Slabě pozitivní test, pak negativní a teď pozitiv. i neg.

krisss2
31. říj 2014

Holky stalo se to některé? Včera jsem testovala mamatestem, dr. Maxem a slabá čárka (to bylo asi 8 dpo), dnes ráno jsem si koupila test z Tesca a byl pozitivní (opravdu růžová čárka) a taky ovulační test, mamatest viditelná čárečka až po zaschnutí- první foto. Odpoledne jsem testovala dr. Max a nic, večer znovu Tesco test a taky nic a teď večer mamatest čárka a dr. Max ani náznak - druhé foto. Už nechapu co to je...

lenulia15
31. říj 2014

Ahojky, přesně vím o čem mluvíš...ty stejné muka právě prožívám i já... mám zpoždění 16 dní a předevčírem mi poprvé test ukázal sloboulilililinkou čárečku (tak jak to máš ty) to byl mamatest. Včera a dnes jsem si dělala dr.maxe a negativní...Já to teda zkouším pouze ráno...

andrejinda
31. říj 2014

Ahojky,

podle mě to vypadá docela nadějně, ono totiž na testování odpoledne nebo večer je podle mě strašně brzo, když jsi teprve 8 DPo, to se nedivím, že byly negativní. Zatím je směrodatné testování z ranní moči...tak zkus testnout třeba ještě zítra hned ráno nebo ještě lépe pozítří...mám super zkušenost s Mamatestem - ten, co ukázal, tak to vždycky bylo. I s Mamatestem jsem taky ze začátku těhu měla, a to jsem testovala z ranní moči a 14 dní po oplodnění, jen slabou druhou čárku. Důležité je, aby aspoň co každé dva dny aspoň trošku zesílila, nesmí být slabší, ale musíš testovat pořád stejnou značkou testu, každý test ukazuje jinak. Tak přeji, aby vyšlo to, co si přeješ🙂

smima
31. říj 2014

Ahoj, může to být citlivostí testu. Je dobré testovat z první ranní moče, kdy je koncentrace HCG nejvyšší. A proč ovulační test?. A Ty chceš testovat těhu nebo ovulaci? To je sakra rozdíl...

vera_vila
31. říj 2014

Především netestuj večer... Nejvyšší koncentrace hcg je v ranní moči... A dost záleží i na té citlivosti... Kor, když jsi tak krátce po ovu... Takže s testováním počkej, až se Ti bude blížit konec cyklu nebo až když se opozdí MS... Zbytečně s tím nespěchej..

krisss2
autor
31. říj 2014

@smima doma jsem měla jen ovu test a mně vycházel i v těhu, proto jsem ho zkoušela

krisss2
autor
31. říj 2014

@vera_vila všechny testy, co jsem dělala, mají citlivost 10

vera_vila
1. lis 2014

@krisss2 to nevadí, je ještě brzy na testování

pampalin
1. lis 2014

Počkej na den očekávané MS a testuj z ranní moči. Mně teda každej test ukázal těhu, když jsem těhu byla, když ne, tak ani náznak. Jen jsem vždycky testovala až v den očekávané MS, dřív ne.

krisss2
autor
1. lis 2014

Tak dnes mamatest negativní, asi to byly chybné testy☹

demetritis
2. lis 2014

ahoj mám něco podobného už sem se tu na to taky ptala protože sem měla 3 // pak to přešlo do ducha a nakonec do ztracena na utz nic, ale děloha zvěnčená poslední ms 12.9 a od te doby jen jedno spinení a jinak nic a od čtvrtka zase // nechápu ale dr.max tentokrát nic loňská série byla spolehlivější, mamatest taky zaleží na dané dávce na některé jen dúšek na na některém mám kolejnic, zkus vydržet jestli se dostaví ms a nebo měřit po ránu bazální teplotu pokud ty neklesne o moc oproti tomu co máš teď a ms nedojde zajdi na gyndu. a ne každý test z označením citlivosti 10 ji má opravdu, zkus to znova ale jen jednou značkou a uvidíš a taky ber jen v jedné lékárně ad máš stejnou šarži a průkazný výsledek počkej do příští neděle a uvidíš ;) držím pěsti

krisss2
autor
2. lis 2014

Demetritis Ahojky já už jsem za dobu asi 7 let, co jsme se snažili a nakonec se to i povedlo po ivf, udělala spoustu testů, ale tohle se mi nikdy nestalo. Bazálku měřím každý cyklus, protože mám nepravidelnou ms, ale tohle mě dostalo. Teplota zatím vysoká, ale cítím, že to dostanu.

jitus89
Autor odpověď smazal
Zobraz
nat
Autor odpověď smazal
Zobraz
jitus89
11. říj 2020

Dobry den delala jsem si test pred menstruaci a byla tam slaboucka carka a druhy den sla videt trochu vic,ale o dva dny jsem dostala menstruaci a udelala jsem si test znovu a byl slaboucka carecka a pak jsem si delala test znova a ukazal my jen jednu carecku tak jsem s toho zmatena.Muze to byt tema testama dr max treba dekuji

nat
11. říj 2020

@jitus89 neni chyba v testech ale prodelala jste biochemicke tehu ktere odeslo s MS proto neni dobre delat testy pred MS protoze Vam nikdo netaruci ze se udrzi tehu

natslie
14. bře 2022

Dobrý den chtěla bych se zeptat měla sem MS po ní sem si dělala test a byl pozitivní a další 3 také čárka sílila dnes dělám s ráno moči a je tam duch ? Co to znamená

mochytko
Autor odpověď smazal
Zobraz
mochytko
10. dub 2022

Co myslíte

mochytko
10. dub 2022

7den po et

mochytko
10. dub 2022

Ještě brzy asi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru