Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

kempka
15. kvě 2015

Asi jo. Zkusím zítra. A je lepší třeba hned ráno z první moci nebo někdy během dne? Jako testovat. Jo dr.Maxe mam.

kempka
15. kvě 2015

@linee
Mám dr Maxe. Nevím. ..mam to zkusit hned ráno z první moci nebo během dne?

mosquito
15. kvě 2015

@slunicko01 No já na těch mamatestech posun vidím. Ale nejlepší je ten zelený - to je jaká znača? Už mám taky vycvičenější oko na těhotenské testy. Jako je někdo someliér tak by mohl být i hledač a porovnávač čárek 😀
Moc držím palce ať sílí

dubnacek
15. kvě 2015

Tak ja to vidim na vsech 4,jen bych rekla,ze na tech mamatestech jsou ty carky stejny,ale myslim,ze by bylo divny kdyby byly falesne 4 testy.Podle me tehu jsi😉)

linee
15. kvě 2015

@kempka nejlepe z ranni moce,predtim se snazit nepit.Drzim palce a dej vedet🙂

mosquito
15. kvě 2015

@linee nejlépe nepít? Já od prvního vynechaného dne MS piju jak duha. Nikdy jsem neměla takovou potřebu pít.... 😀 Tak možná proto mám ty testy takové vyblité 😲

slunicko01
15. kvě 2015

@mosquito nějakej úplně neznámej... Ale aspoň ukazuje, zkusila jsem ještě ten benu, vypadá stejně jak ten že středy, tak nevím. Mám to dostat zítra, tak se uvidí...

slunicko01
15. kvě 2015

@dubnacek trochu lepší vidět je, ale ne nějak moc, uvidíme... Když to nedopadne teď, tak další měsíc třeba jo ☺

terinka1989
15. kvě 2015

@kempka to kja som nemala ani z daleka taky tmavy test a uz mam pol rocneho drobceka 🙂 gratulujem 🙂

mosquito
15. kvě 2015

@slunicko01 máš daleko viditelnější čárky než já 🙂 Mně jen ten clearblue udělal jasné plus (ne digi), jinak to bylo dlouho nic moc. Tohle je moc hezké a asi to máme všechny stejně, že na fotce v PC to není tak jasné jako ve skutečnosti. Moooc pěné, držím palce.

slunicko01
15. kvě 2015

@mosquito díky a nápodobně ☺

mosquito
15. kvě 2015

@slunicko01 pociťuješ už nějaké příznaky?

monyna83
15. kvě 2015

@kempka Nemusí být dálnice, jak staré embryjko Ti vkládali? Mohlo se uhnízdit déle, test vypadá výborně...Nechtěj zázraky 😉

monyna83
15. kvě 2015

@kempka Já měla silnější odpol nebo večer, taky po IVF... Ale je to individuání...

mosquito
15. kvě 2015

@monyna83 jak se dneska máš? 😉

bajule
15. kvě 2015

@slunicko01 Zítra 🙂

monyna83
15. kvě 2015

@mosquito Ahojky, mám se výborně... dnes jsem viděla toho našeho broučka, mám v blogu 🙂

slunicko01
15. kvě 2015

@mosquito nic, žádný příznaky, jen teda chodím furt na záchod 🙂

@bajule já budu zítra taky, zkusím hned ranní moč, třeba to pomůže k lepší čárce 😀

mosquito
15. kvě 2015

@slunicko01 No mě právě už pár dní je blbě od žaludku. Nejvíc večer. Ale nezvracím a ráno když vstanu tak dobré. Taky pořád piju, mám strašnou žízeň a vůbec nemám chuť na kafe ani nějakou náhražku. Ale zas jak mi je blbě, tak nemám večer ani chuť ani hlad. Jen si něco zobnu a přijde, mi, že mám ohromný břicho (nejsem tedy žádný hubeňour), ale když sedím, tak mě všechno tlačí, tak nejraději sedím, nebo stojím 😀 Chození na záchod je přeci taky příznak 🙂

kempka
15. kvě 2015

@petapal Ahoj. Mužů se jen zeptat, bereš nějaký Utrogestan nebo něco takového po ET?

petapal
15. kvě 2015

@kempka utrogestan 2-2-2 radsi ho jeste beru i kdyz uz asi zbytecne

kempka
16. kvě 2015

@monyna83
Ahoj vkládali mi 5 ti denní embryjko. Dnes je to 13 den po et když počítám i ted den který zavádeli. Vím že nemůžu čekat zázraky ale myslela jsem si že bude druha carka silnější. Za chvíli vložím fotku dnešního ranního testu.

kempka
16. kvě 2015

Ahojte. Toto je Můj dnešní test po dvou dnech.

gepe
16. kvě 2015

@kempka dobre rano 🙂 tak to mas jasny mamko! 😀 blahopreju a drzim pesti at je vse ok 😉

kempka
16. kvě 2015

Děkuji. Ted aby se nic nepos. .... je to fajn pocit.

petapal
16. kvě 2015

@kempka krasna carka gratuluji

bbvcelka
16. kvě 2015

@kempka moc gratuluji..

slunicko01
16. kvě 2015

@kempka gratuluju moc, krásnej test ☺

monyna83
16. kvě 2015

@kempka Den transferu se nepočítá... Takže jsi 12 DET... Test vypadá báječně... Klidně mrkni do mého fotoblogu, jak vypadaly mé testíky... Já tedy měla třídenní embryjka, ale 2... Minulé IVF jsem měla jedno čtyřdenní... Všechny fotky tam mám... Já osobně testovala spíš odpoledne nebo večír, ranní moč byla nejslabší... Zkus udělat i nějak odpoledne a porovnej...
Jinak testíky vypadají báječně... Lepší je dát je k sobě a fotit dohromady... Je pak znát sílení 🙂

kempka
16. kvě 2015

Zkusím zase třeba zítra ale odpoledne . Ještě nějake TESTY mam. Určíte kouknu. Ty Stare Já už házím do koše 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru