Můžu být těhotná?

medysa
7. lis 2018

Zdravím, už je to tak dva týdny co na sobě cítím určité změny a začínají mě i bapadat myšlenky že bych mohla být těhotná. S přítelem se o miminko nesnažíme, většinou používáme "čepičku" ale teď jsme to docela flákali. Vždycky však finišoval ven. Nicméně poslední dobou, jsem taková jiná. Maso mi přestalo chutnat, jsem hodně unavená, minulý týden mě trápily závratě, věčně mi byvala zima teď naopak mi je pořád vedro... Menstruaci jsem měla dostat předevčírem, mívám ji pravidelnou... Test dneska negativní... Co myslíte?

Ještě mě napadá že mívám téměř pořád dost výtok, který před menstruaci ustabe, tak dva dny predem a teď nic. Pořád jakobycyh měla mít menses tak zadva týdny poboliva mě v podbřišku ale prostě ji AK než pri menstruaci :// .

leniczka23
7. lis 2018

@medysa bozeee...ano muzes byt tehotna. Ale jestli jsi tehotna ti tady my tezko odpovime. Zkus test zas za par dni. Pokud bude zpozdeni vic jak 10 dni a test stale negativni navstiv sveho gyndare.

medysa
autor
7. lis 2018

@leniczka23 omlouvám se, jestli vás můj příspěvek nějak pohoršil. Jen jsem to potřebovala někde ventilovat 🙂 já bych si miminko přála, přítel ne, dává si pozor a já tak hledám každou malinkou naději ve všem... Kdyby náhodou, pročetla jsem spoustu diskuzí tady, ale říkala jsem si že za optání nic nedám. Možná specifikují ještě svůj dotaz. Jestli ty změny které pociťuju můžou být jen poblaznene hormony nebo příznaky těhotenství... Vím že je na test brzo, ale na gyndu taky nepoletim na krevní testy. Těžko snáším odběry krve tak jsem se zeptala zde. Děkuji tedy za odpověď a omlouvám se, jestli vám můj dotaz vadí 🙂

leniczka23
7. lis 2018

@medysa nevadi, ani nenastval..z vlastni zkusenosti- psychika je fakt mocna takze to dokaze i ona..ale stale je to 50/50. Vydrz par dni a test zopakuj a uvidis..nicmeme miminko by jste si meli.prat oba a az pak se snazit.

medysa
autor
7. lis 2018

@leniczka23 díky moc, uvidíme jak to dopadne 🙂 hlavně jsem to potřebovala někde ventilovat ať to v sobě nedusím. On přítel není úplně proti, ale radši by první dostavěl dům aby bylo 100% zázemí 🙂 dá se říct že to aktuálně necháváme na náhodě. Mě jen poslední dobou přijde že na mě všechno "miminkovsky" mluví a že sem úplně zblázněná :D

anita003
7. lis 2018

Tak třeba s tím výtokem jsem to měla stejně, když ustal, bylo mi jasné, ze přijde ms... A když najednou 2 dny po vynechani neustaval, tak mi to bylo divné a těhotná jsem byla... A ty návaly horka a závratě jsem měla před testem taky. Takže buď si s tebou hraje psychika nebo se zadarilo... No, uvidíš určitě za pár dní...

veruunnka159
Autor odpověď smazal
Zobraz
jenny91
7. lis 2018

@veruunnka159 Vidím.

veruunnka159
7. lis 2018

Fakt 🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤

veruunnka159
7. lis 2018

Zdravím, prosím vás vidíte tam také něco nebo sem slepá a vidím špatně?😐

chumlee71
8. lis 2018

@veruunnka159 vidím ducha

ajik123
8. lis 2018

@veruunnka159 vidim nepatrného ducha.. testuj dál, některý test může být falešný. Pokud je to Max, zkus i jinou značku.

balogis
8. lis 2018

@veruunnka159 ja nevidím ducha ale hodně slabou čárku,toto uz neni jen stín.další test za dva dny a měla by sílit.gratuluji🌼

veruunnka159
8. lis 2018

Dekuji všem.
Ale asi baby nebude:/ dneska rano jsem dostala menstraci, může mít ta slába čárka či duch neco společného z moji menstuaci?

ajik123
8. lis 2018

@veruunnka159 to myslim, že nemůže. A je ta MS normálně silná? Ja v den MS celý den špinila a vše ok, tak to bývá.

veruunnka159
8. lis 2018

MS mám dost silnou a bolestí břicha také no prostě jako každý měsíc. 😞 škoda už sem se těšila že budu mamča

ajik123
8. lis 2018

@veruunnka159 určitě by mi to taky navnadilo, já při prvním testování měla asi ještě slabší, než ty :/. Brzy se taky dočkáš 🍀🍀.

veruunnka159
8. lis 2018

@ajik123 děkuji doufám že ano 😔

ajik123
8. lis 2018

@veruunnka159 a to byl test od Maxe?

veruunnka159
8. lis 2018

Byl to tenhle. Popravdě moc se nevyznám v těch tehotenských testech. 😐

ajik123
8. lis 2018

@veruunnka159 tak ten neni z maxe, max prej dělá falešné testy, tenhle jsem nikdy nemela :(. Ale mela jsem vždy připravené dva druhy a udelala oba, abych věděla, ze jeden neukazuje falešně. Zkus příště taky 👌🍀.

verka118
8. lis 2018

Dobrý večer chci se zeptat na zkušenosti mám už 8 dní zpoždění nedostala jsem menstruaci Dělala jsem si test vyšel negativní a dneska jsem trošku špinila hnědý výtok tak se chci zeptat co to znamená Jestli to teda dostanu nebo jestli jsem těhotná protože mám bolesti normálně jako kdybych měla dostat měsíčky ale už je to 8 dní co tu menstruaci nemám. S přítelem se pokoušíme o miminko.

jaja01k
9. lis 2018

@verka118 Těžko říct, možné je obojí. Počkala bych ještě pár dní a když menstruace nepřijde a test bude stále negativní, řešila bych to s doktorem.

anicka2104
9. lis 2018

Dobré odpoledne. Potřebovala bych radu. Poslední ms byla 30.10 měla být až 6.10 takže tedy přišla o týden dřív vše bylo v pořádku. Ale 7.11 jsme měli nechráněný sex. A 8.11 ráno normálně jsem šla na malou a bylo lehké krvácení (světlé) a dnes 9.11 to samé a bolest v podbřišku. Nevím čím to může být. Zatím děkuji za názory.

verka118
9. lis 2018

@jaja01k tak dnes se menstruace dostavila 😣 už jsme mysleli že se nám to povedlo a bude miminko 😞 škoda tak hold příště

medysa
autor
9. lis 2018

Aktualizace: pořád se cítím jinak, přítel tvrdí že jsem jakási agresivní :D menstruace stále nikde a test stále negativní :/

mimisef
11. lis 2018

@veruunnka159 taky se mi vloni ukázal duch a za pár dní přišla ms někde jsem četla že test může lehce před ms ukázat ducha

mimisef
11. lis 2018

Zdravím mám otázku myslíte že je možné otěhotnět první den ms, děkuji

ajik123
11. lis 2018

@mimisef Nic není nemožné 😁, ale nejspíš ne 🙂.

balogis
13. lis 2018

Ahoj holky,nevěřila sem ze to někdy udělám,ale stalo se.Udělala sem test dva dny před ms,29DC,mam cyklus cca 30-31 dní.Šla sem vyhodit jako negativní ,ale nevím.Otázka zní,jestli někdo něco vidíte,myslíte ze ten digitální test by zítra z ranní moči měl šanci něco ukázat?

ajik123
13. lis 2018

@balogis já tam nic nevidím :( možná víc na levé straně, ale to mi přijde jako moc daleko od testovací čárky.... ale držím palce 🙂 nevím, kolikátý jsi Dpo, ale mě ukazovali jasného ducha od 10DPO, tak zkusit další můžeš 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru