Těhotenské testy. Rozpitá barva nebo těhotenství?

Ahoje,najde se tady někdo,kdo dělal TT a byl velice slabě pozitivní,třeba jen pod určitým uhlem?Stalo se mi to už podruhé ,Je to rozpitá barva nebo mimčo?
labambola
10. únor 2010
Zkus udelat test zase za dva dny, me takhle postupně "duch" zesilil az na pořadnou tlustici, držim palce 😉
natulaaaautor
10. únor 2010
Jo fakt a měla si ho tak slaboučký,že šel vidět jen pod určitým uhlem nebo světlem.Mě zaráží to,že jsem 14 nebo 15 DPO a to už by mohlo jit vidět.Kdy jsi to zjistila ty?
vendy01
10. únor 2010
A udělal se ti ten stínek v limitu nebo až po? Mně se to stává bohužel každý měsíc, když si dělám testíky, zhruba 30 min. když testík zaschne, tak se tam jakoby druhá čárka objeví, ale je šedá a právě viditelná jen, když se testík třeba natočí na světle. Taková čárka ale bohužel nic neznamená :-| Snad to nebude i tvůj případ a čárečka zesílí!!! 😉 Držím palce!
natulaaaautor
10. únor 2010
vendy včera večer se udělala do minuty ale tu už dneska po zaschnutí skoro nevidím a dnes nevím protože jsem ji dělala v pul páte ráno a v ložnici bylo přítmi,tak jsem nic neviděla a pak jsem usla a když jsem vstala ,tak už bylo světlo .Takže ted nevím.
natulaaaautor
10. únor 2010
Ale mám takové zvlaštní pocity v břiše,nevím k čemu bych to přirovnala,uplně mi to dělá dobře,něco jako menší nadýmaní ale které vubec nebolí,jak když tě třeba nadýma,fakt nevím jak to popsat.Je to takové zvláštní pnutí,tak zkusím zase ráno.
len
10. únor 2010
Natulaa, co na to říct... Buď druhá čárka zesílí a bude z toho těhotenství, no a nebo dorazí MS (já zažila to druhé). Doporučuji stejný test za stejných podmínek zopakovat za 2-3 dny.
natulaaaautor
12. únor 2010
takže MS dorazila ,ale v ten den mi BT stoupla z 37 na 37.3,tak uvidím dal co se bude dít
vendy01
12. únor 2010
Natulaaa: To mě mrzí, třeba se mimčo neudrželo a bylo to jen tzv. biochemické těhotenství.. Hlavu vzhůru!!! Určitě to bzry vyjde!!!
monaberuska1
12. únor 2010
to je můj případ, jen pod určitým uhlem sem mela pozitivni test 😉 natula ale ze jsi dostala ms nic neznamena, ja u prvniho tehu ji taky emla normane 2 mesice 😉 jdi za dr...to bude nejlepsi
natulaaaautor
13. únor 2010
mona já myslím,že to je zbytečné ,prostě to tak asi chodí ,dneska už teplota spadla na 36,9,jasně,že budu ještě pořád měřit a uvidím,ale už tomu nedávám naději a ve středu jdu na kotrolu tak i tak,takže jsem ráda.už mám objednané ovu testy,takže se ted do toho vrhneme se vší parádou

Začni psát odpověď...

Odešli