Tak snad už se zadařilo. Jsem těhotná?

jessi113
12. srp 2010

Zdravím všechny nastávající maminky a holky co se snaží o miminko stejně jako já s přítelem. Zatím jsme se o to pokoušeli třikrát, ale jak se říká, do třetice všeho dobrého.. 🙂 Je to 7. den po styku a cítím že je "něco" jinak. Někdy mě pobolívá v podbrišku, ale hlavně mám šíleně citlivé bradavky, což nikdy jindy nemívám. Bolesti břicha a hlavy mě taky provázejí docela často. Co myslíte? Máte s tím někdo zkušenost? Může to být těhotenství? Děkuji za případné rady a odpovědi 😉 Přeji všem štěstíčko..Adélka

lukza
12. srp 2010

Ahojky já taky hned po týdnu cítila že je něco jinak pobolívalo mě břicho,hned se mě zvětšily prsa,dostavil se výtok,a byla jsem nervozní,přepadávaly mě zimnice no a pak hned jsem zkoušela testnout a ještě před vynecháním Mrchy mě doktor na UTZ ukazoval majinkatej hrášek a vyšlo to máme už doma chlapečka.takže držím pěstičky

bobsove
12. srp 2010

Ahojky, po týdnu je ještě brzy na konkrétní příznaky (ach jo, už aby vymysleli test s možností udělání tři dny po styku, budu jejich velká klientka 😀 😀 ), ale je fakt že u druhého miminka jsem se po týdnu cítila "divně" - s těhu jsem moc nepočítala, ani jsem nedoufala že by se zadařilo. Jen tak jsem testla - samozřejmě negativní. Vyšel mi pak až za 2 týdny od styku. Takže "divně" nebo "jinak" se cítit člověk může, teď už jen doufat, že tam to mímo pomalu roste. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru