Tak jsem nebo nejsem těhotná?

dendasubaristka
14. pro 2018

Zdravím holky v úterý jsem to měla dostat nedostala. Udělala jsem si test byl tam duch. Ve středu byl duch silnější a dneska ráno jsem lehce zaspinila a na testu skoro nic nešlo vidět spíš nic. Kámoška mi tvrdí že mám málo toho hormonu proto se mi to neukazuje ale nevím
Už zase nespinim. Na gyndu jdu až ve středu měla to některá s vás a třeba byla těhotná?

nanyh
14. pro 2018

@dendasubaristka A používala si všechny testy od stejný značky?

dendasubaristka
autor
14. pro 2018

@nanyh jj dělala stejnou no

nanyh
14. pro 2018

@dendasubaristka Ty jo, tak to bych počkala na dr a když nic neuvidí, tak to pozná z krve. Já jakmile jsem byla těhu, tak jsem testovala a od duchů až po dálnice //. Nic takového se mi nestalo.

dendasubaristka
autor
14. pro 2018

@nanyh jo kámoška to tak taky měla že měla od duchu po silnou čárku. No uvidím musím vydržet víkend bude asi fakt rozhodující no jestli to dostanu nebo ne

sudylichozrout
14. pro 2018

@dendasubaristka asi biochemicke tehotenstvi. Embryo se neuchytilo spravne, nebo bylo poskozene a vyplavi se s opozdenou menstruaci. Pokud spinis a tt slabne, je to spis tutovka.

dendasubaristka
autor
14. pro 2018

@sudylichozrout no a jak to většinou pak jde po tom biochemickém těhotenství? Někde jsem četla že pak je snazší otěhotnění

preiba
16. pro 2018

@dendasubaristka ani lehčí ani těžší. Šance je pořád stejná... 🙂

kittyy17
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru