Stále krvácím. Stalo se to také někomu?

pavlaj27
19. lis 2021

Ahojte holky mám na vás dotaz. U prvního těhotenství se mi toto nikdy nestalo. A proto se chci vás zeptat zda máte někdo a tím zkušenosti. Měla jsem opožděnou ms 10 dní udělala jsem si těhotenský test a 2x vyšel pozitivní. Jenže na to za pár dní jsem krvácela. Volala jsem k Dr a ta řekla že mám přijít hned. Došla jsem tam a nic neviděla tak mi sestra vzala krev. Ta pak volala že mám v krvi HCG hormon a že mám přijít další týden na kontrolu. Přišla jsem k Dr a ta udělala další vyšetření. Něco tam viděla ale že je to malé tak mi nic víc neřekne že jsem přišla brzo. Sestra opět vzala krev a další termín kontroly mám 29.11. Jenže stále krvácím. Od té první návštěvy a to je od 8.11 stále krvácím. A na to neřekla nic. Stalo se to někomu z vás? Celkem se bojím. Žádné bolesti nemám. A hlavně krvácím kdyz mám nějakou zátěž úklid, nebo když chce vzít malý na ruce. Včera jsem si dělala ještě jeden test a vyšel opět pozitivní. Jsem u té Dr krátce. Jsem se stěhovali takže nemám s ní zkušenosti. Děkuji za každou radu 🙂

kontroly mám

mamikry
19. lis 2021

@pavlaj27 Naposledy jsem spinila zhruba tyden v kuse. Nebylo to ale klasicke krvaceni, opravdu jen spineni. Tak bud se jedna o biochemicke tehotenstvi, telo se cisti a HCG klesa pomalu, nebo se miminko drzi a nic to neni. To ti ted, bohuzel, nikdo nerekne.

lidija1234
19. lis 2021

@pavlaj27 já jsem slíbila snad až do 15tt ale fakt jednom spinila. Dej si víc klidový režim pokud se ti to spouští po zátěži tak co nejvíc odpočívej a nic těžkého nezvedej. A uvidíš co na kontrole budu držet palce aby vše dobře dopadlo 🍀

2hanah
19. lis 2021

@pavlaj27 Buďte úplně v klidu, taky se mi to ze tří dětí stalo až v posledním těhu, vzbudila jsem se v kaluži čerstvé krve, hrozně jsem krvácela od 9. až do 12.týdne, měla jsem v děloze hematom, který musel odkrvácet, ale chce to klid, protože když je ta krev blízko plodovému vejci, může se stát, že ho strhne s sebou a dojde k potratu. Přijde mi, že je to dost častá diagnóza, tedy hematom v děloze, zatím bych se nebála, může to být i u Vás, ale snažila bych se být vklidu, polehávat a nezvedat aspoň zatím malého. Hodně štěstí♥️

pavlaj27
autor
20. lis 2021

@mamikry právě že to není klasická tmavá krev spíše je to tak do růžová a někdy do červena ale to málokdy. Dneska žádné krvácení tak už to bude jen dobré

pavlaj27
autor
20. lis 2021

@lidija1234 No dneska se budu šetřit. I když na baráku to moc nejde ale pokusím se. Děkuji 🙂 já doufám že vše bude v pořádku

pavlaj27
autor
20. lis 2021

@2hanah Právě že jsem taky četla o tom hematomu. Jak jsem psala pokusím se mít klid a odpočívat. Ono na tom baráku nějak extra není a když ještě děláme rekonstrukci. I když malému říkám že ho teď nemůžu brát na ruky tak to stejné nechápe a vyžaduje to 🙂 děkuji ❤️

lidija1234
20. lis 2021

@pavlaj27 snaž se co nejvíc, já jsem se na konci těhotenství hodně přetěžovala, taky jsme se stěhovaly a já malovala,uklízela,nosila těžké nákupy a fakt to tak trošku přeháněla. No a dopadlo to tak že jsem šla akutním císařem o měsíc dříve a malý málem nepřežil,měl hypoxii. Neříkám že to bylo vyloženě tímhle ale určitě to tomu nepomohlo. Takže buď na sebe opatrná 😊🍀

pavlaj27
autor
20. lis 2021

@lidija1234 Jeje. Tak hlaveň že to pak dopadlo dobře 🙂 dneska udělám jen oběd a budu odpočívat 🙂

ada22
20. lis 2021

Zkus ascorutin je to volně prodejny lék. Já ho brala na začátku tehu, když jsem měla hematom

pavlaj27
autor
20. lis 2021

@ada22 Dobře děkuji za radu 🙂

2hanah
20. lis 2021

@pavlaj27 já vím, u malého dítěte a baráku zvlášť si člověk prostě nelehne s nohama nahoru. Držím pěsti, ať je vše v pořádku♥️

misaky
20. lis 2021

@pavlaj27 psala jsem zrovna před chvílí v jiné diskuzi, že u obou těhotenství, která dopadla dobře jsem nárazově krvácela do 4. měsíce, někdy ne málo, většinou po zátěži (úklid, žehlení, delší chůze apod.), ale i v klidu. V prvním těhotenství ještě hodně v 5. měsíci. Všechno jasně červená krev. Na kontroly jsem chodila každou chvíli, nikdy to nic nebylo, prý nejspíš překrvená děloha nebo čípek nebo prasklá žilka. Takže jak vidíš nemusí to znamenat nic, ale samozřejmě i může. Každopádně vždy jsem měla nakázaný klidový režim.

misaky
20. lis 2021

A samozřejmě držím pěsti ať je vše v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru