Slabučké //. Čo to znamená? Som tehotná?

gracia1
17. led 2008

Ahojte kocky,

chcem sa Vas spýtať, či máte niektorá skúsenosti s testovaním, kedy Vám podľa testov vôbec nesúpa hcg. Je to už 6 dní a druhá čiarka je stále slabučká, ledva viditeľná. Strasne sa bojim aby to nebolo mimomaternicove tehotenstvo, neviem co si mam o tom myslieť. Som uz 19 DPO a stale ziadne zlepsenie.

poleva
23. led 2008

myslíš na tehu teste ? aj teplota je pekná

pipinka
23. led 2008

já měla taky ms sice jen jeden dest a těhu test mi vyšel taky

lauritka
23. led 2008

😀 tak vidis frey..ty si taky typicky priklad 😝 ze sa da mrchovat aj ked si tehu ;) gratulujem !!!

lauritka
23. led 2008

pipink a tak nradsej bez k lekarovi. nech ti vezmu krv.

freyadee
23. led 2008

lauri..... len sa bojim aby to nebolo mimomaternicove.... ☹ neviem preco... ale trochu ma boli v okoli praveho vajecnika....

barag
23. led 2008

frey, ono může bolet i když to není mimoděložní těhotenství- jednak se vajíčko zahnízdí na straně- moc daleko neputuje a pak taky se natahují vazy co dělohu drží v podbříšku- aspoň podle toho, co sem se dočetla by to tak mělo být. sakriš ať už ta mrcha skoncuje a ty můžeš jít k doktorovi

lauritka
23. led 2008

barag uz utekla k lekarke 🙂 pozru ju na uzv. ked je tehu a krvacanie, stale treba postupovat opatrne. netreba to odkladat. drziem jej palce.

pipinka
23. led 2008

holky jdu na to, myslete na mě

lauritka
23. led 2008

pipi ides testovat ?

danka24
23. led 2008

frey gratulujem superrrrrr 😵

ededik
23. led 2008

Pipi daj si opakovane zobrať krv...Viem čo hovorím, ja som testovala týždeň a stále tam boli stlabé //
Iba ma to zbytočne deprimovalo... Hcg z krvi je dôležité..!

pipinka
23. led 2008

holky, vzal mi krev a těhotenství podle ultrazvuku vyloučil, takže nic, sliznice se mi zmenšila. No ale v pondělí mám zavolat o výsledky krve, už nedoufám, že to bude mimi

ededik
23. led 2008

Pipinka, to hcg bolo fakt nízke...asi v najbližšom čase dostaneš mrchu.. ☹
netráp sa nad tým, nabudúce sa nám to podarí...

gabika24
23. led 2008

freyadee, ja som mala mimomaternicove tehu, nekrvacala som, ani ma nebolelo v okoli vajecnika. tam ta moze boliet aj ak si tehu.
inac moja kamoska krvacala cez kazde tehu (bola sice pri tom aj niekolkokrat v nemocnici a museli ju viac sledovat), ale dnes ma 3 zdrave deti.
mne pri mimomaternicovom vysiel test negativny. ak mas 2 silne ciarky mala by si ist k lekarovi, ale predovsetkym sa upokojit.
drzkaj sa

pipinka
24. led 2008

holky, pořád čekám mrchu jak mi řekl, doktror, ale stále nic.

ededik
28. led 2008

Pipnka čo, už došla ☹ alebo nie ??? 😀

poleva
28. led 2008

pipinka zmeraj si BT

pipinka
28. led 2008

ahoj holky, mrcha stále nic ani náznak bolesti.Vůbec nevím co si mám o tom myslet. Jak se měří BT a co je to????

pipinka
28. led 2008

měřila jsem si BT a teď mám 37,1. Je to normální. Od kolika se pohybuje, kdybych přece jen byla těhu????

pipinka
28. led 2008

holky už ani nedoufám, že to dostanu.Je mi divné, že pořád nic. Už jsem si říkala, že se napiju červeného vína-to mi na menses vždycky pomohlo, ale na druhou stranu jestli tam mimi je, tak mu nechci ublížit alkoholem

ededik
29. led 2008

Pipnka, preštuduj si nejaké články o meraní bazálnej teploty.. myslím, že je tu aj také fórum...
Dá sa povedať, že je to základ , keď chceš počať dítko.

mandy55
1. únor 2008

tak som sa zacitala, ze som ani nezbadala ze som na poslednej strane. ako pokracujete? pipinka? co nove?

poleva
4. únor 2008

freyadee tak ako ? si dopadla u lekárky ?

lauritka
4. únor 2008

poleva frey mala mimomaternicove 😕 pisala mi IP.

markousek
4. únor 2008

Ahoj holky, pročítám si vaše příběhy a jsem vážně zvědavá, jak se věci vyvinou u mě. Zhruba 10dní mě pobolívá podbřišek, prsa ale ne. V pátek a v sobotu jsem si dělala těhu test-pokaždé //, ale skoro neviditelné. Dneska jsem si dělala opět a pro změnu tam druhá čárka vůbec není. Tak nevím, co si o tom myslet. Dostat bych to měla v pátek, tak uvidíme. V listopadu jsem potratila, menstruaci měla jen v lednu vyvolanou injekcí, beru utrogestan, tak si říkám, jestli je to rozházené po tom...? Nevím. Ale to čekání je šílené. Držím vám všem palce a buďte silné!!!

ededik
4. únor 2008

markousek, džím palce, viem prresne čo prežívaš....ja som absolvovala to isté..len s tým rozdielom, že mne mrcha meškala 14 dní......

wejuzz
3. lis 2008

Prosím odpověste mi někdo dělala jsem si test jemi 17 byl negativní a po 2 hodinách když zaschnul se tam objevila slabounká čárka muže to něco znamenat prosím odepište mi děkuji

inneska
3. lis 2008

wejuzz a kolko ti mešká MS?

larkaa
3. lis 2008

ahojte snazilky, dnes sa k vam pridam. potrebujem poradit. robila som si dnes vecer test a vysiel mi velmi cudne. na mieste, kde ma byt ciarka zachytavajuca HCG, sa mi objavili dve celkom vyrazne bodky, a to hned po ocikani.. jednoducho tam nie je cela ciara ale do polovicky sirky dve bodky.. a su tam stale.. co to ma znamenat?? asi sa nastvem a pojdem do lekarne reklamovat 😒 poradte, nepoculi ste o niecom takom? MS mi meska cca dva dni...

atlaselka
3. lis 2008

Taky potřebuju poradit.Dnes jsem 43DC,udělala jsem si několik testů,poslední v sobotu 41DC,pořád negativní.Mám sice poslední dobou rozházenou MS a delší cykly,ale tohle už je moc.V době kdy jsem měla dostat MS bylo jen slaboulinké špinění když jsem šla na wc,jinak nic.A je mi tak nějak divně,pálí mě žáha...Jaká je doba kdy se ještě můžou objevit // a pak už těhotenství bohužel? Ještě chci chvilku počkat než zajdu k doktorovi,ikdyž mě to asi poradíte,protože krev je 100% Ale stejně děkuju za odpověd a všem přeju jen to dobré a krásný den

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru