžce nesla - ale tak nějak to k tomu prostě patří....:slight_smile:
2. říj 2016 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anetadr tak diky za podporu, budu "klidne" vyckavat:slight_smile:
2. říj 2016 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, vcera vecer jsem si delala test a nic. Rano jsem vstala a tohle... da se to povazovat za dobrou zpravu? Byla jsem vcera i na krvi, a mam jen vysokou sliznici. ms ma zpozdeni je 18dni, a styk ze ktereho jsem mohla otehotnet probehl jedine 10.6., takze pred tremi tydny. V utery mi vysel pozitivni ClearBlue Easy, ale tomu moc neverim...
30. čer v 07:08  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidite tam neco nebo si to zas jenom namlouvam? Diky.
30. čer v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carpatia na prvni mi prijde, ze tam neco je. Na druhy nic nevidim. Drzim palce
30. čer v 07:46  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vigier1204 ja u tebe vidim jasnou carku;)
30. čer v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carpatia doufam :slight_smile: tak at se nam to podari, zkus znova zitra, nejlepe v nedeli!
30. čer v 07:55  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vigier1204 jedu ted nastesti pryc, takze budu zkouset az v utery;)... aspon na to doufam nebudu mit cas myslet:slight_smile:
30. čer v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jdu za váma pro radu. Možná jste to některá už zažila, tak poradíte. Ovu jsem měla přibližně 19 dní zpátky. Dostala jsem MS - 3 dny zpoždení. Menstruace byla slabější - trvala 2 dny. Dneska (5 den po zkončení) jsem si dělala ráno test a zdá se mi, že tam vykoukla čárka. Byla trošičku vidět v limitu, ale takhle víc vyskočila až po limitu. Máte někdo zkušenost?
25. srp ve 13:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám na fotku, že ve skutečnosti jde vidět teda líp:see_no_evil::joy:
25. srp ve 13:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Druhou carku vidim...ale jestli je to prosperujici tehotenstvi..to ti nikdo nerekne. Zkus vydrzet a testuj za dva dny a pokud zesili tak by to mohlo vyjit. Pokud ne...tak bych zavolala na gyndu..konzultovala to a uvidis. Je to bud a nebo. Me carky silily obden. A stejne to nedopadlo. Carka videt je ale zatim to neni smerodatny.
25. srp ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lencak80 zkoušela jsem nedočkavostí už i před ms a žádná čárka nebyla. Ani po limitu. Právě proto mi nejde do hlavy. Zkusím za dva dny zase, to je jasný:thumbsup_tone1: Děkuji za reakci:blush:
25. srp ve 13:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grin:Prosím vidíte něco nebo si to zas namlouvám ? dekuji !
25. srp ve 14:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetka25 na te upravené něco vidim:thumbsup_tone1:
25. srp v 15:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek