Špinila jsem, bolelo mě břicho, svědilo prso

kitickakiki25
23. říj 2017

Ahoj holky mam takový totáz mela jsem MS 6.10skončila mi 11.10 spali sme spolu to ho 6.10 a stalo se mi 20 .10 ze sem spinela slabe asi dva dni bolelo mne pod břicho a svedelo mne prso nikdy se mi to ne stalo .. tak nevím ... mužů mi někdo odpověď Děkuji

sthanina
23. říj 2017

@kitickakiki25 Ahojky, myslím, že je málo pravděpodobné, že jsi těhotná. Udělej si test, ztratit nemáš co...😉 Jinak bych cinkla DR. co jiného to může být...

karcoolkap1
24. říj 2017

To byla spis ovulace 🙂

lucie_91
24. říj 2017

Podle mě ovulační špinění, někdo i lehce krvácí. 9 dní po ukončení menses těhotenství nebývá možné, teprve se zvedá hladina luteinizačního hormonu (LH), který řídí ovulaci.

prcekverunka
24. říj 2017

@kitickakiki25 Je to téměř nemožné

kitickakiki25
autor
24. říj 2017

Děkuji holky dělala sem si tes dnes ráno a vyšel pozitivní 😉

morningstar
24. říj 2017

@kitickakiki25 jezis tak na co se tady ptas? Vysel ti pozitivní tehotensky test tak asi těhotná jsi. V tom případě se objednej k doktorovi a nevypisuj blbosti na web.

vendelinka08
24. říj 2017

Aha...to je divne dle dat...jakoze 6.10.ti zacala menzes a vy jste meli styk a pak uz ne? A z tohoto dne bys mela byt tehu? Tak to uz se deji i zazraky...

morningstar
24. říj 2017

Bohužel klasika - novy profil + vyjadřování polointeligenta.

vendelinka08
24. říj 2017

No je mi to jasne

kristynka1989
25. říj 2017

Říkáte ze je to nemožné, ale já otěhotněla den, maximálně 2 po skončení menstruace 🤔 doktor taky Koukal jak blázen, ale jindy to proste nebylo možné. Přítel byl pryč cely měsíc před a měsíc po. Tohle bl jediný možný víkend kdy k početí mohlo dojít. Zázraky se evidentně dějí 😁😁

kristynka1989
25. říj 2017

@morningstar ale vždyť to slečna psala den predtim než si test dělala . Proč hned každého označujete za trola ?

vendelinka08
25. říj 2017

@kristynka1989 ano, po skončení menzes... ale to už jsi nějaký třeba 7den a pokud jsi měla třeba ovulaci 9 den cyklu, tak proč ne... , jenže paní píše že měla styk v první den menstruace, což mi přijde opravdu málo pravděpodobné, proto koukám jako puk, že i to se může stát.

kristynka1989
25. říj 2017

@vendelinka08 je aha, tak ti jsem v noci špatně četla. Tak to pardon. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru