Slabučké //. Čo to znamená? Som tehotná?

gracia1
17. led 2008

Ahojte kocky,

chcem sa Vas spýtať, či máte niektorá skúsenosti s testovaním, kedy Vám podľa testov vôbec nesúpa hcg. Je to už 6 dní a druhá čiarka je stále slabučká, ledva viditeľná. Strasne sa bojim aby to nebolo mimomaternicove tehotenstvo, neviem co si mam o tom myslieť. Som uz 19 DPO a stale ziadne zlepsenie.

kackaxno1
20. led 2008

No já nevím, vysadila jsem v prosinci prášky a tak poslední MS byla 9.12. teoreticky měla být ovulace kolem Vánoc a další krámy 5.1, ale nevím, "jinak" se cítím tak 14 dní. Jo a jedna kolegyně - čarodejnice mě testovala kyvadlem 😀 a tak mi řekla, že asi jsem

marinka
20. led 2008

kacko, já myslím, že to těhu bude! Takhle slabé čárečky jsem měla taky a je z toho naše Anička 😉 Držím palce na krev a UTZ!!

kackaxno1
20. led 2008

Díky, strašně bych si to přála, ale nechci zbytečně plašit, byla jsem hrozně vystrašená, že to nepůjde a ono to možná fakt vyjde. Kromě těch srůstů mám totiž ještě crohnovu nemoc

tinni
20. led 2008

a ako dlho sa snazite? 😉

kackaxno1
20. led 2008

No právě, že jen dva měsíce. no ona mi doktorka povídala, že se uvidíme v lednu, tak jsem zvědavá 🙂

catrin1
20. led 2008

kackaxno no myslim aj ja ze to bude tehu..ja som mala poslednu MS zaciatkom maja..a otehotnela som presne 9.juna (to viem presne)..takze ovulka mohly byt aj u teba neskor..skus si spravit test tak o 3 dni a ked bude ciarka silnejsia tak urcite to je v pohode...drzim palce... 😉

tinni
20. led 2008

no vidis, tak to je super, ze to asi vyslo 😉 tak drzim palce a potom sa ozvi 🙂

kackaxno1
20. led 2008

Díky, v úterý dám vědět, co jsem se dozvěděla 😉

catrin1
20. led 2008

o.k budeme cakat..som zvedava ako si dopadla..drzim palce. 😉

kackaxno1
20. led 2008

Jo a ještě něco, přestalo mi chutnat sladké ( velmi divné, některé dny přežívám pouze na sladkostech 😀 ) a furt chroupu brambůrky a tyčinky 🙂

tinni
20. led 2008

kackaxno, aj mne v tehu uplne prestali chutit sladkosti a to som ich dovtedy jedla na kilaaa 😀 😉

marinka
20. led 2008

mně na začátku těhu sladkosi taky nechutnaly, měla jsem hroznou chuť na ryby a na smažené 😀 Ale pak se to obrátilo a mohla jsem se po sladkém utlouct 😀

catrin1
20. led 2008

no na zaciatku ani mne nechutilo vobec sladke,inokedy by som jedla sladkosti na kila...mala som strasnu chut na chipsy.. 🙂

gracia1
autor
20. led 2008

Ahoj kacka, ty si na tom podobne ako ja...
ja som mala poslednú mrchu 10.12..... 🙂
A teraz čakám na výsledky z krvi...

gracia1
autor
20. led 2008

každopádne skoro na odber krvi nie je, ja mám už za sebou 2 odbery a beriem aj lieky...keby som tehu bola...
Takže kacko čím skôr, tým lepšie...

gracia1
autor
20. led 2008

A kacko, presne take slabo pozitívne testy vychádzajú aj mne... 😒

mirka19
20. led 2008

Ahoj holky.
Dlouho jsem přemýšlela, jestli semnapsat svoji zkušenost, ale nakonec jsem se rozhodla, že by třeba mohla někomu pomoct. Na začátku srpna jsem byla těhu, ale bohužel to skončilo samovolným potratem. Po třech měsících jsme se do snažení pustili znova a hned první měsíc se objevily //. Ale jak píše gracia, pořád stejně slabounké, asi týden. A protože měřím i BT, i ta se mi nezdála v pořádku, protože byla jednou nahoře a jednou dole, čož se při těhu v létě nestávalo, tam byla pořád nahoře. Po více než týdnu vynechání MS jsem začala špinit a tak jsem se vydala k doktorovi. Bohužel, byl pátek a skoro poledne, takže už mi sestřička vynadala proč tam lezu a pan doktor to vzal taky hopem, i když ultrazvuk teda dělal. Řekl mi, že těhu tam nevidí, že je to MS a když jsem trvala na tom, že těhu jsem, tak mi řekl, ať přijdu po MS na krev. Taky mi řekl, jak mi může MS týden vynechávat a jak můžu mít týden pozitivní test, když jsem teprve 32 den cyklu. Tak jsem mu řekla, že mívám MS po 24 dnech a od 24 dne jsou testy pozitivní. OVU byla 13 den. No bylo na něm vidět, že si o tom myslí svoje. V pondělí večer, když byla MS stále velmi silná a já už mívám 4 den jen špinění, jsem se rozhodla, že druhý den půjdu na krev. Bohužel mně v noci začalo bolet břicho, jeli jsme do nemocnice, tam mi odebrali krev, HCG pozitivní, ale málo, na ultrazvuku nebylo nic vidět a tak si mně tam nechali na pozorování. Ve středu mi udělali odběr znovu, HCG stouplo z 89 na 90, takže neklesalo a na ultrazvuku zase nic a pozorovali mně dál. V pátek kleslo na 69 a pustili mně domů. V pondělí jsem musela na poslední kontrolní odběr, HCG opět 90 a v úterý jsem musela na laparku. Bohužel se potvrdilo mimoděložní těhu ve vejcovodu. Operace byla v pohodě, kdo vymyslel lapraku, to bych vážně chtěla vědět. Druhý den jsem spala na bříše. Akorát když jsem pak přišla na kontrolu ke svému panu doktorovi, tak mi řekl, že to předpokládal, že to takhle skonči. No on určitě ne, ale já jo. Na další kontrole mi řekl, že se můžeme začít za 2 měsíce snažit, na poslední kontrole zase tvrdil, že za půl roku. No změnila jsem doktora, vzhledem k tomu, že už dvě těhu nedopadli dobře, tak si dáme do května pauzu a pak zase šup na to. Ale holky nenechte se u svého lékaře odbýt. A Gracia, výsledky z krve jsou do půl dne a to ve všech laboratořích. A tvoje doktorka tam určitě krev musela poslat hned, jinak by ji mohla rovnou vyhodit. Její přístup mi přijde hodně divný. Vím to, protože u lékaře pracuji a nabízel mi, že mi ty odběry udělá ráno a po obědě budou výsledky. Něchtěla jsem, protože by ty výsledky okamžitě věděli všichni, páč u nás pracuje hodně doktorů a sestřiček. A taky když jsem si nesla krev do laboratoře, tak jsem tam myslím dokonce četla, že si tam odběry krve můžešš nechat udělat na vlastní náklady, ale to nevím jistě. Ale určitě jsem četla na dveřích gynekologické ambulance v nemocnici, že ti tam krevní testy ke zjištění těhu za penízky taky udělají. Tak že jestli ti paní doktorka řekne v pondělí že zase nic, tak je to od ní krajně nezodpovědné, zajdi do nemocnice a nechej si ty testy udělat tam. Výsledky budou ještě ten den a to i kdyby si tam šla po obědě, protože na oddělení si můžeš zavolat i večer.

gracia1
autor
21. led 2008

Mirka, fuha, tak z tvojho čítania mi išli zimomriavky... Viem, že s tými testami je to divné, ale keď o ničom neviem, som trošku kľudnejšia..../ešte stále mám nádej/ Zajtra idem k lekárovi, takže ak výsledky nebudú, tak pôjdem priamo do labáku.
Moja BT sa stále drží na pomerne vysokej teplote 36,9 /pričom normálne mávam 36,4/...a laparku mám absolvovanú, takže keby došlo k najhoršiemu, viem o čo ide... Ďakujem za tvoj príbeh, aj keď nebol povzbudivý.. 😅

marquetka
21. led 2008

Gracia, tak co? Uz neco vis?

V patek u doktorky byl test z moci negativni (delali normalni, nejaky levny tehu test, nic extra) a vzali mi krev. Jenze vysledky budu vedet dneska odpoledne, protoze mi tu krev brali v patek v poledne (na lacno, parada 😔 😅 ) a v laborce mely byt vysledky vecer, doktorka ordinuje az od pondeli od 12. Na UTZ nevidela nic, rekla, ze dost pochybuje o tom, ze jsem vubec ja (s dlouhymi anovulacnimi cykly) mela ovulaci. Bez prasku, jen tak! Silene me tim nasr... Prootze jsem ji prinesla i grafy BT (kterym nerozumi) a rekla jsem, ze jsem mela poprve i plodny hlen. A ona na to, ze BT a hlen je povera a ze si telo muze delat, co chce! Zastrelit ji, fakt! Uvidim, co mi rekne. Snad nedopadnu jako mirka a nebude mimodelozni. Spis si myslim, ze to proste nedopadne jako tehu, podle utz cysty nemam, ale kdovi.
Testik je jednou pozitivni, jednou negativni, tak ja nevim. ☹ Uz jsem odpiskala veskere nadeje a snazim se na to nemyslet. 🙄

gracia1
autor
21. led 2008

Ja by som ju hneď vymenila...To je teda prístup.. Môj doktor ma zase stále povzbudzuje a meranie bazálnej teploty je u neho na 1. mieste...Že vraj povera...Áno, je môžné, že u 1 % žien sa na BT spoliehať nedá, ale u väčšine práve meraním BT zistia, kedy bola ovu..

elenita
21. led 2008

gracia, kedy skusas volat po vysledky?

lauritka
21. led 2008

😀 gracia, ze pozdravujem doktora..konecne jeden , co sa na to nepozera skepticky 😅 nad mojimi grafmi sa lekar v CAR len pousmial...u nich krv je krv 😀

gracia1
autor
21. led 2008

baby tak som tam volala, mám len 42.../že do 3 je normálne/ to je strašne nízke....je mi do revu...o 5 minút volám doktorovi... že čo on na to povie...ale vyzerá to že sa mi buď spustí mrcha /v tom lepšom prípade/ alebo ide o mimomaternicové... ☹

lauritka
21. led 2008

graci aja som mala 38 a za dva dni stuplo na 100 ..treba urobit este jedne odber podla mna, ci to ide hore.

poleva
21. led 2008

daj vedieť gracia 1

gracia1
autor
21. led 2008

baby, vôbec neviem na čom som...hovoril, že ten výsledok nie je zlý / nie je zlý, však to je nízke !! /
že on je skôr zvedavý na sono...tak to som zvedavá aj ja...ale troška ma upokojil...aj keď neviem...
Všetko záleží aj na tom, aké budú výsledky z piatkovej krvi...lenže to zajtra asi ešte nebude...
tak dúfam, že nezačnem krvácať...držte mi palčeky....

lauritka
21. led 2008

gracia ak ti bude stupat ncg ako ma tak sa neboj...kedy ides na sono ???

poleva
21. led 2008

hlavne sa neboj...

gracia1
autor
21. led 2008

Bojím...strašne, až mi zuby drgocú...
Idem zajtra, objednaná som na 6.45 - tak aspoň nebudem čakať. ☹

ivana98
21. led 2008

gracia, je mi to strasne luto, ze ta takto trapia... to si vobec nezasluzis...stale dufam, ze to u teba bude v poriadku ☹ 😢 takze 42 je vysledok este z min. utorka? ktory dpo si vtedy bola?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru