Slabě pozitivní test po ukončené menstruaci

werminka
27. srp 2010

Holky máte zkušenost s pozitivním testem po ukončené menstruaci?? Tento cyklus jsem měla dost zvláštní - asi 5.den po ovulaci mě začaly bolet prsa - asi 2 dny dost silně - pak se to dost zmírnilo a po pár dnech začaly prsa bolest znovu. Začla mě pálit žáha po každém jídle (asi týden před MS) Začala jsem si dělat naděje na těhu, protože mě prsa nikdy nebolely, tohle bylo poprvé za dobu co mám menses 🙂 S pálením žáhy taky nemívám problémy. Jenomže pak jsem dostala v termínu menstruaci, tak veškerá naděje opadla. Ale prsa bolest nepřestala a večer při koupání jsem si všimla že mi z prsou vyteče pár kapiček průhledné tekutiny. Jsou to pouze většinou 2,3 kapičky. Přes den mi to nedělá, pouze v teplé vodě při koupeli. No a dneska menstruace končí, od rána už jen slabo špiním. Kvůli všem těm příznakům jsem si pro jistotu udělal test - Mamatest citl.10, a po limitu se objevila slabá čárka. 😲 TAk teď nevím ☹ Vůbec bych vzhledem k dostavené menstruaci těhotenství neřešila, jenomže ty prsa mě pořád bolí ☹ Co myslíte? nemáte podobnou zkušenost??? děkuji všem co odpoví, poradí. 🙂 PS: jo a taky jsem si dělala test den přes MS (ze zvědavosti) 🙂 a nic!!!! ani náznak.

elvira
27. srp 2010

K té tekutině z prsou - měla jsem tento problém při vysokém prolaktinu. Ten může dokonce blokovat ovulaci.
Dostala jsem léky - Mysalfon, dává se někdy i Dostinex a bylo po problému.
V těhotenství mi z prsou teklo až ke konci.
Ostatním přízankům bych velkou váhu nepřikládala - kolikrát jsem měla taky pocit, že jsem na tuty těhotná a nic...
Ale ten test - to je zvláštní. Asi bych ho za dva, tři dny zopakovala. 😉

kveta
27. srp 2010

Môže to byť tehotenstvo ale aj cysta na vaječníku. CHce to lekára..

chrisula
16. led 2013

ahooj,chci vam jen říct,že ja při menstruaci mam pozitivni těh.test a hcg204.v děloze nejde nic vidět.mimoděložni vyloučila,tak uvidíme zítra,zda hcg stoupne ,nebo klesne.ale myslim ,že těma menckama to odešlo... 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru