Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

galikl
22. únor 2018

@buggyy Také něco vidím ;) ..držím pěsti ;)

hlasimse
22. únor 2018

@buggyy Něco málo vidím, ale fakt jen malinko. Udělej zítra ráno! 🙂

maarkeetkaaa
22. únor 2018

@buggyy nooo tady uz je to videt lip 🙂 ❤

vendelinka08
22. únor 2018

@maarkeetkaaa ducšíka vidím krásně, ale pokud ti klesla teplota, tak raději ještě počkej, MS může ještě dorazit. Je mi jasné, že nemá cenu radit, ať vydržíš dva dny, tak zkus zase zítra a uvidíš, jestli trošku sílí nebo slábne. Mám s tím své zkušenosti.... tak držím palce, ať sílí!!!!

maarkeetkaaa
22. únor 2018

@vendelinka08 ty sis nas asi spletla 🙂

vendelinka08
22. únor 2018

@maarkeetkaaa ano, promiň🙂

kastanek87
22. únor 2018

@buggyy no krásný 😍😍😍 super jen tak dal ať sílí!!!!!

buggyy
22. únor 2018

@vendelinka08 já mám taky své zkušenosti, ale zase je pravda, že jsem nikdy falešného ducha neměla.. uvidíme. Zítra testovat nebudu. Třeba dorazí MS a bude jasno :(

vendelinka08
22. únor 2018

@buggyy nejde o to ze by byl falesny. To jsem take nikdy nemela. Proste dusik byl...jeden den teplota stoupla...tak super. No a pak najednou klesla a to jsem vedela ze je vse spatne. Protoze kdyz jsem byla tehu...tak byla teplota vysoko a drzela se. Tim ale nechci stresovat. Vsak pisu...uvidis zitra...pokud bude silit mohlo by to byt na dobre ceste. Dusik tam je...dulezite je aby silil. Tak se ted nestresuj tou teplotou a nemer.

buggyy
22. únor 2018

@vendelinka08 Já jsem překvapivě v pohodě :D spíš mě štve, že mám doma ročního kluka a za celou dobu, co mám MS, tak nikdy nebyla nepravidelná a vždycky byla po 28 dnech. I po porodu mi to hnedka takhle hezky naskočilo. A dneska jsem 30 den cyklu a když z toho nic nebude, tak budu mít akorát z nepochopitelných důvodů rozházený cyklus :( Můj "problém" je ten, že mám evidentně ovulaci teď posunutou, protože jsem zkoušela ovu testy a pozitivní byl až 18 DC, takže ovu proběhla až 19 nebo 20 DC, takže mám pak krátkou tu fázi do MS. Jinak já tu teplotu měřím "halabala", takže se na ni moc nekoukám a rozhodně už měřit nebudu :D

bajushh
Autor odpověď smazal
Zobraz
bublina95
16. bře 2018

Holky pridam se zitra mam mit MS a delala jsem ovu test je to normalni??

2hanah
16. bře 2018

@bublina95 A když má být už zítra termín ms, tak proč ovu test a ne těhotenský??

bublina95
16. bře 2018

@2hanah tehotensky prave nemam 😢 dneska koupim

2hanah
16. bře 2018

@bublina95 aha, já už tři dny před ms na těhotenském něco měla. Takhle to určitě vypadá nadějně, držím pěsti a hlavně testujte na citlivosti 10 takhle brzo, ale to určo víte 😉

bublina95
16. bře 2018

@2hanah jj 🙂 tohle je delano pred 3 dnama zeleny je tehotensky ruzovy ovulacni

2hanah
16. bře 2018

@bublina95 Já myslím, že je to na gratulaci 🤗

vendelinka08
16. bře 2018

@bublina95 tak to uz muzes zkusit tehu a melo by to tam byt krasne videt..uz zadny dusik. I ten ovulacni je vyraznejsi.

bublina95
16. bře 2018

@vendelinka08 ted jsem delala TT a nic bilo.. 😢

kolibricek36
16. bře 2018

@bublina95 zkus z ranni moci

bublina95
16. bře 2018

@kolibricek36 dobre 🙂

bublina95
16. bře 2018

@kolibricek36 ale boli me pod briskem 😢

modrypitrisek
16. bře 2018

@bublina95 A je ten dnešní desítkový?

bublina95
17. bře 2018

@modrypitrisek jo je desitkovy

kolibricek36
17. bře 2018

@bublina95 tak co test?

bublina95
17. bře 2018

@kolibricek36 tak to je delane tedka a nic nevidim ☹

modrypitrisek
17. bře 2018

@bublina95 Aha, tak jestli jsou to desítkové, tak to asi fakt moc nevypadá. A dělalas ovutesty někdy jindy už, kdyžs věděla, že nejsi těhu, před ms? Já totiž mám slabou čárku celý cyklus třeba...

modrypitrisek
17. bře 2018

@bublina95 Ale na tom předchozím testu čárka je, tak to asi začalo slibně a nedopadlo, no :/

lachtanice86
17. bře 2018

@bublina95 je měla ducha už 4 dny před ms. Z odpolední moči a každý den tmavne a to mám do ms ještě 2dny. Teplota stoupá . Tak nevím když ti má ms dojít zítra a není tam nic.

bublina95
17. bře 2018

@modrypitrisek jj delala a nikdy nebyla az tedkom

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru