Těhotenský test. Je pozitivní nebo spíše vadný?

olinka911
14. čer 2020

holky prosím je tohle pozitivní tt nebo spíš je vadný? Dnes jsem 1 den zpoždění

jjasmina
14. čer 2020

@olinka911 pozitivní spíše ne

olinka911
autor
14. čer 2020

tak koukám, že to nejde moc vidět, když jsem fotku vložila sem :( je tam právě vidět trošičku druhá čárka, ale není celá

rickym
14. čer 2020

Něco tam vidím, zkus za dva dny😉🍀

jjasmina
14. čer 2020

Asi máte lepší oči, zkuste později, ale na den zpoždění bych si predstavovala už něco viditelnějšího

krupka3
14. čer 2020

Neco na nem je, ale hodne zavisi na tom, kdy jsi mela ovulaci. Pokud uz jsi cca 14dpo, je carka dost slaba. Odpovida cca 8dpo.

mona91
14. čer 2020

@olinka911 něco tam vidím zkus za par dni znova já tam měla jen stín a sili

jasmina1992
14. čer 2020

@mona91 mám něco podobného Dr max ale moc tomu nevěřím těm to testům ☹️

mona91
14. čer 2020

@jasmina1992 já jdu v pátek na gyndu, MS nikde test sili, já měl první z Benu a tam byl stín a až pak se to rozteklo na dvě po dvou dnech to se mi nikdy nestalo tak jsem zkusila tyhle. Ze začátku stín co se nesl vyfotit pak duch co se nedal vyfotit a teď už se to dá i vyfotit. Kamarádka je používá a nikdy ji falešný výsledek neukazaly. Já je zkoušela poprvé ted

jjasmina
14. čer 2020

@mona91 proč na gyndu tak brzy?

mona91
14. čer 2020

@jjasmina nás odebírá prvně krev. Měla jsem to i u prvního to jsem teda šla původně na vyvolávací injekci udelal ultrazvuk ze vysoká sliznice a odebral krev pak si mě objednal na akci to myslím ze jsem byla začátek 9tt a pak screening. Teď podle MS jsem 7tt i když vím ze ovulace byla později

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru