Slabá MS minulý měsíc, nyní 11 dnů zpoždění, velký hlad

srdickovy_pernicek
24. bře 2017

Ahojky.
Minulý měsíc jsem zde psala po 10 dnech zpoždění, že jdu ke gynekoložce. MS jsem nakonec dostala. Dokonce i se sliznicí. Trvala pouze 3 dni a první a třetí den to bylo pouze lehčí krvácení. Ani bolest jsem necítila. Objednala jsem se teď znovu na gyndu, protože je to 11 dnů dalšího zpoždění a já aniž bych měla nějaké výrazné bolesti prsou (během pms pobolívají), se motám, když se nenajím. A hlavně- jdu umřít hlady a to jím vyváženě. Taky mám hrudkovitý výtok.

Těhotenské testy minulý měsíc jsem zkoušela 3x, vždy jinou značku , ale byly negativní. No a teď už se rovnou objednávám.

Jak to vnímáte vy?

carolisa
24. bře 2017

Ty jo, kamaradka takhle vysadila antikoncepci asi po 6 letech a měla šílené problémy potom, nemenstruovala třeba 3 měsíce ,pak to měla jeden den a těhotna taky není...a teda na gyndě jí řekli, že je to ovlivněné tím jak brala tu antikoncepci, tak nebrala si třeba taky?

srdickovy_pernicek
autor
24. bře 2017

@carolisa Já antikoncepci nebrala nikdy. Před čtyřmi měsíci jsem brala antibiotika na zánět močáku, tak třeba to nějak rozhodilo organismus, ale pořád nic dneska.

stratilikova
24. bře 2017

@srdickovy_pernicek mozes byt tehotna? teraz si asi netestovala, vsak? na tvojom mieste by som skor testovala, nez isla k dr., tam sa asi aj tak nic nedozvies, na sono je este skoro, akurat ti vezmu krv na HCG

srdickovy_pernicek
autor
24. bře 2017

@stratilikova: Netestovala jsem. Ale od začátku únoru jsem neměla žádný tulení.

annasmyckova
24. bře 2017

měla jsem to hodně podobné jako ty, první cyklus menstruace slabá, ale asi 3 dny, pak další cyklus zpoždění, ale to už mi testy ukázaly, že jsem těhotná..šla bych k dr. může to být nějaká cysta nebo hormonální nerovnáha, pokud ti test nevyšel..

novamamina
24. bře 2017

@srdickovy_pernicek Ale z tulení bys ani otěhotnět nemohla... Ne, omlouvám se, k tématu nic nemám, jen mi to nedalo...😇

srdickovy_pernicek
autor
24. bře 2017

@novamamina: Nechtěla jsem psát séx! :D :P

novamamina
24. bře 2017

@srdickovy_pernicek Tak ho příště klidně piš, je to stokrát lepší než tulení 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru