Slabě pozitivní výsledky, MS přišla, co se to děje?

snazilek89
30. zář 2014

Ahoj holky. Tak v patek mi dr po telefonu sdělila ze sem slabě pozitivní. Dnes bolesti a nakonec sem to dostala :'( v patek jsem mela jít na utz. Co se mi to děje? Uklidnuju se tím ze holky to tak nektere mají , že mají mrchu a jsou tehotne. Máte zkušenost? ☹

evulina77
30. zář 2014

no sice se to děje, ale né zase tak často. Spíš jsi těhotná byla, ale neudrželo se to, něco nebylo v pořádku. Děje se to docela často, prý tak končí každé páté započaté těhotenství. Zkoušejte dál, říká se že se tím jakoby pohnojilo a příští měsíc to může klapnout. Přeji hodně štěstí...

veru22
30. zář 2014

Ahojky, taky bych spíš řekla, že tehotná jsi byla a mimi se neudrželo :/ Naděje tu ale porad je 🙂 Kamarádka měla mrchu 3 měsíce, i když byla těhotná. Záleží ale taky jak moc silnou ji máš. Drzim pěsti ať ti to dopadne dobře 🙂

lencak80
1. říj 2014

tak si zkus ještě udělat test.. a uvidíš, ale jak říkají holky, je možné, že to bylo opravdu slabé a prostě se to neudrželo. Stává se to opravdu hodně často, ani o tom nevíme, jen kdybychom stále netestovaly, to pak víme až moc. A pak je z toho jen zklamání, měla jsem to tak také jednou, zpožděná MS, celkem slušný duch na testu, jasně viditelný a pak jsem to dostala, MS byla silnější a prostě to tak mělo být.
Ale jsou i maminky, co mají MS a těhotné jsou, tak zkus vydržet do pátku a uvidíš, co ti řeknou.

eldrag
1. říj 2014

tohle se mi stalo asi 3x a pak už těhotenství vydrželo, je to normální prostě neco bylo špatně tak adio-embryo... hlavně když je to v těch prvních 6týdnech.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru