Slabá menstruace, test negativní, ale...

lucky111
7. pro 2016

Ahoj holky,
jdu si k vám pro radu. S přítelem jsme se začli snažit o první miminko. Měli jsme první nechráněný sex asi tři dny před menstruací. Když menstruace přišla, nebolel mě podbřišek jako vždycky, ale spíš mě pobolíval vaječník. Taky byla hodně slabá, obvykle mívám docela silnou menstruaci a bolí mě břicho první dny, teď jsem spíš špiněla a jeden den jsem měla normální krvácení, ne silné. Taky mi od té doby není uplně dobře, párkrát mi bylo špatně večer, dvakrát se mi hodně točila hlava že jsem myslela že s sebou seknu. Před pár dny mi menstruace skončila ale začlo mě bolet břicho jako kdybych to měla teprve dostat, takové pobolívání a pnutí v podbřišku, semtam trochu píchne. Udělala jsem si test s citlivostí 10, jeden večer a druhý dnes ráno, oba negativní. Dnes se objevil bílý výtok. Taky jsem dnes měla zničeho nic křeče do břicha a průjem, asi tři hodiny po jídle, a před pár dny taky. Ovulační bolesti mívám a teď je to jiné. Přijde mi to hodně divných věcí najednou takže mi to nejde z hlavy, na druhou stranu si myslím že je nepravděpodobné otěhotnět hned napoprvé a navíc pár dnů před menstruací. Co si o tom myslíte?

jge
7. pro 2016

A kdy byla ovulace vis?

lucky111
autor
7. pro 2016

@jge Mám cyklus docela pravidelný, takže ovulace byla uprostřed cyklu - v týdnu od 14.11., menstruace přišla 29.11. Ale dostala jsem to o trochu dřív.

jge
7. pro 2016

Zkus tehu tes....Pokud byla ovu na 14.11, tak by mel neco ukazat

sandi777
7. pro 2016

A bylo to poprvé, co jste to dělali na ,,ostro,, ?

lucky111
autor
7. pro 2016

@sandi777 Ano poprvé 🙂

lucky111
autor
7. pro 2016

@jge test jsem delala vcera vecer a dnes rano a oba negativni

lucky111
autor
7. pro 2016

Ehm jeste dalsi dotaz - pouzila jsem tehotensky test Pepino, jakou barvu ma ten barevny prouzek za ktery se to drzi, nevite? Protoze ja je mela zelene a to jsem videla na netu ze byly ovulacni 😲

sandi777
7. pro 2016

@lucky111
Pokud by se výtok a pobolivaní opakovalo, bylo by to podezřelé ohledně snášenlivosti.
Nebo mě napadá nějaká infekce.

sandi777
7. pro 2016

Pepino je modrý, co vim

sandi777
7. pro 2016
lucky111
autor
7. pro 2016

@sandi777 Na krabicce je taky zeleny, tak je to asi tehotensky :D

veronikahappy
7. pro 2016

z vlastní zkušenosti nám se podařilo otěhotnět hned na první pokus... takže bych to nezatracovala... holt budeš muset počkat a později udělat ještě test... ty příznaky, které popisuješ mohou být z více důvodů takže jednoznačný to není. Doporučuji klid a těšit se na miminko...

sandi777
7. pro 2016

@lucky111 treba uz je nový 🙂 každopádně pristi snažení ať je úspěšné přeji 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru