• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

23. ledna 2017 
Asi jo. Zkusím zítra. A je lepší třeba hned ráno z první moci nebo někdy během dne? Jako testovat. Jo dr.Maxe mam.
15. kvě 2015 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linee
Mám dr Maxe. Nevím. ..mam to zkusit hned ráno z první moci nebo během dne?
15. kvě 2015 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko01 No já na těch mamatestech posun vidím. Ale nejlepší je ten zelený - to je jaká znača? Už mám taky vycvičenější oko na těhotenské testy. Jako je někdo someliér tak by mohl být i hledač a porovnávač čárek :grinning:
Moc držím palce ať sílí
15. kvě 2015 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja to vidim na vsech 4,jen bych rekla,ze na tech mamatestech jsou ty carky stejny,ale myslim,ze by bylo divny kdyby byly falesne 4 testy.Podle me tehu jsi:wink:)
15. kvě 2015 v 18:13  •  čeká miminko, termín má v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kempka nejlepe z ranni moce,predtim se snazit nepit.Drzim palce a dej vedet:slight_smile:
15. kvě 2015 v 18:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linee nejlépe nepít? Já od prvního vynechaného dne MS piju jak duha. Nikdy jsem neměla takovou potřebu pít.... :grinning: Tak možná proto mám ty testy takové vyblité :astonished:
15. kvě 2015 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosquito nějakej úplně neznámej... Ale aspoň ukazuje, zkusila jsem ještě ten benu, vypadá stejně jak ten že středy, tak nevím. Mám to dostat zítra, tak se uvidí...
15. kvě 2015 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dubnacek trochu lepší vidět je, ale ne nějak moc, uvidíme... Když to nedopadne teď, tak další měsíc třeba jo :relaxed:
15. kvě 2015 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kempka to kja som nemala ani z daleka taky tmavy test a uz mam pol rocneho drobceka :slight_smile: gratulujem :slight_smile:
15. kvě 2015 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko01 máš daleko viditelnější čárky než já :slight_smile: Mně jen ten clearblue udělal jasné plus (ne digi), jinak to bylo dlouho nic moc. Tohle je moc hezké a asi to máme všechny stejně, že na fotce v PC to není tak jasné jako ve skutečnosti. Moooc pěné, držím palce.
15. kvě 2015 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mosquito díky a nápodobně :relaxed:
15. kvě 2015 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko01 pociťuješ už nějaké příznaky?
15. kvě 2015 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kempka Nemusí být dálnice, jak staré embryjko Ti vkládali? Mohlo se uhnízdit déle, test vypadá výborně...Nechtěj zázraky :wink:
15. kvě 2015 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kempka Já měla silnější odpol nebo večer, taky po IVF... Ale je to individuání...
15. kvě 2015 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jak se dneska máš? :wink:
15. kvě 2015 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. kvě 2015 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mosquito Ahojky, mám se výborně... dnes jsem viděla toho našeho broučka, mám v blogu :slight_smile:
15. kvě 2015 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mosquito nic, žádný příznaky, jen teda chodím furt na záchod :slight_smile:

@bajule já budu zítra taky, zkusím hned ranní moč, třeba to pomůže k lepší čárce :grinning:
15. kvě 2015 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slunicko01 No mě právě už pár dní je blbě od žaludku. Nejvíc večer. Ale nezvracím a ráno když vstanu tak dobré. Taky pořád piju, mám strašnou žízeň a vůbec nemám chuť na kafe ani nějakou náhražku. Ale zas jak mi je blbě, tak nemám večer ani chuť ani hlad. Jen si něco zobnu a přijde, mi, že mám ohromný břicho (nejsem tedy žádný hubeňour), ale když sedím, tak mě všechno tlačí, tak nejraději sedím, nebo stojím :grinning: Chození na záchod je přeci taky příznak :slight_smile:
15. kvě 2015 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapal Ahoj. Mužů se jen zeptat, bereš nějaký Utrogestan nebo něco takového po ET?
15. kvě 2015 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kempka utrogestan 2-2-2 radsi ho jeste beru i kdyz uz asi zbytecne
15. kvě 2015 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83
Ahoj vkládali mi 5 ti denní embryjko. Dnes je to 13 den po et když počítám i ted den který zavádeli. Vím že nemůžu čekat zázraky ale myslela jsem si že bude druha carka silnější. Za chvíli vložím fotku dnešního ranního testu.
16. kvě 2015 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Toto je Můj dnešní test po dvou dnech.
16. kvě 2015 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@kempka dobre rano :slight_smile: tak to mas jasny mamko! :grinning: blahopreju a drzim pesti at je vse ok :wink:
16. kvě 2015 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji. Ted aby se nic nepos. .... je to fajn pocit.
16. kvě 2015 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kempka krasna carka gratuluji
16. kvě 2015 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kempka moc gratuluji..
16. kvě 2015 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kempka gratuluju moc, krásnej test :relaxed:
16. kvě 2015 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kempka Den transferu se nepočítá... Takže jsi 12 DET... Test vypadá báječně... Klidně mrkni do mého fotoblogu, jak vypadaly mé testíky... Já tedy měla třídenní embryjka, ale 2... Minulé IVF jsem měla jedno čtyřdenní... Všechny fotky tam mám... Já osobně testovala spíš odpoledne nebo večír, ranní moč byla nejslabší... Zkus udělat i nějak odpoledne a porovnej...
Jinak testíky vypadají báječně... Lepší je dát je k sobě a fotit dohromady... Je pak znát sílení :slight_smile:
16. kvě 2015 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusím zase třeba zítra ale odpoledne . Ještě nějake TESTY mam. Určíte kouknu. Ty Stare Já už házím do koše :blush:
16. kvě 2015 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek