• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slabá čárka po limitu - je možné těhu?

2. října 2016 
@carpatia neboj, takhle brzy ještě nemáte propojený krevní oběh - léky se v této fázi k miminku nedostanou - to až po vytvoření placenty. Ani teplota by neměla být v této fázi až takový problém - spoustu holek onemocnělo na začátku těhotenství a bylo vše v pořádku.

Jestli máš MS dostat až v úterý, určitě je ještě čas... mamatest těhotenství navíc ukazuje vždy trochu později než třeba ten max. Jinak i malý progres je dobrý - já měla třeba takové ty opravdové dálnice až tak dva týdny po vynechání menstruace - jinak od termínu menstruace jsem měla slaboučké, pomalinku zesilující čárky - měla jsem to u všech těhotenství, co dopadly dobře. Jedno nedopadlo, ale to ty testy nesílily konstantně, občas se zeslabily, pak zase zesílily a pod. Každému roste HCg jinak rychle - někdo má dva tři zesilující duchy a hned dálnice, někdo si musí počkat. Teď prostě nezbývá nic jiného než čekat - i když je to strašně náročné - já ty začátky vždycky těžce nesla - ale tak nějak to k tomu prostě patří....:slight_smile:
2. říj v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@anetadr tak diky za podporu, budu "klidne" vyckavat:slight_smile:
2. říj v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek