Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

bbvcelka
18. kvě 2015

@slunicko01 krása,gratulace velká 😉

pipinka
18. kvě 2015

ahojky, jak se tu máte? dnes mi to nedalo a koupila jsem si těhu test clear blue a ukázal mi 2-3 což je 4-5 týden. myslíte že na utz by mohlo být něco vidět?

dubnacek
18. kvě 2015

Ahoj ja to taky tak mela a kvuli dvema nezdarum i me mudr zavolal a to jsem byla 4+5 a na UTZ byla videt jen 5mm dutinka a jakysi flicek,mudr rikal,ze je vse ok a jdu ted v patek a to budu 6+0 tak jsem zvedava.Vetsinou chodi k mudr az pozdeji,ale me si doktor hlida.Muzes to zkusit zda te vemou 😉).kazdopadne gratuluji 😉))

kempka
18. kvě 2015

Tak ještě dnes 15 den po ET. Vkládám test. Už je celkem tmavý. A urcite tmavší než včera a předevčírem.

mosquito
18. kvě 2015

@kempka nadhera

mosquito
18. kvě 2015

@slunicko01 moooc gratuluji. Krasne carka sili 😉

bariibe
18. kvě 2015

Ahoj holky, mužů se přidat? Mám 14 zpoždění a dnes ráno jsem se poprvé testovala. Co myslíte? Pro jistotu bych udělala ještě zítra. 😀

mimi1004
18. kvě 2015

@bariibe Gratuluju, jsi v tom 🙂

bariibe
18. kvě 2015

@mimi1004 Moc děkuju. V patek jdu k doktorovi snad to potvrdí. 🙂 😀

mosquito
18. kvě 2015

@bariibe taky moc gratuluju 🙂

kempka
18. kvě 2015

Děkuji. Jo krásne zesilila. Jsem ráda. Dnes jsem byla na krev a zítra mam volat kvůli výsledkům. Řekne mi i hodnotu hcg. Alespoň vím, že tak pořád je a že hcg stoupa. Jsem ráda. Jen aby to tak šlo dobře Az do konce

kempka
18. kvě 2015

@monyna83
Dnes jsem byla na tom odběru. Výsledek Az zítra odpoledne. A platila jsem 100 Kč. Jinak dnes další test je tmavší než předtím. Super. Na Tvé jsem koukala a už jsem se celkem zorientoval a. Děkuji za vložení všech foto ke kouknuti.

monyna83
18. kvě 2015

@kempka Tak to je super, no a kde máme fotečku?

lasirena
18. kvě 2015

Holky muzou byt vysledky testu pozitivni i kdyz neni žena gravidni?

bariibe
18. kvě 2015

@mosquito děkuju moc 🙂 Snad už se Teda zadařilo. 🙂

gepe
18. kvě 2015

@lasirena ano, muze to byt napr cystou

kempka
19. kvě 2015
kempka
19. kvě 2015

Holky, bolelo vás někoho hned cca 3 dny po ET břicho a pokračovalo to nějakou dobu? Me každý den chvilkama porad poboliva prava pak leva strana a pak i prostredek. Doufám, že je to dobre znamení.

dubnacek
19. kvě 2015

Ja nemela cystu a 3 mesice po sobe jsem mela nekolik poz.testu vzdy pred MC.Docetla jsem se,ze je to normalni a vetsinou se to stava zenam co prodelaly vic jak jeden potrat.No nevim,ale asi na tom neco bude.

naxii
19. kvě 2015

Holky zkoušel někdo Pepino test ? Na fotce je to hůř vidět ale krásně vidím ducha ale zdá se mi daleko od kontrolní...

Díky

naxii
19. kvě 2015

@bariibe Tak ta je ukázková ... 🙂

babbota
19. kvě 2015

@naxii já jsem si dělávala test Pepino a vždycky v pohodě. Na tom tv se mi ale zdá, že vidím duchy 2. Jsem tu ale na mobilu, tak to možná blbě vidím. Rozhodně bych zkusila ještě jeden 😉

naxii
19. kvě 2015

@babbota díky.. ono na té fotce je to prostě špatně vidět.. ale jinak to v realu vidím krásně a je tam jeden 🙂 Zkusím určitě jiný 🙂 díky

babbota
19. kvě 2015

@naxii jo, ale jinak druhoi čárku vidím, tak hodně štěstí 🙂

kempka
19. kvě 2015

Přidávám další informace. Včera krevní testy. Dnes 16 den po ET. Těhotenství potvrzeno. Hcg ze včerejší krve je 2311, 2. Takže paráda.

pipinka
19. kvě 2015

ahojky, také přidávám informace, mám potvrzené těhotenství. je to 5+1, může mi někdo říct co to znamená? v tom šoku jsem se zapomněla zeptat

gepe
19. kvě 2015

@pipinka ze jsi v 5 tydnu + 1 den, pocitano od prvniho dne posledni mestruace. Nasledne to teoreticky lekar muze s Tvym souhlasem upravit dle velikosti plodu.

kempka
19. kvě 2015

@pipinka
A znáš hodnotu HCG?

gepe
19. kvě 2015

@kempka mame doma ted 21mesicni a ani jednou jsem nemela mereno hcg krevnimi testy - cilenym odberem. 🙂 pouze dle // testu a nasledne utz.

naxii
19. kvě 2015

@babbota Bylo by to super, aspoň by nemusel muž na spermio 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru