• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Slábnoucí čárka na testu, máte podobnou zkušenost?

28. června 2014 
Ahoj :slight_smile: Potřebovala bych poradit. Podle poslední MS bych měla být v 6.tt, k lékaři se chystám až příští týden, už jsem jednou prodělala ZT, tak s tím zrovna nespěchám. Ale chtěla jsem se zeptat ohledně TT, kdy po vynechání MS jsem měla čárky krásně tlusté a teď ta kontrolní je vždy ráno čím dál tím slabší.. Zkoušela jsem testovat i odpoledne, a tam jsou obě zhruba stejně tlusté, ale ráno je ta kontrolní fakt slaboučká... Jestli tedy nemáte některá podobnou zkušenost??
27. čer 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ainnah a nechodíš v noci čůrat? obsah hcg v moči je tím vyšší čím dýl v tobě ta moč je, takže jestli chodíš třeba jako já kolem druhé třetí v noci na záchod a pak se o půl šesté ráno před odchodem do práce otestuješ je obsah hcg menší, než když cely dopo v práci nemáš čas doběhnout na záchod a po obědě si uděláš test:slight_smile:
27. čer 2014 v 17:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Právě že já v noci nejdu ani jednou..
27. čer 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych se na testy vyprdla a zašla na krev a na kontrolu....
27. čer 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem právě objednaná na příští týden, ale jsem z toho dost nervózní :frowning2:
27. čer 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ainnah a byly to pokaždé stejně citlivé testy? no nezbyde nez pockat na testy, já si nechala dělat krevní testy u obvodačky, hodila si to sama do laboratoře a do dvou hodin byly výsledky
27. čer 2014 ve 20:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mela vzdy tak z treti moce silnejsi carku nez z prvni ranni :wink:
27. čer 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Me jen vystrasilo,ze ty ranni testy slabnou,protoze na zacatku jsem mela fakt silne carky.. A ty odpoledni jsou ok :fearful:
28. čer 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek