Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

chajdaloupka
11. kvě 2015

@g_m Děkujii, bože jak ja si to přeju... strašně moc 🙂

chajdaloupka
11. kvě 2015

@g_m Děkujii, bože jak ja si to přeju... strašně moc 🙂
@g_m A byla jsi na krvi?

g_m
11. kvě 2015

@chajdaloupka Ne, nebyla. Nemám žádný problém, tak mi to přišlo zbytečné a jen bych se stresovala... Po pravdě jsem moc nepochopila, proč tam tolik lidí hned chodí, takže si radši počkám a snad to bude v pořádku 🙂

monyna83
11. kvě 2015

@petapal Jj, vybavuji si to.. Hlavně nesrovnávej třeba se mnou, některá holka po IVF měla ducha třeba až 14 den...Klídek, nic není ztraceno...

mosquito
11. kvě 2015

Ahoj holky. Tak jsem si na vase rady koupila clearblue. V lekarne, kde jsem byla maji jen mamatesty prouzky. Tak i ty jsem si vzala do zasoby. Svete div se. Mamatest ma bajednou slabou carku. Uz zadny dusik, ktery se musel hledat. Tak jsem si zkusila i clearblue. Plus tam bylo okamzite. Driv nez kontrolni carka a nezmizelo. Dle ovu 3tt+5d

maikkynna
12. kvě 2015

Holky, co myslíte? Dr.Max včera večer a dnes

chelexi
12. kvě 2015

@g_m už tento týden ve čtvrtek? já měla naposledy 29.3. a na utz jdu až 27.5. (nesnáším svojí sestru u doktorky!!!) ani se nezeptala jak mi je, jestli mě něco nebolí atd., prostě na mě vyvalila tenhle termín a hotovo bez debat.

chajdaloupka
12. kvě 2015

Tak holky dnes mi brali krev a zitra kolem poledne si mám zavolat na výsledky.... :( jsem z toho vyrizena... srdce busi jak o zavod... je tu někdo kdo vylozene taky ceka?

g_m
12. kvě 2015

@chelexi jojo pozítří 🙂 Já jsem tam volala minulý týden a to už mě chtěla rovnou vzít, ale nemohla jsem kvůli práci. Tobě alespoň už 100% řeknuo srdíčko, i když to čekání mi přijde horší než čekání po ovulaci, jestli přijde ms... 😉

g_m
12. kvě 2015

@maikkynna Já se přiznám, že tam toho moc nevidím, ale ve skutečnosti to může být jiné. Být tebou počkala bych dva dny a pak testovala...

kasparka1
12. kvě 2015

pididušíka na spodním testu já vidím .

junkka
12. kvě 2015

@maikkynna taky vidím pididusika 🙂

pro89
12. kvě 2015

@chelexi já měla poslední MS taky 29.3. a na ULT jdu zítra a to už jsem byla minulý týden, ale byla tam jen pidi tečka 🙂 a zítra jdu znova, aby viděl víc.

verisek157
12. kvě 2015

Ahoj holky.. včera byly slabé tak jsem zkoušela dnes a už je pěkná 🙂

petapal
12. kvě 2015

8den po ET a stale od vcera furt trochu spinim testik nic tak jeste doufam,ze by to mohlo vyjit

petapal
12. kvě 2015

@verisek157 krasna cara kolikaty den jsi

dubnacek
12. kvě 2015

@maikkynna ja ji vidim na obou ale chce to zopakovat,drzim palce

verisek157
12. kvě 2015

@petapal jo tak to vůbec netuším 🙂

monyna83
12. kvě 2015

@verisek157 Ten poslední je už silnější, než kontrolní... Krásná práce a velká gratulace potichounká, samozřejmě 🙂

monyna83
12. kvě 2015

@petapal Volala si do CAR, že špiníš? Na pozitivní testík je brzy... Čím testuješ? Jaká značka?

petapal
12. kvě 2015

@monyna83
@monyna83 nevolala testuji gravitest 10 3ks za 50kc

petapal
12. kvě 2015

@monyna83 zitra zkusim zavolat a koupit jinou znacku

petapal
12. kvě 2015

Je mi furt i zima nejaka

monyna83
12. kvě 2015

@petapal Jen se zeptej, je strašně důležité, že z tebe nejdou kusy. Špinit můžeš. Zkus si koupit dr:Max... Jsou v balení 2 ks a stojí 39kč. Jsou výborné... Nakup jich hodně, zkoušej i několikrát denně, já to také dělala... A také mi bylazima, pak zase návaly...

petapal
12. kvě 2015

Navaly jsem mela pred dvema dny asi tri dny a ted zima jj zkusim a dekuji za uklidneni jsi zlato

monyna83
12. kvě 2015

@petapal Hlavně nic nevzdávej dopředu 🙂

maikkynna
13. kvě 2015

@verisek157 Gratuluji 🙂 můžu se zeptat, kdy jsi přibližně udělala první test 4.5? Zda to bylo před vynecháním MS nebo až po? Děkuji 🙂

misar91
13. kvě 2015

moc gratuluji a přeji tobě i miminku hodně zdravíčka 😉 tatínkoj samozřejmě taky....

slunicko01
13. kvě 2015

Ahoj holky, tak už můžu taky přispět do debaty ☺ je to sice mamatest, ale ještě před dvěma dny tam nic nebylo... Teď je to líp vidět ve skutečnosti, fotku můžete posoudit samy ☺

maikkynna
13. kvě 2015

@slunicko01 Vidím ducha 🙂 Kolik jsi DPO?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru