Jsem těhotná?

tyna76
28. pro 2016

Dobrý den, potřebovala bych radu. Před 15 dny jsem měla pohlavní styk s mým přítelem. Ejakuloval do mě. Před 8 dny před tímto pohlavním stykem jsem přestala brát antikoncepci. Tak týden mě už poboliva v podbřišku, dneska mi dokonce je i na zvracení, bolela mě hlava a přijde mi že jsem i více unavená a více jim myslíte že bych mohla byt v tom? Moc bych si to přála 🙂 Děkuji, za rozumné odpovědi přeji krásný zbytek dne 🙂

jullli
28. pro 2016

Udelej test ;) a pokud nevis kdy byla ovu( Pokud byla tak tezko soudit)

tyna76
autor
28. pro 2016

@jullli já právě jsem s ním měla pohlavní styk při posledním dnu menstruace protože jsem to dostala jak jsem přestala brát prášky 🙂 a někde jsem četla že 3 dny před a po menstruaci je ovu že je to nejpravdepobnejsi

jullli
28. pro 2016

Tak to tehotna asi na 90%nejsi. Sex byl moc brzo ne ovulace nastava.cca 14dnu po ms tzv 14den. Samozrejme kazda jsme jina nekdo ovuluje pri 10dnech nekdo pri 20ti zalezi taky na delce cyklu. Ale tady bych se opravdu priklanela ze tehotna nejsi. Kazdopadne klidne to muze byt az ted ovulace je to ruzbe a tezko se usuzuje kvuli tomu ze jsi prestala brat ha a telo je zmatene

nutricnihodnota
28. pro 2016

@tyna76 Spíš budeš rozhozená z toho vysazení. Jak dlouho jsi brala HA?

blahova_andrea
28. pro 2016

@jullli sice otěhotnění není jisté, ale každá žena má ovulaci jindy. neplatí pravidlo dvou týdnů. my měli "nehodu" poslední den ms a dnes máme dvouletou úžasňačku 😀

fiso
28. pro 2016

Taky jsem myslela, že první týden cyklu jsou neplodné dny. Teď se snažím počítat bazální teplotu. Přemýšlím, jestli je možné, že jsem měla OVU 7. den?? Cca 3 dny po ukončení MS? 🙂 má s tím někdo zkušenosti?

upuska
28. pro 2016

@blahova_andrea
@fiso ovulace se prý můžeš spustit silným orgazmem, bez ohledu na fázi cyklu..příroda to tak prý chtěla, nevím, jestli je to pravda, ale mě se ta verze líbí a vysvětlovala by tu "nehodu" 😀

pidalka12
28. pro 2016

Moje kamarádka otehotnela hned po vysazení antikoncepce. Ale fakt hned. Takže to možné je. Ale radši se moc neraduj, at nejsi zklamaná.

fiso
28. pro 2016

@upuska Já právě taky vysadila HA .. za dva dny se dostavil MS a 7. den mi dle teploty vychází zatím na nejnižší stupeň. Tak si říkám, jestli je to vůbec možný 😀 ..

lichtakova
28. pro 2016

Udelej si test,pokud bude negativni,tak dalsi za par dni....Tehotna byt samozrejme muzes (a nemusis). Nekdo otehotni hned po HA,ale spis mam pocit,ze vetsine zen nejakou dobu trva,nez se nastartuje nejaky normalni cyklus...taky zalezi,jestli jsi mela pravidelny cyklus pred HA,to by byla aso pravdepodobnost vetsi.

blahova_andrea
28. pro 2016

@upuska tak orgasmem to u nás nebylo 😅 rozhodně ne mým tehdy 😀 ale jo...ženský orgasmus všeobecně napomáhá početí. díky stahům děložních stěn při orgasmu mají spermie snazší cestu. popostrkujeme je pak vlastně sami. že by to spustilo ovulaci čtu prvně, ale proč ne 🙂

upuska
28. pro 2016

@blahova_andrea jsem čekala, jestli něco takovýho napíšeš 😀 tim líp ale 😀 mně to řikala jedna známá, je taková přírodní a zabývá se léčitelstvím a tak...

blahova_andrea
28. pro 2016

@upuska jako mě se potvrdily babské rady ohledně polohy při styku a následného pohlaví miminka, to jo 😀 ale jinak my moc přírodní nejsme a moc se těmito věcmi nezabýváme.

i když on to vlastně nemusí být ženský orgasmus při styku, že? může to být klidně po styku, ještě než to vyteče ven 😀 no ale tak to je na vyzkoušení spíš pro ty, co po tom touží a nedaří se a chtějí to urychlit. my bychom měli naopak asi spíš nosit pásy cudnosti, držet půst a nebo souložit bez vyvrcholení 😀

upuska
28. pro 2016

@blahova_andrea babské rady ohledně polohy? jakože kvůli poloze dělohy, aby se tam spermoušové líp dostali díky gravitaci?..znám minimálně dva páry, kterým se to taky osvědčilo..

absintka19
28. pro 2016

@fiso od doby co memu gynekologovi na vlastni oci vysel pozitivni test na ovulaci BT se jen usmivam 🙂 BT se totiz meni vlivem stavu tela, fyz.aktivity, horm.zmen v tele a pod....

absintka19
28. pro 2016

@blahova_andrea
@upuska pekne nesmysly 🙂

medulinek
28. pro 2016

myslím,že spíš nebudeš,HA blokuje dozrávání folíku,ten zraje cca 10-20 dní jak u koho,takže po vysazení nejdřív musí začít zrát folikul,aby se vůbec mohlo vajíčko uvolnit

blahova_andrea
28. pro 2016

@upuska tak nějak. u nás to byla náhoda, ale jo...asi na tom něco bude 😀 nejde ale přímo o gravitaci. spíš o to, jak dlouho které pohlaví vydrží a jak je houževnaté. jako, že holky jsou pomalejší, ale déle přežijí a kluci jsou rychlejší, ale brzo padnou 😀

upuska
28. pro 2016

@blahova_andrea jo, to máš na mysli to pohlaví..já myslela, celkově početí..známá dokud byla nahoře, tak se jim nezadařilo a pak jim někdo poradil, že musí být dole a nebo před a byla v tom na to tata 😀

blahova_andrea
28. pro 2016

@medulinek a jak tedy vysvětlíš, že si některé ženy zapomenou vzít jednu tabletku a už jsou v tom? 😀

blahova_andrea
28. pro 2016

@upuska a co vzniklo?

upuska
28. pro 2016
blahova_andrea
28. pro 2016

@upuska 😀 u nás taky. nehoda byla opačně a holčička byla jasná 😀

lukza
28. pro 2016

@jullli to není pravda s tou ovulaci první syn byl 9 den cyklu druhý syn 20 den cyklu a tedka třetí Ditko neplanovane v době kdy jsem fakt nepočítala ze může být ovulace a ještě si nejsme vědomí žádné kapky do me jsme pocali hned den po skonceni ms a to bylo 5 den cyklu naší tedka uz 3 mesicni dceru 🙂

fiso
28. pro 2016

@lukza no a to mi teda vysvětlete jak je to možný 😀 .. to si tady nemusím lámat hlavu s tím, že není možný, že bych otěhotněla 7.den cyklu 😉🙂

lukza
28. pro 2016

@fiso možné je prostě vše příroda si to udělá po svém ja měla opravdu loni do 1.12 mc 2.1 jsme měly sexik dávali jsme si pozor( no mala to viděla asi jinak ) a dr. Me pak řekl že jsem otehotnela 2.1 nebo 3.1 hold člověk míní život mění 😉

lukza
28. pro 2016

@fiso ma tam byt do 1.1

fiso
28. pro 2016

@lukza na druhou stranu co se má stát se stane 🙂 a tohle je hezký dáreček.

tyna76
autor
28. pro 2016

Dekuji, za vaše rady 🙂 jen sem zapomela dodat že mě již 2 den bolí prsa, jsou citlivé.. 🙂

fiso
28. pro 2016

@tyna76 my máme ty dny s vysazením HA i sexem stejně. Já si akorát pořád říkám, že mě ten područek bolí z toho .. :-/ každopádně budu držet palce. A bazální teplotu si měříte ??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru