• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slabé II. Vyšel vám tak test a těhotné jste nebyly?

15. dubna 2012 
Ahojky holky.Dneska jsem si dělala testík a byla tam vidět o něco slabě druhá čárka,ale byla vidět už hezky.Máte některá zkušenosti s tím,že by vám test vyšel takhle pozitivně a přesto jste těhotné nebyly?Snažíme se o mimčo přes dva roky,tak se teď bojím,že to může být falešná naděje
15. dub 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
záleží i na značce testu, ale mě vždycky když se ukázal i duch tak šlo o těhu, dělala jsme pokaždé mamatest :wink: . Držim palce at test sílí jak má :slight_smile:
15. dub 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju! Já myslím, že falešně pozitivní nebude. Na mých testech vycházely taky slabounké čárečky a bylo to tam :wink:
15. dub 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky pokud se objevyla ikdyž slabá čárečka tak šlo o těhu :wink: zkus udělat testík za dva dny a uvidíš, že bude čárečka krásně sílit :slight_smile:
15. dub 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
u me byla snad uplne neviditelna 3x ,ze sem si musela i posvitit :grinning: :slight_smile: no a 3x sem byla tehu :slight_smile: takze potichounku gratulace
15. dub 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě vyšly první // na Mamatestu 10 po limitu a čárka byla vidět leda pod lupou, brala sem to s rezervou ale už mám doma 9.měsíční rošťandu, takže potichu gratuluju :wink:
15. dub 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
záleží jaký test, mamatest mi to vyždy ukázal jen když jsem byla těhu, ale třeba best 2 tam jsem měla slabou čárku a přitom jsem těhu nebyla.
15. dub 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamaradka delala nejaky test best 2 nebo tak nejak se jmenoval a ten udelal falesnou pozitivitu, i na internetu jsou na nej spatny recenze. Mamatest tohle nedela. Ja jsem ale mela nedavno slabe pozitivni testy, vlastene ani ne tak moc slabe ale uz dost jasne a o tehotenstvi neslo, spis horm. aktivni cysta.
Drzim palce at carka krasne sili!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem známého, který prý po "testování" měl taky dvě čárky :sweat_smile: ale kdoví, jestli to nebyl jen chlapský vtípek :grinning: Každopádně si myslím, že když tam vidíš slabou čárku, tak jsi těhu a každým dnem to bude víc vidět :slight_smile: Tiše blahopřeji :slight_smile:
15. dub 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyšlo mi to tak v únoru, ale druhá čárka byla hodně slaboulinká, ale byla, už jsem se těšila, že budu testit další dny, ale po asi 4 dnech jsem dostala MS, byl to test GS Mamatest 10, a těhu nejsem

Přeju ti, aby to u tebe vyšlo a konečně ses po dvou letech dočkala krásného pozitivního testíku, který bude jen sílit, držím pěstičky :dizzy_face:
15. dub 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek