• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

16. ledna 2017 
@maikkynna asi 15... Tak uvidíme co zítra. Dostat to mám až v sobotu...
13. kvě 2015 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko01 me mama test duchoval 2x, a 2x tehotenstvi :wink: drzim pesti :sweat_smile:
13. kvě 2015 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky co myslíte, v nedelu a pondeli pozitivni test, břicho me porad boli jako na MS a parkrát denně pichnuti. K Dr jdu az 26.5....Mam zase testovat? Pokud se objevily // jsem těhotná i bez potvrzeni Dr? Omlouvám se hloupy dotaz, ale je to poprvé :slight_smile:
13. kvě 2015 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe jsem zvedava, žádný příznaky u sebe nevidím :relaxed: ale snad to dopadne...
13. kvě 2015 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirecka0 muzes testovat jak casto a dlouho chces, jen se mozna zbytecne stresovat :wink: stejne se vice dozvis az u mudr a mozna uz i vice uvidis :slight_smile:
@slunicko01 dopadne :slight_smile: na priznaky je cadu dost. U prvniho jsem zacala mit az cca 14po potvrzeni tehotenstvi, prestalo mi chutnat kafe, zacalo mi vse smrdet, aj. Cca 6tt-7tt. Ve vysledku jsem za cele tehotenstvi pribrala 3, 5kg. U druheho naprosto vubec nic, a to ke konci 1 trimestru prirozene skoncilo. To vsak neznamena, ze kdyz nejsou priznaky, ze neco neni v poradku. :wink:
13. kvě 2015 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gepe ja vim, ze se to nema přehánět, rekla jsem si, ze si udělám test v sobotu, ale nevim jak to vydrzim :slight_smile:. Další // by pro me byly takova jistota, snažíme se dva a pul roku. A k Dr. je to jeste dlouha doba.
13. kvě 2015 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirecka0 nevydrzis :wink: :grinning: klidne si delej, ono mozna naopak Te to uchrani stresu a budes mit stale 2// pred sebou a tim vic klid na dusi :slight_smile: kor pokud se snazite 2,5 roku. Asi bych mela krabici plnou testu byt na Tvem miste :sweat_smile: a moc blahopreju!
13. kvě 2015 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gepe Moc děkuju :slight_smile: asi to opravdu ne vydrzim a dnes koupím další testy :slight_smile:. Uz at je 26.5. A jdu k Dr. Nikdy jsem nebyla takhle nedockava.
13. kvě 2015 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčata, kolikátý DC se vám objevili čárky? Měli jste příznaky těhu dříve, než pozitivní test?
13. kvě 2015 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule cca 4 dny před očekávanou MS jsem neměla ani ducha:slight_smile:. Počkala jsem až cca 8 dní (ano opravdu jsem to vydržela) - nechtěla jsem znovu vidět / čárku. No a vyplatilo se čárky byli viz album.
13. kvě 2015 ve 12:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takž jste měla kolik dní zpoždění? Děkuji za odpověď :slight_smile:
@chelexi
13. kvě 2015 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mi to nedalo, udělala jsem si ještě jinej benu test a tam se objevila druhá hned :relaxed:

@bajule jsem dneska 25dc z 28 normálně
13. kvě 2015 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@slunicko01 gratuluji! :slight_smile: To já už jsem 32DC, takže nedoufám... Mamatesty všechny negativní a lékárna zavřená :unamused:
13. kvě 2015 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule nikdy nevíš... Na tom mamatestu mam fakt ducha, ten benu opravdová čárka... Tak počkej na zítra a kup jinej test...
13. kvě 2015 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko01 mne hodil benu25 carku uz 8dpo. Neverila jsem. Mamatest jen ducha. Stezi viditelneho. Ale postupne carka sili. :dizzy_face:
13. kvě 2015 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule ja na benu videla slabou carku, ne ducha, 21DC. Mamatest ale skoro nic. Dlouho. 26DC byl pak i matest s le slabou ruzovou carkou a clearblue jasne plus. Carka sili, ale cdtla jsem, ze na intenzitě az tolik nezalezi. Muze to zkreslovat, zalezi jak se pije atd. Pak uz jen krev a dr.. :wink:
13. kvě 2015 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosquito
@slunicko01 No já tomu moc nevěřím, ale uvidíme... Musíme mít mimčo, dokud jsem použitelná :grinning:
13. kvě 2015 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule co znamena to "dokud jsem pouzitelna"? :grinning:
13. kvě 2015 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mosquito Jukni do profilu :grinning:
13. kvě 2015 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mohu mít dotaz? na těhu testu mám dvě dálnice, hcg je hodně nízké. mohlo by se jednat o biochemické nebo je to tak normální?
13. kvě 2015 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka vysi hcg vis z krve? Nejde o to, jestli se spravne zvysuje jeho hodnota?
13. kvě 2015 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosquito mám nižší hCG,kolik mi mudr neřekl.ale zaráží mě že ho mám hodně nízké a na testu dálnice
13. kvě 2015 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka A ten doktor ti k tomu něco řekl nebo jen, že je nižší?
13. kvě 2015 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@g_m byla jsem tam u něj ráno,zastupovala ho jiná mudr-měl operační den. odpoledne mi poslal zprávu, že si mám zavolat protože už má výsledky. tak jsem tam volala a on že hcg v krvi je,ale je nízké (neřekl kolik) a že by se mohlo jednat o biochemické těhu. tak nevím jestli je to správné mít na testu dálnice a hcg nízké
13. kvě 2015 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka tak ti veme krev treba za 3dny a jeste se muze rychle zvednout
13. kvě 2015 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapal právě já mám špatnou srážlivost krve a mudr ráno mi říkala, že si mám zítra zajet na hematologii a on mi řekl, že to ještě není nutné, tak nevím co si o tom myslet.ale pro klid duše si tam zajedu
13. kvě 2015 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipinka tak uvidis drzim pesti
13. kvě 2015 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapal moc děkuji :wink:
13. kvě 2015 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pipinka já taky moc držím palce ať všechno dobře dopadne
13. kvě 2015 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule držím palce ať to vyjde...
13. kvě 2015 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek