Slabá čárka. Přesto prosperující těhotenství? 😞

nikishkaaaa
13. črc 2020

Zdravím, slečny dovolte mi, požádat Vás o zkušenosti. Dnes 34 DC jsem zkoušela 10tkový mamatest a na něm čárka viz.foto. Mám zpoždění menstruace 2 nebo 4 dny, tím jsem si jistá, dělala jsem ovu testy a měřila bazálku. Čárka mi připadá strašně slabá na takové zpoždění ☹ objevila se až po půl minutě. Kromě občasného píchnutí v podbříšku a lehké bolesti prsou nemam žádné příznaky, jen bazální teplota se drží zvýšená, v puse 36.8 - 39.9 Samozřejmě budu testovat zítra ráno znovu a kontrolovat, zda sílí, ale jsem strašně nervózní, tak asi hledám zkušenosti jiných. Děkuji za každý komentář!

zavodnice
13. črc 2020

Test je buď pozitivní nebo ne, jestli má něco sílit, nech si odebrat krev na HCG a za dva dny znovu, jestli se zdvojnásobuje. Mně čárka taky kdovíjak nesílila a zde ve fóru zmiňované “dálnice” jsem nikdy neměla. Zato HCG mi rostlo pěkně, tak jsem se uklidnila a objednala se k doktorovi. Držím palce!

klokanka31
13. črc 2020

@nikishkaaaa Máš krásný čárky, těhotná jsi 😉

miba10
13. črc 2020

@nikishkaaaa máš krásný čárky, jsi těhotná 😉já měla takové čárky až týden po zpoždění

nikishkaaaa
autor
13. črc 2020

Kéž byste měly pravdu, děkuji! 🥰

lucifux
13. črc 2020

Přidávám se k ostatním. Jsou to krásné čárky. Tak zvedni hlavu a začni se radovat. Přeji hodně štěstí.

tasimia
13. črc 2020

@nikishkaaaa náhodou, krásný. Určitě je vše v pořádku, držím palce!

mona91
13. črc 2020

@nikishkaaaa já neměla dálnici u prvního ani když jsem měla tehu už potvrzené takže bych byla v klidu 😉

karkulka1283
14. črc 2020

Myslím že to bude v pořádku ♥️ uvidíš teda jak čárka bude sílit dál ale věřím tomu že bude vše v pořádku ♥️

denisahlavicova
14. črc 2020

Já teda přesně takovou potvrzovací čárku na testu našla taky, za 5 dni jsem šla k doktorovi a byla jsem na konci 7.tydne 🤷‍♀️

nikishkaaaa
autor
14. črc 2020

Holky, dnes rano z moci uplne stejna carka jako vcera 😔 a kolem desate dokonce spise jen takovy dušík 😪 mam z toho blby pocit

mona91
14. črc 2020

@nikishkaaaa a kdy byla ovulace podle testu?

katkatomaskova
14. črc 2020

Moje slabá čárka měla předevčírem dva roky 😂 Nevzdávat se, čekat, dr. to jistí 🙂

nikishkaaaa
autor
14. črc 2020

@mona91 podle bazální teploty 16 DC, ale podle testu 18 DC. Dnes jsem 35 DC

palja
14. črc 2020

Test je pozitivní, čárky jsou krásné. Já sama jsem měla "jen" takovou čárku jako máš na fotce a to týden po vynechání MS, silnější čárku jsem už neměla. Teď tady mám dvouletou holčičku. Držím palce ať je všechno v těhotenství v pořádku 🍀💞

nikishkaaaa
autor
14. črc 2020

Děkuji všem za povzbudivá slova 🤗😘 zitra zavolam na gynekologii a objednam se, pak dám vědět, jak jsem dopadla 😊

katkatomaskova
14. črc 2020

Počkáme na zprávy 🙂

nikishkaaaa
autor
15. črc 2020

Tak holky na gynekologii mě objednali na 27.7. Tak pak dám vědět, čárka se mi zdá trošku silnější, tak snad vše dobře dopadne 🙈 nebýt totiž pozitivních testů a vynechané ms, tak zatím nevím, že jsem těhu, vím, že vše může teprve přijít, ale u první dcerky už jsem příznaky měla od začátku (špinila jsem, hodně bolel podbříšek, vadily některé pachy). Teď jen častěji chodím na malou 😆 kéž by to vydrželo, protože ta naše hyperaktivní 2,5 letá treperenda mi dává i tak zabrat 😁

pepickovapavlinka
16. črc 2020

@nikishkaaaa já vás musím uklidnit a ujistit.Čárka rozhodně není slabá je to moc pěkná čárka.Gratuluji

nikishkaaaa
autor
16. črc 2020

@pepickovapavlinka děkuji, snad bude na kontrole za 10 dnu vše v pořádku 🤗

nikishkaaaa
autor
17. črc 2020

Holky, tak ten je z dnesniho rana, myslim, ze oproti tomu prvnimu zesilil, ze? 😊

pepickovapavlinka
17. črc 2020

@nikishkaaaa ano zesílili není se čeho bát vše bude tak jak má být ☺️

nikishkaaaa
autor
17. črc 2020
corry21
17. črc 2020

Testy jsou jasný a už netestuj!! Mě to taky hrozně stresovalo a pořád jsem to zkoumala, nemá to smysl, není to kvantitativní test

normalnimatka
17. črc 2020

a co to je jako za zvyk testovat znoa a znova? bože, prostě máš pozitivní test, tak se objednej za pár tejdnů k dr., aby to vycházelo třeba na 9. tejden, moc brzo bych nechodila, stejně tam nemusej nic vidět a akorát budeš zas vystreslá, když tě vidim, jak vyvádíš z čárek.... a pusť to zatím z hlavy s tím, že asi čekáte... jako tohle fakt nechápu.

tasimia
17. črc 2020

@nikishkaaaa krása, gratuluji!!

guseklo
17. črc 2020

@nikishkaaaa uz netestuj,ms muze jeste prijit,treba za 10 dnu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru