Strach ze čárka na testu nesili 22 dpo

terezsk
23. čer 2019

Ahoj , chci se zeptat zda jsou tyto čárky v poradku a myslíte si ze sílí ? Me se zd ze jsem posleni dny stejne . Mela bych byt od ms 4+3 ovulka byla pozitivní 11 den cyklu . Dnes jsem 22 dpo a testy vypadají takto ? Občas me boli břicho jako pri ms (4 dny zpozdeni ) a taky me poboliva v pravo i vlevo jakoby na straně ! Nemůže to byt taky mimoddelozni ? Jo a jeste jsem si delala v nedeli 16.6 digital test a vyšlo +1-2 ale vcera jsem si ho udělal znova 22.6 a vyšlo stale +1-2 takze to nechapu ! Muze mi nekdo poradit ? Dekuju. Krasny den

verionka
23. čer 2019

Myslím, že na 4+3 je to moc pěkná čárka, netestuj tak často a zkus to třeba až za týden 😉

terezsk
autor
23. čer 2019

Myslis? Je to mamatest s citlivosti 10. Tak prave si myslim ze by ta čárka mela byt videt více 🤔 a hlavne me zarazí ten digital 😞 sem hrozná vim ale bojim se

verionka
23. čer 2019

Ve 4+0 jsem měla zhruba takovou, jako máš na tom třetím od konce, také mamatest s citlivostí deset a po týdnu už tam byly úplně silné dvě čárky, tak uvidíš. Držím palce 😉

katherine177
23. čer 2019

Podle mě je to v pohodě a čárka sílí

terezsk
autor
23. čer 2019

@verionka fakt 😊 tak ja pockam tyden a pak az zkusim dalsi test a uvidim , jsem v zahraničí a nemam možnost doktora tak sem prave trosku nesva , jinak tobe moc gratuluju ♥️

terezsk
autor
23. čer 2019

@katherine177 tak snad , sem jak magor uz 🧐

hasara33
23. čer 2019

@terezsk ahoj, já měla 22. DPO testování čárku výraznější než tu kontrolní, ALE rozhodně se tím nezneklidňuj, protože každá jsme jiná a intenzita čárky nic o prosperitě těhotenství nevypovídá 😉 buď v klidu a zatím se snaž nezneklidňovat ... Co se má stát se stane a stejně to nemůžeš ovlivniteln

terezsk
autor
23. čer 2019

@hasara33 to vis , vsude je tolik diskuzi a fotek ze jsem z toho uz zmatená . Ale chapu každé roste hcg jinak ...takze zatim budu doufat a pockam tyden mez zkusim dalsi test a pak se uvidí 👍 ona uz si to příroda nak zařídí 🙉 dekuju

katherine177
23. čer 2019

@terezsk pokud se dívám od zhora dolů tak čárka sílí, já osobně netestuji každý den ,ale tak po třech dnech

makronka222
23. čer 2019

Ja jsem silnejsi carku z testnu nikdy nemela. Mam 2 deti...

beatty
23. čer 2019

Podle me take sili. Ono to muze byt ovlivnene i "hustotou" moci (kdyz toho vypijes vic, budes mit vsech meritelnych latek v moci mene, i hcg).
A kolikrat mnohe zeny psaly, ze mely prokazatelne pozitivni test az po vynechani menatruace.
A u toho digitalniho... muze jit o mladsi tehotenstvi, nez odhadujes.
Takze hlavne byt v klidu a vyzkouset to za par dni znovu. Drzim palce!

terezsk
autor
23. čer 2019

Zkusim jiny test treba za 3 dny , četla jsem ze msmstest malo kdy dosáhne stejne barvy jako je kontrolní .. tak uvidim a dalsi digital udelam na konci tydne uvidim co se bude dít 👍 moc dekuju aspon za to ze se Vam zda ze čárky sílí 💋

hasara33
23. čer 2019

@terezsk to je mi jasné, neboj se znám to 😉 tak držím palce aby to vyšlo a dej vědět, jak to pokračuje dál 😉

gruyerre
23. čer 2019

@terezsk sílí

terezsk
autor
24. čer 2019

Holky tak nic se asi nekoná dnes jsem začal krvacet a dost takze se mrcha dostavila a mimi odešlo sni 😞 jsem z toho smutná ale bylo to na prvni pokus, snad se dalsi cyklus povede zas a uz se udrží 😘 ale je mi divny ze mam stale pozitivní test

katherine177
24. čer 2019

@terezsk může to být i menstruace na začátku těhotenství, já měla první měsíc, až druhý měsíc jsem to nedostala, zkuste test po skončení "menstruace "

terezsk
autor
24. čer 2019

@katherine177 a provázely Vas i menstruační bolesti ? Me boli podbrisek uplne stejne i síla menstruace je vetsi ale pouze jen čistá krev . Urcite ho potom zkusim jeste a pak si kdyztak domu k doktorovi aby to zkouknul jestli je to Ok 🙉

katherine177
24. čer 2019

@terezsk bolelo mě břicho celé první 3.měs.,každopádně uvidíte pak co ten test ,pokud bude čárka silnější tak bych navštívila lékaře a řešila to s ním, pokud by byl test negativní, tak to zřejmě špatně dopadlo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru