Tak jak to vidíte? Pozitivní?

sim007
11. srp 2014

Ahoj holky...davam fotku dvou testu, myslite ze se muzu radovat?
MS mela byt 7.ale je zpozdeni.
Prvni test je z 9.8. (je tam slaboulinka carka, ale fotak ji bohuzel nevidi) a druhy z dneška 11.8.

jaja01k
11. srp 2014

Na tom druhém testu už je čárka vidět pěkně, gratuluju 🙂

pipinka
11. srp 2014

já ji taky vidím 🙂

pipinka
11. srp 2014

já mám dnešní test jako ty ten nahoře a to jsem den po očekávané ms

kata1988
11. srp 2014

ahojky,myslím,že se můžeš radovat,ale zatím jen s manžílkem/přítelem 😉 . mě taky test takhle vyběhl,ale nedopadlo to a za týden bylo po těhotenství, tak jsem byla moc ráda, že jsme to nikde neroztrubovali a nikdo po mě neházel soucitné pohledy 😅 🙂

krystynaraszkova
11. srp 2014

Taky si myslim ze je pozitivni🙂 gratulujii

pipinka
11. srp 2014

já jdu pro jistotu dnes na gyndu, jsem trombofilik, tak abysme něco nezanebdali, i když si naděje nedávám

ten první je předevčírem, a ten spodní je dnešní, vidíte to taky? at nejsem za blbku

pipinka
11. srp 2014
swara88
11. srp 2014

Vidim to. Je to pozitivni 😉

pipinka
11. srp 2014

@swara88 který ten mlj nebo sim007 ?

sarkad2856
11. srp 2014

@sim007 řekla bych že je pozitivní, gratuluji at sílí 😉

sarkad2856
11. srp 2014

@pipinka chtělo by to zaostřit výrazného ducha tam moc nevidím,protože je to rozmazané , ale možná nějáký nádech tam bude

sluuniicko
11. srp 2014

Ja mela slabouckou uz 26 DCAle u toho druheho je uz vazne pekne videt,gratuluji 🙂

scales
11. srp 2014

Dnes som si urobila test, mám 28 DC a bolí ma od ovulácie v podbrušku a to je už pekných 10 dní, včera ma už začali pobolievať aj prsia, no zrejme to môže byť z očakávanej MS. Fotku som upravila,čo poviete?

scales
11. srp 2014
pipinka
11. srp 2014

jsem zpět od gynekologa. nic na utz neviděl, bud se to ukáže z krve, nebo jsem potratila. Poseldní ms byla 10.7 , je opravdu ještě brzy aby bylo něco vidět nebo je to konec?

damae
11. srp 2014

@scales Na mě je ta fotka možná už moc upravená. Nicméně vidím jede silnější flek (kontrolní čárka) a vedle jeden zvláštní přerušovaný slabší flek.

damae
11. srp 2014

@pipinka já bych si ještě chvíli dovolila doufat. Podle toho, co jsem tu porůznu četla, je na zobrazení v UTZ ještě dost brzo (bohužel vlastní zkušenost nebo odbornou radu nemůžu podat). Pokud není MS, tak byc si udělala krevní test případně aspoň sledovala vývoj testů z moči.

pipinka
11. srp 2014

@damae stále malinko špiním a mudr říkal, že to je menstruace,ale já ji mám jinačí než tohle co mám teď. ve středu budou výsledky tak uvidíme.Mám od ovulace 15dní a to je myslím brzo,ale uvidíme ve středu

nonnni
11. srp 2014

@pipinka pokud mas 15 dni od ovulace, tak uz by tt mel byt zretelne positivni. Spolu se spinenim by to spis vypovidalo o biochemickem tehotenstvi. Uvidis, zda se MS rozjede a co rekne krev. Nevim tedy, proc mas cekat do stredy, testy trvaji tak dve hodiny...tohle napinani lidi mi prijde zcestne.

pipinka
11. srp 2014

@nonnni nevím jestli to někam posílají nebo to dělají u nás ty rozbory,ale nevím co si o tom mám myslet co mi mudr říkal.na utz jsem viděla nějakou malou bublinku vlevo dole,ale co to bylo nevím. dle mého utz udělal jen tak aby se neřeklo 😖

nonnni
11. srp 2014

@pipinka no on 15 dni od ovulace ani nic videt nemuze. To proste na UTZ zretelne neni a nejspis chtel zkontrolovat akorat, ze nejde o mimodelozni (treba starsi), jenze to se takhle brzy take neda detekovat (pokud by bylo jen 2 tydny gestacne)...nezbyva nez cekat....

damae
11. srp 2014

@pipinka @nonni Naděje umírá poslední? 😉

pipinka
11. srp 2014

@damae @nonni uvidíme ve středu, ted už stejně nic nevymyslím

nonnni
11. srp 2014

@damae no nevim, jestli nadeje, ale ted je to tak, ze proste to muze byt naprosto cokoliv..prosperujici tehotenstvi a z nejakeho duvodu se blbe filtruje hcg do krve (a to by pak mel vyresit krevni test na hcg), nebo byla opozdena ovulace, nebo to bylo biochemicke, nebo to muze byt i cysta v deloze...to ted nevi ani doktor, ani nikdo...

lencak80
11. srp 2014

@pipinka oni Dr nechtějí tak brzy říkat jestli sji nebo nejsi těhu, vidět to ještě nemusí.... a pak se stejně ještě čeká na srdíčko a to jsou třeba další dva týdny, my bychom chtěly všechno hned na 100% ale to tak nejde, špinit můžeš, může se stát cokoli teď je důležité čekata doufat, že to bude v pořádku... to ti nikdo nezaručí nikdy ani do porodu, že? a i tak se člověk přece nemůže stresovat, pokud to bud vše ok, tak to tak bude.... a pokud by to tak nemělo být, tak ať to raději není....
takže prostě vydrž do středy, co ti řekne z krevních testů a uvidíš....

sim007
autor
15. srp 2014

Tak dneska jsem byla u doktora a "váček" má zatím jen 3mm a doktor říkal, že pokud nebude mít aspoň 5mm tak mi nemůže nic potvrdit....mám v pondělí přijít znovu.... no mě asi do té doby odvezou.... to jsou nervy....
Ale dnes jsem si dělala další test a je už hodně silný (silnější než ty co jsem sem dávala).
Tak snad to bude všechno ok.

sarkad2856
15. srp 2014

@sim007 Tak pokud test sílí tak je to nadějné , tak at je vše v pohodě 😉

sarkad2856
15. srp 2014

@pipinka Tak jak dopadla krev?

lucfuci
15. srp 2014

@sim007 já myslím, že to bude v pohodě 🙂 pokud testy sílí. krev ti bral? mi to třeba dr nepotvrdila, ani když měl 6mm a radši vzala krev. dneska jsem byla znovu a už měl 1,3cm, tak mám radost 🙂

sim007
autor
15. srp 2014

@lucfuci právě že ani krev mi nevzal....byla jsem na laparoskopii a měla jsem nějaké ložiska endometriózy, tak je doktor opatrnej abych se neradovala moc brzo....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru