Těhotenství po zamlklém těhotenství. Také některá?

zuzanajaresova
6. led 2020

Ahoj holky, maminky ☺️..Chci se optat, zda je tu některá po zamlklé těhotenství a následné revizi. Byla jsem na revizi začátkem srpna, bohužel jsem potratila. Konečně se usmálo štěstí a vyšly pozitivní 🍀.. jen mám teď strach jednou takový. Podle MK jsem teprve 4+6, radsi jsem zašla na gynekologii, ale Dr. stejně nic moc neviděl, byla jsem tam když to vycházelo na 4+3, což je prý brzy, jen mi vzali krev do laboratoře kvůli Hcg, to mi nadiktovali, mám ho v papíře a s tím mám přijít za 14 dni na kontrolu. 😊

boobulee
6. led 2020

@zuzanajaresova ahoj, buď v klidu , i když ja do dnešního rána stresovala také... 😉 V květnu jsem byla po ZT na revizi dělohy... A dnes jsem byla na prvním ultrazvuku (6+2tt) a už jsem videla ❤️... Kámen ze srdce mi spadl až dnes ráno, uvidíš že teď už to bude dobré 😊

kozroz
6. led 2020

Holky přidám se k vám. Jsem po ZT a neúplném spontánním potratu v srpnu s revizí v září. Před Vánocemi pozitivní testy, mezi svátky ale špinění. Na pohotovosti mě šíleně vylekalo, že je menší než by měl být. Měla jsem strašný strach, že se to opakuje. Dnes na kontrole šlo nádherně vidět srdíčko i pokrok v růstu. Podle MS jsem 7+5, ale je menší. Snad to tentokrát dobře dopadne. Držím vám palce 😉

zuzkabrhelova
6. led 2020

@zuzanajaresova taky jsem měla ZT únor 2018 revize a květen 2019 porod. Cele těhotenství jsem měla strach ale vše už dopadlo dobře 😉

cerena
9. led 2020

Ahojda, u mě podobné. V září zamlklé těhotenství, následně samovolny potrat a teď jsem opět tehotna. Dnes jsem byla na kontrole (6+5tt) a bylo vidět srdíčko. I tak se toho strachu ale už nezbavím. V člověku to zůstane. U tebe je opravdu ještě brzy, zkus na to nemyslet a vydrz těch 14 dni než bude možné vidět srdíčko. Člověk to stejne neovlivni. Držím pěsti, at nam to všem dopadne dobře!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru