Těhotenské příznaky pár dní po ovulaci?

mrs_cuddy
13. bře 2017

Ahoj holky,

už mám doma dva raubíře (9 a 7 let) a naprosto jsem zapomněla co to je být těhotná nebo si to aspoň myslet :D 🙂 nikdy jsem si ani neměřila BT a nehlídala ovulaci,oba kluci přišli téměř bez snažení. Jediné co jsem si zaznamenávala tak MS.

Už přes týden je mi poměrně zle od žaludku, bolí mě hlava, podbřišek pobolívá, čípek - jako kdyby mě do něj občas někdo štípl.. Prsa nateklá,krapet žilnatá, zvětšená, můžu se uchodit na malou ale žadné nastydnutí nepociťuji. Podle kalendáře jsme se při milování trefili přímo do plodných dnů (Ale v tu dobu jsem byla po nemoci,ještě trošku nakřáplá) Tohle vše začalo asi 4-5dní po ovulaci. Další MS by měla přijít kolem 25/3. Je možné takhle brzy pociťovat příznaky? Jak říkám, je to jako kdybych byla těhotná poprvé 🙂
Díky moc

mrs_cuddy
autor
13. bře 2017

@pajuska252 já měla mít dvě holky :D a jak píšeš i nám se podařilo se trefit do ovulace taky...kluky mám od sebe 2 roky a z mého pohledu to je akorát. Druhý syn byl naprosté zlato! on se jen smál a spal, téměř neplakal. Někdy toho sice bylo hodně ale kdy není...Starší syn šel ve 3 letech do školky, takže jsem si je hezky užila stejně a mohla se jim věnovat.

kimh
14. bře 2017

@mrs_cuddy ak test provedent a furt nic nevim, jako přišlo mi že tam ducha vidim, ale jestli to byl duch opravdu na testu nebo v me hlavě, to nevim 😀

michaelak30
14. bře 2017

Ahoj holky, vidite tam taky tu druhou carku? Myslite ze by to mohlo byt ono? 🙂 moc si prejeme miminko a ted tomu moc nemuzu uverit a bojim se ze si neco vsugerovavam

kimh
14. bře 2017

@michaelak30 Ahoj duch tam je, tak snad to vyjde 🙂 taky jsem dnes rano měla, tak zatím se k tomu neupinam 🙂

mrs_cuddy
autor
14. bře 2017

@kimh hoď se ducha :D ať ho vidím taky

mrs_cuddy
autor
14. bře 2017

@michaelak30 jéééé tam 🙂 🙂

michaelak30
14. bře 2017

@mrs_cuddy ja doufam 🙂 🙂 a dekujuuu. Pridam foto z odpoledne-musela jsem to zkusit abych tomu trosku uverila

mrs_cuddy
autor
14. bře 2017

@michaelak30 jsou moc pěkné a budou se den po dni krásně vybarvovat 🙂 gratuluji

michaelak30
14. bře 2017

@mrs_cuddy dekuji 🙂 doufam, ze ano 🙂

kimh
14. bře 2017

@mrs_cuddy já to nefotila a vyhodila do kose 😀

mrs_cuddy
autor
14. bře 2017

@kimh no ale :D jsem smutná teda

kimh
14. bře 2017

@mrs_cuddy Ani mě nenapadlo si ho fotit :D

mrs_cuddy
autor
14. bře 2017

@kimh ne jo? ale je fakt,že mě to napadlo až když jsem to tady viděla :D ty po dětech co byly // tak mám doma uschované ale tehdy jsem je nefotila :D tak příšte no

kimh
14. bře 2017

@mrs_cuddy Já mám take uloženy po prvním, ale až opravdu když byt pozitivní, takže ted ještě čekam jestli se to potvrdí nebo ne 🙂

mrs_cuddy
autor
14. bře 2017

@kimh určitě ano 🙂

mrs_cuddy
autor
15. bře 2017

@kimh tak co dušík,byl další?? já jdu zítra k dr, jsem zvědavá 🙂

kimh
15. bře 2017

@mrs_cuddy No byl trošku víc vidět než v uterý, tak jsem dnes koupila ten co ukazuje tydny, ten by mel byt přesný 😀 Tak at to dopadne, dej vědět co řikal, necháš si vzít krev?

mrs_cuddy
autor
15. bře 2017

@kimh no jasně,ať si vezmou co chtějí hlavně mít výsledky :D

kimh
15. bře 2017

@mrs_cuddy Je hrozný to čekaní vid? :D Já to prožívám vic než když jsem čekala první, dnes mě pobolíva břicho a trošku jsem špinila jednou, tak doufám že se vajičko pěkně uhnizdilo :D Jak v patek přijde MS tak ty tampony snad roztrham :D

mrs_cuddy
autor
15. bře 2017

@kimh :D :D nebudu trhat partu a na protest budu trhat taky :D byť by to bylo vše ok :D mě je jako totálně blbě. Žaludek jako na vodě, teď jezdím celý den autem takže taky chuťovka, každých 20km musím stavět na benzině protože potřebuju čurat, každou chvilku mám pocit,že si pozvracím přístrojovku :D

kimh
15. bře 2017

@mrs_cuddy Tak to si to teda taky užíváš 😀 Já jsem naštěstí doma, takže mam klidek. jako nenapada mě nic co by to mohlo ukazovat kromě těhotenství , mě tedy je dnes líp, protože furt něco žeru 😀

mrs_cuddy
autor
15. bře 2017

@kimh já bych žrala až bych brečela 🤐 ale co sním to vyhodím. Dostala jsem chuť na sušenku tak s takovou chutí jsem ji snědla a co potom...směr záchod :/ a koukala jsem,že se mi na bradavkách udělaly takové ty bílé tečky. Tak snad jsem si je nevsugerovala :D

kimh
15. bře 2017

@mrs_cuddy Teda tak jestli ty nejsi tehotna tak už nikdo 😀 ty si to užíváš, tak to ta holka určitě dopadne, kdy že máš mít menstruaci?

mrs_cuddy
autor
15. bře 2017

🙄 no to je právě ono. Mám to hodně rozházené, vysadila jsem antikoncepci v létě... 13,14/3 tak nějak

kimh
15. bře 2017

@mrs_cuddy tak to by odpovídalo, tak dej zítra vědět jak si dopadla 🙂

mrs_cuddy
autor
15. bře 2017

@kimh jasná věc 🙂

michaelak30
15. bře 2017

Ahoj holky, tento test jsem si dělala teď večer (vím, že by se to moc nemělo, že ráno je to nejsilnejsi), ale přítel mě premluvil. A carecka je silnější než včera 🙂 mám hroznou radost 🙂

mrs_cuddy
autor
15. bře 2017

@michaelak30 a už máš zpozdění nebo jsi před ms? 🙂

michaelak30
15. bře 2017

@mrs_cuddy v sobotu by měla přijít MS. Doufám, že už nepřijde.. 🙏 bojim se popravdě ☹

mrs_cuddy
autor
15. bře 2017

@michaelak30 nepřijde 🙂 pevně věřím. Tenhle měsíc teda bude ,,plodný" 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru