8 dnů zpožděná MS, negativní test - kdy potom jít na gynekologii?

ver321
30. kvě 2021

Ahoj holky, jdu si pro radu do diskuze popřípadě vaše zkušenosti...
Dnes je to 8 dnů co mám zpožděnou MS.
Nevím kdy přesně jsem měla ovulaci, podle mých výpočtu asi 3.-9.5.2021. Sex jsme měli s přítelem 2.5., 6.5. a 14.5. a o miminko se snažíme, jen nám teď nějak nevycházely směny ať jsme spolu víc..
Den před plánovanou menstruací jsem měla růžový výtok a ten trval 2 dny, myslela jsem si že MS přijde, ale nic a to až do dnešního dne ( což je 8 dnů).
Za tuhle dobu jsem vyzkoušela 3 těhotenské testy (různé) a všechny negativní. Bolí mě občas v podbřišku semtam i píchá. Prsa občas trochu zabolí, ale nic hrozného.
Beru léky na štítnou žlázu Euthyrox 100.
Máte s tímto některá zkušenosti (stejný problém)?
Může se test ještě vybarvit třeba po 14 dnech?
Kdy jít případně na gynekologii?
Moc děkuji.

mmartina9642
30. kvě 2021

@ver321 Ahoj, já teda sice neporadím, ale jsem úplně ve stejné situaci jako ty.. 8 dní zpoždění, test negativní a během týdne úplně nepatrné špinění..
Takže díky za dotaz a snad má někdo podobnou zkušenost nebo radu 😊

ver321
autor
30. kvě 2021

@mmartina9642 snad to už konečně výjde... Je mi 25 a miminko si moc přejeme. Snažíme se 8 měsíců.. 🙁

jjasmina
31. kvě 2021

Můžete zkusit test ještě za pár dní, jsou vyjimky třeba, že byl pozit test později a pokud chcete mít jistotu tak si skocte na krevní test jako samoplatce. Já osobně isem měla pozit test už před očekávanou ms, jinak jsem těhotná nebyla a kolikrát je to jen stres a ms jsem výjimečně dostala třeba 15. Den nebo zašla na gyndu na injekci.

ellyem
31. kvě 2021

Nemyslím si, že to bude těhotenství. Po několika dnech zpoždění by se už test ukázal jasně pozitivní.

izzylka
31. kvě 2021

Já si myslím, že z toho nic nebude 🤔 i kdyby byla ovulace až toho 9.5 tak bys na testu už něco bylo...ovu bys musela mít tak někdy kolem 16.5 aby byla ještě šance....🤷🏻‍♀️

ver321
autor
31. kvě 2021

Stále nic... Dneska jsem zkusila další test a zase negativní..🙁 zkouším nahřívat podbřišek teplou vodou... Pokud by se MS nedostavila do konce týdne tak si zavolám k Dr. a uvidíme... 🙁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru